PDA

Zobrazit normální verzi : Awp



valentino
14-11-14, 22:40
Nevím jestli se to tady probíralo ale občas se mi stane, že při Sniperovi dostanu item AWP Sniper.
Je to asi úplně zbytečný to mít když jsem sniper.. (Tipuju že ten item dostanu jen při zabití Snipera..)
Prosím o odebrání itemu (nebo změny itemu na jiný) AWP Sniper Sniperovi.
Sniper Sniper Sniper. Sniper.
Too much Sniper. wow. so much. Sniper.

gre
14-11-14, 22:46
Podľa mňa je to dobré. Ja by som to nechal.

Busox4ever
14-11-14, 23:16
Nevím jestli se to tady probíralo ale občas se mi stane, že při Sniperovi dostanu item AWP Sniper.
Je to asi úplně zbytečný to mít když jsem sniper.. (Tipuju že ten item dostanu jen při zabití Snipera..)
Prosím o odebrání itemu (nebo změny itemu na jiný) AWP Sniper Sniperovi.
Sniper Sniper Sniper. Sniper.
Too much Sniper. wow. so much. Sniper.

"(Tipuju že ten item dostanu jen při zabití Snipera..)" Z tohoto usudzujem, že na tom servery asi nehráš dosť dlho. Padnutie itemu je náhodné. Ak sa ti na tom niečo nevidí, že ti može aj na classe sniper padnuť item awp sniper, tak si ho jednoducho dropni. Ak si fakt taký dobrý, že máš potrebu do niekoho narvať 2-3 + výstrelov aby si ho zabil, hold nebudem ti v tom brániť. Ale keď už sme u toho, tak využijem túto tému a poviem tu svoj návrch. : Radšej by som odstránil možnosť dostať AWP sniper na classe commando. Pretože väčšina to robí tak, že si nechá awp snipra a ide na class comm. Vtedy tam má 2 možnosti ako zabiť na 1 ranu. Knife + awp. Ak je hráč trošku lepší, tak vtedy je comm nezastavitelne. Boch chráň, ak dostane k tomu notes =D

Rejko
15-11-14, 00:49
"(Tipuju že ten item dostanu jen při zabití Snipera..)" Z tohoto usudzujem, že na tom servery asi nehráš dosť dlho. Padnutie itemu je náhodné. Ak sa ti na tom niečo nevidí, že ti može aj na classe sniper padnuť item awp sniper, tak si ho jednoducho dropni. Ak si fakt taký dobrý, že máš potrebu do niekoho narvať 2-3 + výstrelov aby si ho zabil, hold nebudem ti v tom brániť. Ale keď už sme u toho, tak využijem túto tému a poviem tu svoj návrch. : Radšej by som odstránil možnosť dostať AWP sniper na classe commando. Pretože väčšina to robí tak, že si nechá awp snipra a ide na class comm. Vtedy tam má 2 možnosti ako zabiť na 1 ranu. Knife + awp. Ak je hráč trošku lepší, tak vtedy je comm nezastavitelne. Boch chráň, ak dostane k tomu notes =D

AWP snipera by som ponechal, i keď ma to tiež niekedy serie, ale prekusnem to, pretože aj ja to robím s commandom, nie vždy ti padne ten item, takže tak. A ten notes sa dá ľahko vyriešiť - COD:MW 1item :D

valentino
15-11-14, 09:45
"(Tipuju že ten item dostanu jen při zabití Snipera..)" Z tohoto usudzujem, že na tom servery asi nehráš dosť dlho. Padnutie itemu je náhodné. Ak sa ti na tom niečo nevidí, že ti može aj na classe sniper padnuť item awp sniper, tak si ho jednoducho dropni. Ak si fakt taký dobrý, že máš potrebu do niekoho narvať 2-3 + výstrelov aby si ho zabil, hold nebudem ti v tom brániť. Ale keď už sme u toho, tak využijem túto tému a poviem tu svoj návrch. : Radšej by som odstránil možnosť dostať AWP sniper na classe commando. Pretože väčšina to robí tak, že si nechá awp snipra a ide na class comm. Vtedy tam má 2 možnosti ako zabiť na 1 ranu. Knife + awp. Ak je hráč trošku lepší, tak vtedy je comm nezastavitelne. Boch chráň, ak dostane k tomu notes =D Odsuzuješ mě dobře.

HANNy^
16-11-14, 10:31
nechat je to dobré.

Awesome^.
17-11-14, 22:28
Sniper ma na začiatku slabý damage, takže by som to tak ponechal. Busox, u toho itemu zmiešaného s commandom, je to už otom, buď sa proti knifu vyhneš commovi, či ho spomalíš nejakou zbraňou, keďže veľa class dáva slowdown, alebo proti awp itemu, je to otom aime. =D