PDA

Zobrazit normální verzi : Specialní dozorce



Swagger
12-11-14, 20:31
Dobrý den,
- Na začátek by chtěl říct proč to dávám sem chci aby všichni věděli důvod, proč již nechci nadále dělat spešla.
- Jelikož jsem v poslední době dlouho nehrál cca 3-4mesiace tak se v tom už moc neorientuji. Dokonce tu byla na mě i stížnost ke které jsem se nechtěl vyjadřovat.(neměl jsem na to sílu).
- Stručně Chtěl bych požádat o odebrání Spešla, protože už mě to unavuje a vyčerpává. Dnes byla poslední ''Třešnička na dortu,, byl jsem na mapě jail_crime a jelikož je to mapa na nic tak jsem se snažil hráčům tu hru nějak zpestřit tím, že jsi něco vymyslím, ale na oplátku jsem dostal kupu Hejtů (atrakce na pic..., neměla význam, co to bylo, a co když....atd...)
- Pokus číslo dvě vybral jsem 3 vězně co se nebudou podílet na atrakci (použiji je jako stavební materiál), protože mi to tak krásně vyšlo a mezi vybranýma stáli dva spešlové očekával jsem, že se zachovají v klídku a dáme si bezva atrakci (obskok) tak jsem zavolal zbylé 2 ct a postavil jsem z nich takový menší obskok očekával jsem že je to natchne .... samozřejmě náš kolega mat zwerg (nemam tě rád jestli toto čteš) udělal zburu no nečekal jsem to ale budíš. Poté když už jsem byl vytočený, že 2 kola za sebou mi dodrbou atrakci Řekl jsem "Seru na vás, když nechcete atrakce, nebudou atrakce + možem to jebat nemá to smysl) [to, že mi občas ujedou nerv(často) bez toho to ani nejde, omlouvám se] vzkázal mi pan Zwerg : musíš do každé věty zahrnovat sprosté slovo ... a jelikož už jsem byl maximálně vytočený, i přesto jsem se mu to snažil slušně vysvětlit řekl mi něco ve smyslu "Se neposer hned je to jen hra,, Ono když to hrajete delší dobu Máte k tomu jiný citový vztah než ostatní :D
PS : Nechci se stresovat ani nijak nervovat, vše co udělám je špatně).

- A tímto jsem se rozhodl o sebrání práv. jb už nadále nebudu hrát zůstanu na vašm COD:MW modiku (PS: Nothingu těš se na mě)

+ bych se chtěl omluvit špatně přesunutému hráči : Promiň nevěděl jsem že se to může, mě to nikdy neuznali... tudíž jsem vyspekuloval, že to je tak správně

Loučím se s vámi s pozdravem váš Swagger^ (Teo,So'oF)

Latins
12-11-14, 20:52
Přestává se mi to líbit, spešli začínají odcházet jak na běžícím pásu a ještě k tomu dobří lidi.

Grakon2702
12-11-14, 20:52
Zkrátka řečeno, udělali ti vzpouru, nečteš pravidleně pravidla, je toho na tebe moc, a proto chceš odebrat spešla. Je to prkotina a je dost možné, že se zase za krátký čas zajdeš na to jb podívat. Proč to hned vzdáváš?

FizzyBubble
12-11-14, 20:55
Odebráno.

Swagger
12-11-14, 21:00
Hej neboť pravidla poznám tamto u čeho jsem selhal , tak to v pravidlech není .
Fizzy díky tenkrát když jsem psal kotlovi tak sem po týdnu zjistil že je pořád mám a rozmyslel sem si jejich odběr, a navíc jsou tam mnohem aktivnější lidi nežli já a na jb možno občas dojdu, ale jako prosty hráč :)

Pat_
12-11-14, 21:13
Ďalší. A znova kvôli niekomu. :)
Nie, že by sme ako "spešls/admins" držali spolú a navzájom si pomáhali. Stále hľadame niečo aby sme mohli toho druheho, len obyčajne "hejtovať" ako to bolo spomenuté..
Stále sa držím toho, že sa "Kvalita náhradza kvantitou." :)

