PDA

Zobrazit normální verzi : Rambo



Tuma
17-11-14, 19:03
Zdravím,
Ako ste si už všimli, rambo je strašne slabý, obrana len 10, kondícia 10 hp 20 a potom má dvojskok + 20HP za kill. Keď to porovnáme s hocijakou inou classou, tak je strašne slabý, uberám asi 15hp na ranu 2level. Zišlo by sa mu pozmeniť staty, keďže ho nikto nehráva tak ho treba myslím si že zlepšiť. Tu je môj návrh:
Inteligencia: 0-10
Zdravie: 30
Obrana:20-30
Kondicia:30
+ ešte menší detail, keď prehadzujem zbrane, tak namiesto glocka mu dá do ruky knife, poprosím zmeniť.
Budem rád, keby ste to okomentovali :)

Awesome^.
17-11-14, 21:17
Čo sa týka toho prehadzovania zbrane, rovnako to máš aj u rushera, to si myslím problém nieje, stačí si zvyknúť prehadzovať zbrane podla čísel čo je ľahké, no nemyslím si, že rambo je nejaký slabý, od levlu 0 je jednoznačné, že budeš dávať slabý damage, keď by protívnik mal čo to v obrane, ak ale uhráš väčší level, tak je rambo dosť silný, je to aj o iteme, no nehrávajú ho preto, lebo ho hráva málo ľudí nato, aby sa ukázalo, že rambo je dobrá classa, ako si môžeš pri dlhom hraní všímať, jak hráči menia classy podľa jedného hráča ktorý to s určitou classou rozbehne, tak ich to zaujme a vyskúšajú to taktiež.

Rejko
17-11-14, 22:50
Tak aj ja sa k tomu vyjadrím.
Ja som tiež hrával ramba, ale keď mi prišiel brutááálne slabý, tak som ho prestal, + teraz tam hrám FlatronTwist má notes 5 lvl 94 ramba a score len 20:16, z čoho vyplíva, že ani notes moc nepomáha.
Ten rambo už nieje to čo býval, keď pribudla obrana namiesto sily, tak ramba prestali všetci hrávať skoro, lebo prd uberal keď má niekto 60 obranu.
Tak ja by som mu zvýšil aspoň tú obranu aby niečo vydržal, možno aj kondíciu na 30

E: + by som mu vrátil pôvodné HP čo je +30 do statov

Swagger
18-11-14, 00:32
Čauko,
Za class rambo se hrálo dříve a hraje se do teď a myslím, že je pořád stejný, na pohodu sním dam 20-30 killu za mapu s hocjakým itemem ... a to že jsi měl nts5 a dal si tak zlé score je bud Aim na bodu 0 a nebo špatný den, nebo prostě silní protihráči.
Já bych nic neměnil jedině opravit to s tím knifem místo glocka keď přehazujete guny občas na to též zapomenu ;)

shootradar
18-11-14, 11:17
Tak aj ja sa k tomu vyjadrím.
Ja som tiež hrával ramba, ale keď mi prišiel brutááálne slabý, tak som ho prestal, + teraz tam hrám FlatronTwist má notes 5 lvl 94 ramba a score len 20:16, z čoho vyplíva, že ani notes moc nepomáha.
Ten rambo už nieje to čo býval, keď pribudla obrana namiesto sily, tak ramba prestali všetci hrávať skoro, lebo prd uberal keď má niekto 60 obranu.
Tak ja by som mu zvýšil aspoň tú obranu aby niečo vydržal, možno aj kondíciu na 30

E: + by som mu vrátil pôvodné HP čo je +30 do statov

Ono taky zálěží, kdo proti Flatronovi v tom týmu hrál :D
Jinak ramba jsem dal jako prvního na 200 a hrálo se s ním fajn, člověk se s ním může vyblbnout co se týče hlavně dvojskoků se můžeš dostat na bedny a jiná místa a tak se dostat do lepších pozic na nepřítele a překvapit ho. Jinak pokud vím tak hp za zabití se vrátilo do normálu, se to myslím měnilo na +10hp za kill a teď je zpět +20hp.
Clarion se dá přepnout na Burst a na dálku se stává hodně přesným a silným, a co se týče na blízko, tak to by si mohli stěžovat i další classy na dmg zbraně.

Belinko12
27-11-14, 15:30
jedina zmen nastala, ze za kill nie je full zasobnik, to by sa mozno mohlo vratit spat, lebo do niekoho, kto ma full hp aj obranu, nestaci niekedy ani 25 nabojov, a to ma famas max 25 nabojov v zasobniku, a ked vzbehnu 3 naraz, tak no chance

Kempa
29-11-14, 21:04
Sice je pravda, že Ramboš je slabý v malém lvl. Ale v levlu 150+ je to celkem maso :) I s jeho statama..
Není problém s ním zabít Medika 150lv. (Sice mu musím dát 5 hlav, ale to je detail)

Ale trošku bych to upravil, to je pravda :) Stačilo by mu zvednou obranu na 20 + kondičku na 20-30 a vše OK.