PDA

Zobrazit normální verzi : *Pro-Team* Paintball (jiny hrac) --> Mr.Chemistry.



Creepes
13-11-14, 17:24
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 125234)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Obchadzanie banov, DIP (ip: 95.103.244.17,, 84.47.7.182)'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < *Pro-Team* Paintball >
[AMXBANS] Tvuj nick: (C)reepe(S) :P
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:110045605
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:110045605
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0):
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 95.103.142.161
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Mr.Chemistry. >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Deathmatch 2
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj k





Poznamka:






Zdravim pripojil som sa ako vzdy na server od kotelny a v tom "[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty)" Dostal som permanentny ban a tam bol dovod "zrejme za cheaty" co to je za dovod? a v banliste som ban nenasiel... Mam zabanovanu celu Steam ID kvoli nicomu... CSko hravam aj s bratom a on dostal ban na nasu ip ale s inym menom. Zrejme to bude nejake nedorozumenie. Ziadam vas o unban. Dakujem.

Chemo
13-11-14, 20:35
Zdravím.
Nie, nie je to žiadne nedorozumenie, no mistake !
Ban bol daný na tento počítač a na túto ip, takže sa jedna o teba (alebo o brata, ale to je mne jedno - proste cheatovalo sa z tohto počítača a to stačí ako dôvod). Ban samozrejme ostane, teda nebude sa rušiť, keďže sa z tohto počítača cheatovalo.
Predmetný ban nedávno skončil, ale keďže si nemôžeme overiť, ako dlho si obchádzal ten pôvodný ban, tak ub nie je možný ani v tejto situácií.
Ďalšou a poslednou možnosťou je kúpa originálnej hry na STEAME, ak budeš cheatovať aj tam, tak si tu skončil už naozaj na trvalo.

Pekný zvyšok dňa / večera.