Charon35
12-11-14, 21:18
Dobrý den,
- Na začátek by chtěl říct proč to dávám sem chci aby všichni věděli důvod, proč již nechci nadále dělat spešla.
- Jelikož jsem v poslední době dlouho nehrál cca 3-4mesiace tak se v tom už moc neorientuji. Dokonce tu byla na mě i stížnost ke které jsem se nechtěl vyjadřovat.(neměl jsem na to sílu).
- Stručně Chtěl bych požádat o odebrání Spešla, protože už mě to unavuje a vyčerpává. Dnes byla poslední ''Třešnička na dortu,, byl jsem na mapě jail_crime a jelikož je to mapa na nic tak jsem se snažil hráčům tu hru nějak zpestřit tím, že jsi něco vymyslím, ale na oplátku jsem dostal kupu Hejtů (atrakce na pic..., neměla význam, co to bylo, a co když....atd...)

A to niesi ani admin.

Zistil si, aké je to nevďačné niečo tu pre nich robiť, tak končíš. Niečo spravíš a ešte ťa za to zd*bú. Nemôžeš si to brať k srdcu, inak sa z toho posereš. heh

St3ny
12-11-14, 21:33
Nebudu se tu obhajovat ani nic podobného, každý kdo mě trochu zná z JB ví že rád dělám vzpoury^^ upozornil jsem na tvůj slovník, protože to bylo trochu moc.. tak si prašti do polštáře, a ne že začneš nadávat (y). Jde alespo%n vidět jak se vypořádáváš s problémem, tím že utečeš.. mno co už :) nech se ti daří v real life a peace.

DarwiN
12-11-14, 22:03
Nebudu se tu obhajovat ani nic podobného, každý kdo mě trochu zná z JB ví že rád dělám vzpoury^^ upozornil jsem na tvůj slovník, protože to bylo trochu moc.. tak si prašti do polštáře, a ne že začneš nadávat (y). Jde alespo%n vidět jak se vypořádáváš s problémem, tím že utečeš.. mno co už :) nech se ti daří v real life a peace.

St3ny toto neni útek (podla mna) každý normalný človek musím mať z toho Jb hlavu minimálne jak MELON.
A chápem ho celko

Nakladana Okurka
12-11-14, 23:03
Tak Swaggera je skoda..
Posledni dobou sem ho na JB potkaval, to ze mluvi sproste se v podstate vi, jenze po pravde, jde to jinak? Tato hra, konkretne teda JB, te ma bavit..
Jestli te to nebavi, nervuje te to tak pak je neco spatne.. Jak psal DarwiN, toto neni utek..
Zkratka udelal to co uznava za nejlepsi..

Swagrid
13-11-14, 08:07
To, že se už moc neorientuješ je pravda - přejetí hráčů na čáře na assaultu bagrem & následné vymlouvání na to, že sis na ně nepřipsal kill, že je ten bagr přejel sám mi taky nepříjde moc reprezentativní. Posledních pár dní si to někdy fakt přeháněl, každopádně vzpomínám na tebe jako spešla spíš v dobrém z dřívějšího hraní, takže ti přeju gl & hf v pozici hráče a člověka v real-life.
#Peace x)

St3ny
13-11-14, 10:42
St3ny toto neni útek (podla mna) každý normalný človek musím mať z toho Jb hlavu minimálne jak MELON.
A chápem ho celko

Je pravda že dřív jsem chodil dotu protože mě bavila teď se tam chodím odreagovat protože mě taky bolí hlava z JB ale myslím to tak že člověk se mu snaží pomoct a řekne mu vlídné slovo a on se následně odpojí? really? :shifty: Nic proti ale jestli má slovník dlaždiče okey ať si nadává, ale nemusí do mikrofonu.. jsou tam malé děti, které se teprve učí mluvit a to víme všichni. A potom se divíme, že mluví jak mluví.. mno inu nechám to být stejně se rozhodl... pro mě spešl znamená víc než jenom pomáhat, je to reprezentativní funkce, a proto by se taky tak spešl měl chovat.

