PDA

Zobrazit normální verzi : EsKo (zákaz k CT: cau) --> kono152



EsKo
17-11-14, 18:30
Vypis z konzole:


Hráč .UCC - *[E]sKo.0*
Typ banu IP adresa
SteamID VALVE_0:0:1778860713
IP adresa 87.249.144.245
Udělen 17-11-2014 - 15:36
DĂ©lka BANu 30240 minut
Vypršà 08-12-2014 - 15:36 (0 mÄ›sĂcĹŻ 2 tĂ˝dny 6 dnĂ 21 hodin 13 minut ještÄ› zbĂ˝vá )
DĹŻvod [zakaz k CT] cau
BAN dal Admin tuctuc (kono159)
BAN dal Server csko.cz | Jailbreak 2 (jail_rehab)













Poznamka:






Zdravicko, chtel bych pozadat o unban.Duvod proc bych ten unban mel dostat? rekl bych ze admin (tuctuc)(kono159) jednal prilis unahlene ban jsem vlastne dostal zato ze jsem hodil granat mezi vezne (nechtene!) kousla se mi myska a v afektu jsem pustil tak nejak spoust :D :)....myslim si ze admin se mohl alespon zeptat proc jsem to udelal urcite bych to vysvetlil a dalsi kolo dal HVD

Dekuju .UCC - (E)sKo.0

kono159
17-11-14, 19:20
preto si sa zacal smiat jak debil ze?

EsKo
18-11-14, 15:32
Tak za 1. nevím proč mě uražíš...Za 2. nemužu se smát ??..to že se zasměju to znamená hnedka že jsem je chtěl umyslně zabít?? néé tak to opravdu nebylo těčka minutu psali at jim Simon doplní HP nedoplnil ikdyž jsem mu to řekl ja přes mikrofon (zabranovaní vzpouře) a bugla se mi myška pustil jsem ji a boužel jsem je zabil mohl jsem to vysvětlit nedal si mi možnost dal bych příští kolo HVD nedal si mi možnost ;)
a ještě mi dáš ban na 3hodiny a navrch 3 tydny zákaz k CT ...

kono159
18-11-14, 17:49
to ze sa smejes JE dokaz ze si to spravil naschval :) nic v zlom, v druhom pripade si blb :)
by the way mali malo hp lebo im tam niekto uz pred tym hodil granat, ty si to len dokoncil :)

EsKo
18-11-14, 17:56
Ty asi nedokážeš pochopit to že když se ti bugne myška tak asi nic neuděláš tak jsem jí pustil granát letěl směrem na tečka zabilo je to
to se dalo vyřešit HVD a omluvou a né mi hnedka dát ban na 3hodinky a zakaz k Ct na 3týdny...měli málo Hp protože jim tam někdo hodil granat ? ... tak měl simon doplnit a nemuselo to nikoho zabit a když simon schválně nedoplnuje Hp téčkum tak je to zabranování vzopuře to by si měl vedět když si admin ..

Nepřišel jsme se stebou hádat přišel jsem požádat o Unban a ještě jednou se omluvit !!!!!

kono159
18-11-14, 20:35
jake zabranovanie vzbure, ty fetujes alebo co? hodil si to 10 sec potom co letel prvy, ziadne t nechcelo spravit nic, len stali v boxe
a co robil simon? ten vysetroval a hladal toho prveho kara co hodil to prve HE
a ten druhy dostal tiez vysluzku za no mic

EsKo
21-11-14, 13:42
Ty vocas když Simon nedoplní HP přes pul kola a tečka mají každy kolem 30-40Hp tak to není zabranování vzpoře ??...Co by asi tečka měli dělat z tolika málo Hpčkama .... to je jasný že dostanou naprdel
tak jsou poslušný...a už ti píšu po 3 že jsem to neudělal schválně když se ti bugne myška tak jako co mám dělat a jestli budeš banovat každého hráče zato že se zasměje tak to ho už předem lituju ...Ty si admina dostat neměl protože správnej admin se zeptá na konkrétní věc proč jsi to udělal atd....ja bych ti to vysvětlil ale ty si potřebuješ zvedat EGO tím že dáváš nesmyslné bany - (neřekl bych nic kdyby si mě dal i na 3hodiny ban okey beru) - ale 3hodiny a nato 3týdny to je vidět že si nahlavičku ale to nevadí snad pro příště BAN si nech a uží si ho PS: .UCC - (E)sKo.0

