PDA

Zobrazit normální verzi : bravo Byznis



Lelkes
16-11-14, 12:13
hral som vcera a predvcerom sa napojim a dnes mam zas ban a to som nenapisal ani slovo a ani neprovokoval tak preco tu trpite schyzu byznisa co vlastne dava bany a pak da ub a pak zas ban? nic som nespravil a ten ban pred tymto bol len bind nechtiac som to stlacil tlacitko tak uz kaslat na to kludne mi daj permu odchadzam na gs koli adminovi byznis co by mal radsej najst si kamosov...

Charon35
16-11-14, 12:37
http://csko.cz/forum/showthread.php?33835-Katolik-(nacismus)-gt-Byznis

Ban na mieste.

Lelkes
16-11-14, 12:50
ban na mieste to co ako neviete co tam robite ci ako ved som dostal ub a hral vcera tak co zas ban to mi vysvetli
to moj pes vie co robi a je to pes... ban unban ban ved toto nerobia ani ucitelky da poznamku zrusi ju a pak ju zas da chore zbohom
byznis este mi aj toto napise do spravy: dmnt uvedom sasuper si byznis fakt super

Charon35
16-11-14, 13:01
Po dohode sa ban vrátil. Trest si zaslúžiš, nie je to tvoj prvý.

Lelkes
16-11-14, 13:08
to nemate co robit a riesit mna stale nahlasil som tu vela citerov a davas ban unban ban?ujo kotel by mi dal ub najdi si kamosov alebo sport mozno si skaredy a hanbis sa za seba ci coja sportujem nezijem len pre pocitac preboha mam takeho spoluziaka sa mu krivy chrbtica z tolko hrania.uz na to kaslem.daj si pre mna zamna moj ban nanastenku v triede aby spoluziaci videli aky si suprovy admin

matis
16-11-14, 13:18
ty musis mat iny komplex kamarat....co ta doma biju? alebo sikanuju v skole? sa konecne spametaj a bez von na cerstvy vzduch...

Lelkes
16-11-14, 13:22
ty musis mat iny komplex kamarat....co ta doma biju? alebo sikanuju v skole? sa konecne spametaj a bez von na cerstvy vzduch...
bratislavska boxerna najdi si na google mozno mas vyse 70kg ale rad sa stretnem a mozes ma sikanovat a k tej sikane tak to an kotelne

matis
16-11-14, 13:33
bratislavska boxerna najdi si na google mozno mas vyse 70kg ale rad sa stretnem a mozes ma sikanovat a k tej sikane tak to an kotelne

:D tak to si zabil....chlapce... takych uz poznam... majster svetla :D:D dovol sa mi zasmiat a co tam robis? upratovacku?

Lelkes
16-11-14, 13:44
:D tak to si zabil....chlapce... takych uz poznam... majster svetla :D:D dovol sa mi zasmiat a co tam robis? upratovacku?
smej sa zo seba dedo.aspom sa snazim nesediet doma

Lelkes
16-11-14, 13:49
a neviem co tu riesis ja som sem prisiel vyriesit ban unban a ban vsetko za jeden bind ale vidim ze to nema zmysel na kotelni uz

matis
16-11-14, 13:57
smej sa zo seba dedo.aspom sa snazim nesediet doma

ok

Byznis
16-11-14, 15:12
ty si iny chudak ... Bratislavska Boxerna - no napis mi do PM ako sa volas a rovno ti tam vybavim super trening , bol si vlastne v boxerne niekedy ??? to ze vidis napis na stene neznamena ze tam chodis ... a ja sa s 12 rocnymi nestretavam :D sorry
A premna zamna zmizni ci na gs alebo fs alebo hraj aj na fastshare :D takych dementov kotelna " N E P O T R E B U J E " ty Boxerna.hu :D
(pre AT - sorry ze sa stymto primitivom bavim ako bavim staci si pozriet jeho historiu banov a historiu sraciek na fore - Bratislavska Psychiatria akurat tak) ak fakt chodis do Boxerni upratovat tak robit TOP meno...