Kebabko
13-11-14, 13:59
Ďalší. A znova kvôli niekomu. :)
Nie, že by sme ako "spešls/admins" držali spolú a navzájom si pomáhali. Stále hľadame niečo aby sme mohli toho druheho, len obyčajne "hejtovať" ako to bolo spomenuté..
Stále sa držím toho, že sa "Kvalita náhradza kvantitou." :)

tento koment na teba nepasuje pretoze sa podla neho neriadis ani na 1% a nemam rad ludi ktory osladzuju slova a ciny zatial zhniju asi tolko na tvoju osobu

Swagger
13-11-14, 14:37
Darwin a někteří to pochopili, Prostě Jb není to co bejvávalo ... ne pamatuji si, že by si nikdy nikdo ztěžoval na děti nebo na MFk (časté) prostě to asi dřive ty žebráky tolik nelákalo .

Swagride, Chtěl bych ti to upřesnit, nechtěl jsem je přejet , ale stalo se na svou obhajobu jsem se jim omluvil a simonovi jsem nadiktoval jména přejetých bagrem a docela mě uráží tvá nepravdivá verze toho že jsem řekl mě se nezapsali ja je nepřejel TOTO JSEM NIKDY NEŘEK, ZA SVOU CHYBU SEM SE VŽDY OMLUVIL...ano vím, že to dělají tak, že se vykrucují na to že mě se na zapsali ale toto jsem já nikdy neudělal .

Pat_
13-11-14, 14:59
tento koment na teba nepasuje pretoze sa podla neho neriadis ani na 1% a nemam rad ludi ktory osladzuju slova a ciny zatial zhniju asi tolko na tvoju osobu
Presne viem kvôli čomu to hovoríš.. A vyťahuješ to tu len preto, že som ťa ako "spešla" nepodržal:o :whistling: #Peace

mrkvicka
13-11-14, 16:18
och mi gut

moc

Kebabko
13-11-14, 16:30
Presne viem kvôli čomu to hovoríš.. A vyťahuješ to tu len preto, že som ťa ako "spešla" nepodržal:o :whistling: #Peace

ja mam pici spesla kame , chcel som si to dat odobrat uz dlhsi cas , mam ine starosti jak riesit problemy 10 rocnych deti

Pat_
13-11-14, 16:44
ja mam pici spesla kame , chcel som si to dat odobrat uz dlhsi cas , mam ine starosti jak riesit problemy 10 rocnych deti
Do you feel alright? :rolleyes:

3k a Jerry
13-11-14, 18:11
Jb neni to co bejvávalo ? a víte proč tam se každej přišel bavit, místo toho tam tedka každej hledá nějakou pravomoc druhej děla bordel a třetí řeší každou kravinu..
každej když si zamete u sebe a upraví smoji mentalitu tak bude vše OK..

Britny
13-11-14, 18:44
Swaggere ty si ale párek :sadbye:

Nihilia
20-11-14, 06:36
Spešla by celkově měli dostat vyzrálejší jedinci a ne notoriční stěžovaté a prudiči. Potom to tady tak vypadá.

Volume
21-11-14, 15:51
Spešla by celkově měli dostat vyzrálejší jedinci a ne notoriční stěžovaté a prudiči. Potom to tady tak vypadá.

Měli by tu hlavně hrát už nějakej ten pátek, né 3 měsíce (y)
Celkově by ten spešl tým potřeboval trochec pročistit, nemá cenu aby měl spešla někdo kdo má za měsíc nahráno 20hodin a to ke všemu na csgo nebo aim serverech.

E: Bylo řečeno obrazně Jakube, aby ho nedostal někdo neznámý, který se víc zvýrazní a pak si ho vyprosí u někoho, ehm ..

Grakon2702
21-11-14, 15:52
Měli by tu hlavně hrát už nějakej ten pátek, né 3 měsíce (y)

Žádný takový spešl tady není.

hfsaa
21-11-14, 16:57
maj sa :bye:

Charon35
21-11-14, 19:41
Měli by tu hlavně hrát už nějakej ten pátek, né 3 měsíce (y)
Celkově by ten spešl tým potřeboval trochec pročistit, nemá cenu aby měl spešla někdo kdo má za měsíc nahráno 20hodin a to ke všemu na csgo nebo aim serverech.