KeYo
21-11-14, 14:15
Ty vocas když Simon nedoplní HP přes pul kola a tečka mají každy kolem 30-40Hp tak to není zabranování vzpoře ??...Co by asi tečka měli dělat z tolika málo Hpčkama .... to je jasný že dostanou naprdel
tak jsou poslušný...a už ti píšu po 3 že jsem to neudělal schválně když se ti bugne myška tak jako co mám dělat a jestli budeš banovat každého hráče zato že se zasměje tak to ho už předem lituju ...Ty si admina dostat neměl protože správnej admin se zeptá na konkrétní věc proč jsi to udělal atd....ja bych ti to vysvětlil ale ty si potřebuješ zvedat EGO tím že dáváš nesmyslné bany - (neřekl bych nic kdyby si mě dal i na 3hodiny ban okey beru) - ale 3hodiny a nato 3týdny to je vidět že si nahlavičku ale to nevadí snad pro příště BAN si nech a uží si ho PS: .UCC - (E)sKo.0

nezerem ti ze sa ti bugla myska a nahodou si hodil granat.. nevim kto by chodils granatom len tak v ruke.. to za prve.. a nie nikto sa ta nemusi pytat preco si to hodil a podobne.. za starych cias sa s tebou nikto nehral a jebol ti ban nie jak dnes ze sa s tebou čičikajú jak s malým bábatkom..

kono159
21-11-14, 14:19
za davnych cias by dostal normal ban, nikto sa s nikym nesral
+ asi to co keyo

EsKo
22-11-14, 11:55
Minulý čas sem nelpet prosim tebe ziješ v minulosti nebo v přítomnosti...jen mě udivuje proč si mi dal na 3 hodiny a na 3 týdny zákaz k CT ptal jsem se jednoho admina on se mě zeptal sám co jsem dělal a říkal že si mi měl dát tak 3h. ale to je jedno to už nebudu řešit protože to nemá cenu jak tak koukám ;)

a vsadím se s tebou o co chceš že kdyby to hodil jeden z tvých kamarádu z kterýma hraješ tak by si jim žádný BAN nedal je to tak ? :D

kono159
22-11-14, 12:06
ja sa tam s nikym nekamaradim, pravidla platia pre vsetkych rovnako, takze asi nie C:

EsKo
22-11-14, 12:16
Aha tak to ti strašně moc věřim ale už se tu nebudem hádat jako magoři :cool:

KeYo
22-11-14, 13:55
Minulý čas sem nelpet prosim tebe ziješ v minulosti nebo v přítomnosti...jen mě udivuje proč si mi dal na 3 hodiny a na 3 týdny zákaz k CT ptal jsem se jednoho admina on se mě zeptal sám co jsem dělal a říkal že si mi měl dát tak 3h. ale to je jedno to už nebudu řešit protože to nemá cenu jak tak koukám ;)

a vsadím se s tebou o co chceš že kdyby to hodil jeden z tvých kamarádu z kterýma hraješ tak by si jim žádný BAN nedal je to tak ? :D

no budem sem pliesť minulý čas.. lebo to bola najlepšia doba a malo by sa to vrátiť lebo inak bude JB len smetisko plné ufňukaných detí... aa dĺžka banu je na adminovi.. a ked hodis HE do boxu a zabijes hracov a este sa na tom zacnes smiat tak 3 tyzdne su myslim ze dost dobra doba aby si si uvedomil svoju mentálnu retardáciu..

EsKo
23-11-14, 16:49
Mentalní retard jsi ty :D