E : a dedo Matisko neryp doneho lebo dojde aj kamikami :drinks:
http://www.defender2.net/gallery/albums/userpics/10628/internetHero.jpg


https://www.youtube.com/watch?v=XF1oM0_J7Eg


bratislavska boxerna najdi si na google mozno mas vyse 70kg ale rad sa stretnem a mozes ma sikanovat a k tej sikane tak to an kotelne

Lelkes
16-11-14, 15:49
kludne sa stav hlupak. za pc a svoje foto sem nedavaj ty skulko hlupy. tak si chod banovat chudakov co za nic nemozu nitran sprosty
a dik za radu schyza zakomplexovana toto si ty https://www.youtube.com/watch?v=RHrcbjArT8E lava ruka nevie co robi prava ked davas bany unbany a zas bany

matis
16-11-14, 17:06
kludne sa stav hlupak. za pc a svoje foto sem nedavaj ty skulko hlupy. tak si chod banovat chudakov co za nic nemozu nitran sprosty
a dik za radu schyza zakomplexovana toto si ty https://www.youtube.com/watch?v=RHrcbjArT8E lava ruka nevie co robi prava ked davas bany unbany a zas bany

chod sa radsej zakopat, takymto pristupom v zivote nic nedosiahnes...neviem ci si u vas boss, ale tu s tymto nepochodis....a uz sa laskavo ukludni...

Byznis
16-11-14, 17:23
dost , mozete lock http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=127652kkt bude stale len kktom zmizni uz si tak tupy jak citam potebe nieco ,ze tvoji rodicia sa asi a hanbia ( tebe uz len psychiater pomoze este zistujes odkial som a neviem co vsak ty si neni v poriadku) taketo individua tu fakt nikto nepotrebuje , precitaj si co si pisal odhora dole a ake kktiny mi pises v spravach nadychni sa narataj do3 a popremyslaj

Charon35
16-11-14, 18:28
Ty si fakt retard numero uno top1 the best of the world. Čo by si mohol držať hubu a byť rád, že som ti namiesto permy vybavil LEN mesiac, tak sa tu zas ideš navážať do niekoho. Ja mu verím, že chodí na box, určite musela jeho hlava dostať riadne údery, keď je taký blb. A nepíš o tom, aby sme sa išli vyvetrať, sám tu žebreš o UB aby si mohol byť za PC... dement fakt.

Awesome^.
16-11-14, 18:56
Lelkes, toto mi nepripadá ako -->>
a neviem co tu riesis ja som sem prisiel vyriesit ban unban a ban vsetko za jeden bind ale vidim ze to nema zmysel na kotelni uz.. Píšeš, že chceš len vyriešiť ub a pritom Byznisovi drzo narážaš na osobný život, pričom ho ani nepoznáš, tak jak môžeš písať take sračky..

Lelkes
17-11-14, 13:13
Ty si fakt retard numero uno top1 the best of the world. Čo by si mohol držať hubu a byť rád, že som ti namiesto permy vybavil LEN mesiac, tak sa tu zas ideš navážať do niekoho. Ja mu verím, že chodí na box, určite musela jeho hlava dostať riadne údery, keď je taký blb. A nepíš o tom, aby sme sa išli vyvetrať, sám tu žebreš o UB aby si mohol byť za PC... dement fakt.

charon poztizko tupy ja tu nezebrem o nic a nebudem ide o to ze schyza da ban pak da unban a pak zas ban a to vsetko bez priciny. si sprosty kolko len chcem a to aj s tou schyzou postihnutou byznisom citaj texty a daj mi prava dam tomu skulkovi ban ok? moj nick" laska a mier cau

matis
17-11-14, 14:13
charon poztizko tupy ja tu nezebrem o nic a nebudem ide o to ze schyza da ban pak da unban a pak zas ban a to vsetko bez priciny. si sprosty kolko len chcem a to aj s tou schyzou postihnutou byznisom citaj texty a daj mi prava dam tomu skulkovi ban ok? moj nick" laska a mier cau

prekrocil si vsetky medze a tym si si odbabral svoju sancu...LOCK

PS netusis co sa deje v zakulisy..

Charon35
17-11-14, 22:01
charon poztizko tupy ja tu nezebrem o nic a nebudem ide o to ze schyza da ban pak da unban a pak zas ban a to vsetko bez priciny. si sprosty kolko len chcem a to aj s tou schyzou postihnutou byznisom citaj texty a daj mi prava dam tomu skulkovi ban ok? moj nick" laska a mier cau

Ty sa nauč písať konečne. A aj čítať. Po dohode s adminmi ti bol ban VRÁTENÝ, preto si znovu dostal BAN. Nechápeš? Nech ti to niekto prečíta v "boxerni" (tvle také slovo si hádam teraz vymyslel).