E: Bylo řečeno obrazně Jakube, aby ho nedostal někdo neznámý, který se víc zvýrazní a pak si ho vyprosí u někoho, ehm ..
Neaktívni sa odoberajú priebežne stále. Preto sa stále nejakí riešia.

Frosty :P
25-11-14, 21:46
Žádný takový spešl tady není.

Ne? Frosty (leden 2012 - "současnost") z toho 1 rok na steamu :)
Bohužel už nemám spešla :D
Měj se Swaggu ;)

Indian0
26-11-14, 08:56
Keby hráči Jailu mali trošku viac empatie voči druhým hráčom všetko by bolo OK. Nezmyselné fragy zo strany CT, úmyselná ignorácia chatu a bla bla bla... Zo strany T absolútna ignorácia k simonovej práci, mám namysli napr. toto: Simon asi 10 minút pripravuje atrakciu a nejaké T začne vzburu a tak mu všetko skazí. Potom sa ani nečudujem simonovy že má nervy... Áno vzbury robiť treba, ale úmyselne skaziť niekomu jeho prácu to nasere. A ešte jedna vec. Zabiješ hráča ktorý nesplnil jasný príkaz hoc si ho chcel len hitnúť a on ti začne spamovať FK a urážať ťa. Hoc ja osobne zabíjam každého hráča ktorý uráža mňa alebo okolie. (Mám na mysli len hrubé urážky.) A ešte k adminom, jední banujú a druhí admini robia to čo iný admini banujú..

Grakon2702
26-11-14, 16:38
Keby hráči Jailu mali trošku viac empatie voči druhým hráčom všetko by bolo OK. Nezmyselné fragy zo strany CT, úmyselná ignorácia chatu a bla bla bla... Zo strany T absolútna ignorácia k simonovej práci, mám namysli napr. toto: Simon asi 10 minút pripravuje atrakciu a nejaké T začne vzburu a tak mu všetko skazí. Potom sa ani nečudujem simonovy že má nervy... Áno vzbury robiť treba, ale úmyselne skaziť niekomu jeho prácu to nasere. A ešte jedna vec. Zabiješ hráča ktorý nesplnil jasný príkaz hoc si ho chcel len hitnúť a on ti začne spamovať FK a urážať ťa. Hoc ja osobne zabíjam každého hráča ktorý uráža mňa alebo okolie. (Mám na mysli len hrubé urážky.) A ešte k adminom, jední banujú a druhí admini robia to čo iný admini banujú..

Nedávno jsem byl fragnut za to, že mi Simon nadržoval a uvědomil si to až později. Za to, že on udělal chybu, jsem já musel pykat. Opravdu je tady něco špatně...

Pat_
26-11-14, 17:17
Simon asi 10 minút pripravuje atrakciu a nejaké T začne vzburu a tak mu všetko skazí. Potom sa ani nečudujem simonovy že má nervy... Áno vzbury robiť treba, ale úmyselne skaziť niekomu jeho prácu to nasere.
CT robí atrakciu a ja mu ju úmyselné skazím mojou vzburou.. Toto je podľa mňa neschopnosť CT, že si ma nedokáže postražiť.. (Alebo iných je to len príklad) Väčšinou sa to stáva, keď sú u CT hráči ktorý nato ešte nemajú, keby tam bol niekto schopnejší tak to nedovolí..

Charon35
26-11-14, 17:48
CT robí atrakciu a ja mu ju úmyselné skazím mojou vzburou.. Toto je podľa mňa neschopnosť CT, že si ma nedokáže postražiť.. (Alebo iných je to len príklad) Väčšinou sa to stáva, keď sú u CT hráči ktorý nato ešte nemajú, keby tam bol niekto schopnejší tak to nedovolí..

Jop, to je chyba CT. Keď je 5-6 CT a nedokážu zabiť jedno T, ktoré urobí vzburu, tak je to vcelku na prd. Navyše niektorí skillers, ktorí chodia asi len na JB, čiže strieľajú štýlom "bež, drž a modli sa", sú tam vcelku na nič. Potom v tom chaose trafia 3 FK a na koho "mierili" ani nehitnú. Z toho vznikajú HVD z HVD.

