PDA

Zobrazit normální verzi : [ délka banu k posouzení ] KonDom<3Propisku:* (perm) --> because



KonDom
13-11-14, 20:18
Vypis z konzole:




Detaily banu





Hráč
KonDom<3Propisku:*


Typ banu
IP adresa


SteamID
VALVE_0:0:1889961525


IP adresa
185.21.220.30


Udělen
13-11-2014 - 20:15


Délka BANu
Trvalý


Vyprší
nepoužito.


Důvod
Necakal som ze budem musiet si dat ban... demencia totalne velkeho kalibru, fakt nechapem co si za retarda, das MTK tlacitkami, zabiju ta a este spamujes FK :DD


BAN dal Admin
EaqQ (because)


BAN dal Server
csko.cz | Jailbreak 4 (jail_psychics)

+marfo
13-11-14, 20:37
Od bEcausa: Takže neviem jak to, že mám furt práva, kedze som si davno poziadal o zrusenie ale to sem nepatri. K tomuto hracovi napisem len tolko to : Je to prijebany kokot co je tak retardovany, že ani Jerry taký neni. Kto ho pozná tak vie, že je to notorický klamar atd. alebo staci pozriet banlist a uvidite. Zoberes si tam gunu, a spamujes FK, hadzes granaty u CT, otvaras cely skor nez simon povie a spamujes ked ta presuniem co je. Das MTK tlacitkom, zabije ta CT a ty este zacnes spamovat FK. Vyhrazas sa tam s forkom ale vobec ta netrapi, že si kokot. Tento ban už ani nemal byt takze ak ti kotel da UB je mi to jedno, ale poviem to takto: Ze takyto chuj nemá čo na serveroch hladať, skús tu klamať, taktiež kto neverí staci si pozriet jeho prispevky na fore. PO X banoch ani nenapises ziadost ale nejaku kokotinu, to už je fakt ani slovo na to neni. PS: ospravedlnujem sa ludom, zato ze som dal ban s pravami ktore nemam mat, a aj modom za tie nadavky co tu v tom prispevku vyzneli, ale nebudem sa kukat ako tento pribrzdeny chlapec robí sprostosti a este sa citi ukrivdeny..

KonDom
13-11-14, 20:51
Já vím sem idiot . Ano přiznávám se ke všemu ale prosím dejte mi ještě jednu šanci já se změním :(

Já vím sem idiot . Ano přiznávám se ke všemu ale prosím dejte mi ještě jednu šanci já se změním :(

Opravdu se změním slibuji ti to :( prosím because . :(

Mr.ADIO
13-11-14, 21:15
Hráč SGP_ mě prosil, ať sem postnu toto :
Tohle už fákt není možné. Milión banů a ty se stejně nepoučíš.

Because ?? Ja mu chtel jen oplatit za to ze me bezduvodne zabil protoze tu ganu mii hodilo nejake T do ruky a pote me zabil. Jsou 2 dny dokonce prazdnin . Jestli uvidis jeste jednou neco u me porusit dej mi klidne trvaly ban k CT ale prosim ted mi ho smaz . Tu situaci ti potvrdi asi ř hracu co tam hralo mezi ne patri i Corty<3Petka. Prosím o UB uz to nikdy neudelam ale prosim o UB.P.S. Jeste jednou a budu mit trvaly .

Pockat , pockat,pockat... Ja nikdy nebugoval na mape Minikule... because opravdu ti prisaham na svoji rodinu dostanu ban od jineho admina tz to uvidis a muzes mi dat klidne trvaly opravdu ale prosim prosim opravdu prosim o UB :/

Tak a už mi docházejí nervy s tebou kamaráde. Tak zaprvý ten simon (Yzo myslim).Řekl cituji "Máš 5 vteřin na to , aby si šel k zadní stěně,jestli to neuděláš do 5 vteřin máš kill,takže 5 4 a najednou kill" Tak jako co to je tohle ? Hele Because vím že nejsem nejlepší ale nemusíš to hnedka banovat tak mi máš napsat nepiš nebo ban nebo něco takového nebo dát ban na 3 hodiny A NE HNEDKA NA 3 DNY. Because ja prosím opravdu prosím dej mi UB. Já se bez CS nudim. Udelam cokoliv COKOLIV ale dej mi ten UB prosím Because.Opravdu prosím už budu hodnej Prosim.