Inak to Indiano celkom vystihol. Ide olympiáda, odohrá sa 15 minút a potom nejaké jelito spraví vzburu. Ďalšie kolo sa Simon naštve a dáva len reakcie. A to im vadí zase. Takže neverending story.

Indian0
26-11-14, 21:32
CT robí atrakciu a ja mu ju úmyselné skazím mojou vzburou.. Toto je podľa mňa neschopnosť CT, že si ma nedokáže postražiť.. (Alebo iných je to len príklad) Väčšinou sa to stáva, keď sú u CT hráči ktorý nato ešte nemajú, keby tam bol niekto schopnejší tak to nedovolí..

A potom prečo sú nezhody na jaile. Ak vidím že sa simon fakt snaží zabaviť, vymyslieť niečo kreatívne tak vzburu neurobím. Potom sa ani nečudujem keď začne fragovať, celé kolo dávať reakcie... Ale však keď simon ide urobiť nejakú vtákovinu nehovorím nič.

Britny
27-11-14, 00:10
Však úkolem vězňů je udělat vzpouru a úkolem CT je tomu zabránit, popřípadě vězně nějak zabavit, když ji zrovna nedělají. V tom nevidím nic špatného, však to je jejich úkol a některé mapy si to přímo vyžadují, jako beach :3 :D Však s tím už musíte počítat, když jdete k CT.

Nakladana Okurka
27-11-14, 07:28
Nedávno sem viděl jednoho Simona, co asi opravdu 10 minut připravoval otázky (už jen rozdělení do týmů mu trvalo přes pět minut), kdyby dělal olympiádu, oukej, jenže takhle čekala prostě půlka serveru na to, aby ten Simon pak ty otázky zrušil a řekl: "No, tak si dejte náhodu..."
K věci: Když vězni vidí, že je u CT někdo neschopný, snaží se ho každé kolo zabít.. A je jim už jedno, jestli je další Simon dobrý, že by jim vymyslel atrakce a tak..
Na druhou stranu z pohledu téček, když vidím u ct někoho neschopného, už píšu do team chatu: "po otevření cel všichni na něj :D"
Je to o tom jak se na to díváte, na jednu stranu si stěžujete, že vám téčka udělají vzpouru při dobře vymyšlené atrakci, na druhou stranu, když jste téčka vy, chcete udělat vzpouru, ať je atrakce sebevíc dobrá (až na vyjímky no :D).

Britny
27-11-14, 18:01
Na druhou stranu z pohledu téček, když vidím u ct někoho neschopného, už píšu do team chatu: "po otevření cel všichni na něj :D"
Je to o tom jak se na to díváte, na jednu stranu si stěžujete, že vám téčka udělají vzpouru při dobře vymyšlené atrakci, na druhou stranu, když jste téčka vy, chcete udělat vzpouru, ať je atrakce sebevíc dobrá (až na vyjímky no :D).

Proto je vždy tolik vzpour, když je okurka u CT :D

Invisible
27-11-14, 18:44
Proto je vždy tolik vzpour, když je okurka u CT :D

Okurka je slab1, Luccy ho tam vyndala sekáčkem :D Jak říkám nadvláda žen :D Okurka nemá na ně dobrý vliv, určitě by Okurka měla bejt od nich 100 metrů daleko :D Jinak ku Swaggerovi, hrál jsi tu dlouho. Neměl jsem s tebou žádné problémy, znám tě už aspoň rok, sice mi připadá že s lidma z jb které znám už se pulka z nich se mnou nebaví že jsem je naštval, a nebo prostě jejich neaktivita :D A asi největší důvod je to že na jb strávím 3 hod max za týden ani to ne :D Takže dalších 60+ hod jsou aimy, kdysi jsem se s tebou bavil než jb šel celý do píče, to už je taky nějakej ten pátek :D Ale už si mne pamatují jen hráči/admini/spešlove jako je Frisco, Pat,Bager, Adio, Smooke a další :D Celkem se to na jb změnilo, vzpomínám si jak sice se tam nadávalo, ale mfk byl vyjímečně, a pak začala tak půlka tohohle roka, začali hrát hráči jako je Kondom a šlo to do píče :D Je tam celkem velká anarchie pokud tam neni spešl/admin, a myslím že z počtu jail break 1,2,3 na 4,5,6 :D Ale přeju ti aby ti všechno šlo hladce :D