Boze Hectiku.Ja uz to neudelam . JEstli to udelam dej mi permaban prosim dej mi unban sem nemocny a nemam co delat doma prosim moc :(

Hectsss prosím tě moc opravdu budu hodný prosím. :/

Tolik slibů a hovno z toho.

Omlouvám se za vyjádření, ale opravdu mě lákalo nutkání to sem postnout.

FizzyBubble
13-11-14, 22:18
LOCK a po skončení permy dát ještě jednu.

Chemo
13-11-14, 22:47
Tá dĺžka sa mi trochu nezdá. :/ Síce, ako píše because, je to horšie ako u Jerryho, tak to musí byť fakt zúfalstvo, ale nemyslím si, že je to na premu, predsa len permu bude mať nejaký cheater, ktorý cheatoval a Kondom, ktorý dal ct tlačítka a spamoval fkfkfkfk. No ban na viac ako mesiac by som mu dal, lebo už mal od Hecssssss-a na mesiac a zrejme nič z toho, takže navrhujem mesiac a jeden týždeň (na začiatok) a permu k dozorcom. <--- Tá perma k dozorcom je podmienka skrátenia banu.

FizzyBubble
13-11-14, 23:10
Tá dĺžka sa mi trochu nezdá. :/ Síce, ako píše because, je to horšie ako u Jerryho, tak to musí byť fakt zúfalstvo, ale nemyslím si, že je to na premu, predsa len permu bude mať nejaký cheater, ktorý cheatoval a Kondom, ktorý dal ct tlačítka a spamoval fkfkfkfk. No ban na viac ako mesiac by som mu dal, lebo už mal od Hecssssss-a na mesiac a zrejme nič z toho, takže navrhujem mesiac a jeden týždeň (na začiatok) a permu k dozorcom. <--- Tá perma k dozorcom je podmienka skrátenia banu.

On si o ty permy ale vyloženě prosí.

+marfo
14-11-14, 09:36
Stačí mi jeho správenie na fóre, zakladá tu jednu tému za druhou a aj to si ani nevie pozrieť vzor. Podla tohto a jeho vyjadrovania musí byť jeho správanie na serveroch priam ukážkové.

KonDom
14-11-14, 10:33
Poslední šanci prosím :(

matis
14-11-14, 12:21
Poslední šanci prosím :(

co myslis kolko ich este dostanes?????


http://csko.cz/forum/search.php?searchid=1511161

KonDom
16-11-14, 16:02
Prosím poslední šanci :(

KeYo
16-11-14, 16:23
Prosím poslední šanci :(

http://i62.tinypic.com/3308da8.jpg

KonDom
16-11-14, 16:23
Vím , že vám přidelávám akorát práci ale dejte mi ještě jednu šanci a já vám ukážu , že sem se opravdu změnil přísahám :)

matis
16-11-14, 16:56
Vím , že vám přidelávám akorát práci ale dejte mi ještě jednu šanci a já vám ukážu , že sem se opravdu změnil přísahám :)

http://nenudsa.sk/gifs/10082013212153.gif

kono159
16-11-14, 22:08
proti ub

KonDom
19-11-14, 13:55
Tak co teda dáte mi ještě jednu šanci poslední já sem se změnil :)

Tak co dáte mi ještě jednu poslední šanci já se změnil :)

matis
19-11-14, 15:10
Tak co teda dáte mi ještě jednu šanci poslední já sem se změnil :)

Tak co dáte mi ještě jednu poslední šanci já se změnil :)

prid az budes mat naozaj dostatok rozumu....

NIE

Tupelko
21-11-14, 12:55
Jak vidím tak většina je proti UB. Tak jak napsal matis přijď až budeš mít dostatek rozumu. A ne za pár dní to nebude. LOCK