Volume
27-11-14, 18:55
Každej si musí nahuntit postík a poplakat si jak je to neférové když vězni dělají vzpouru :cray:

Invisible
27-11-14, 18:56
Každej si musí nahuntit postík a poplakat si jak je to neférové když vězni dělají vzpouru :cray:
Strašný:( Kdy natočíme ten majnkraft mašťáku? :D

Pat_
27-11-14, 21:00
A potom prečo sú nezhody na jaile. Ak vidím že sa simon fakt snaží zabaviť, vymyslieť niečo kreatívne tak vzburu neurobím. Potom sa ani nečudujem keď začne fragovať, celé kolo dávať reakcie... Ale však keď simon ide urobiť nejakú vtákovinu nehovorím nič.
A potom sa ani nečudujem prečo je JB taky nudný.. Ja zas, keď vidím, že sa simon snaží vymyslieť niečo zabavné tak chystám v Team chate vzburu.. Tak to moc vážne neberiem..

Indian0
27-11-14, 21:19
A potom sa ani nečudujem prečo je JB taky nudný.. Ja zas, keď vidím, že sa simon snaží vymyslieť niečo zabavné tak chystám v Team chate vzburu.. Tak to moc vážne neberiem..

Každý má na to svoj názor.

Grakon2702
27-11-14, 21:29
Vězni se dělí na dva tábory. Jedni jsou ti, kteří se snaží udělat vzpouru za každou cenu. Ti druzí jsou ti, kteří si chcou hrát na atrakcích. Když se Simon snaží dělat zábavné kolo, tak první skupina má volnější ruku a je větší šance, že vyvolá vzpouru. Pokud Simon dává reakce a náhodu v boxu a tzv. "šikanují" vězně, jsou sice CT od ruky, za to je však druhá skupina naštvaná, nadává do chatu a rozpoutá špatnou atmosféru. První skupina stále hltá nad svými plány a čeká na vhodnou příležitost. Dozorci se dělí taky na dva tábory. Jedni jsou ti, jenž přišli z jiných portálů, tudíž jsou zvyklí na větší šikanu vězňů. Druzí jsou ti, kteří s módem Jailbreak začínali tady, ví jak to tady chodí a snaží se udělat zábavné kolo. Pokud je Simon někdo z první skupiny, je na serveru opět špatná atmosféra. Pokud je simon někdo z druhé skupiny, je atmosféra v pohodě do doby než mu udělají vzpouru. Pokud mu udělají vzpouru je větší šance, že další kolo bude šikanovací a to opět vede ke špatné atmosféře na serveru. Je to nekonečný koloběh. Má někdo nějaké řešení?

Nakladana Okurka
28-11-14, 08:26
Proto je vždy tolik vzpour, když je okurka u CT :D

-__- ja je dokazu zabavit:DD
Pravda, obcas se ustřelíš, ale jinak nic :*
Jakube, reseni na tohle tezko bude, nikdy se nezavděčíš všem. Vzdy se najde urcita skupina, kterym by neco nevyhovovalo..

Pat_
28-11-14, 13:33
Má někdo nějaké řešení?
Áno častejšie robiť vzbury.. Tak aby nas nedostali ani do boxu a neboli reakce :3 :)

Indian0
28-11-14, 14:45
Áno častejšie robiť vzbury.. Tak aby nas nedostali ani do boxu a neboli reakce :3 :)

Budem ťa fragovať :D a nedostaneš sa do boxu...

Pat_
28-11-14, 14:49
Budem ťa fragovať :D a nedostaneš sa do boxu...
Takých tu už bolo. :D A nie, že potom budeš zas pridávať príspevky, že si sa snažil :D

Nakladana Okurka
28-11-14, 15:51
Takých tu už bolo. :D A nie, že potom budeš zas pridávať príspevky, že si sa snažil :D

Pata uhlida kazdy zacatecnik:DD

FizzyBubble
28-11-14, 16:28
Prosím MODA o LOCK. Řeší se tu už věci, který se ani netýkají tohoto threadu a lidi si tu z toho dělají chat.