PDA

Zobrazit normální verzi : jb_snow Futbalova Lopta



Agresko
19-11-14, 17:57
Caute pri dlhom hrani na vasom servery som si vsimol ze vlastne na mape snow nieje lopta a pritom vela ludi by chcelo hrat futbal . Takze som nasiel jb_snow.rmf a upravil mapu tak ze tam je vlastne lopta .
Ked tak to vyskusajte a dajte mi vediet ci to funguje spravne aj vam .

Download:
http://www.mediafire.com/download/kk186kb704a4d4o/jb_snow.bsp

Mocho
19-11-14, 18:58
Ohledně "lopty" byla v Simon menu. Po dlouhém stěžovaní hráču že zneužívají bug s míčem se rozhodli na poradě zrušit balon v simon menu. Víc k tomu nemužu dodat :)

Popř. tu připomenou hráči/spešlové/admini :thumbup:

E: Ikdyž by bylo dobré na některých mapách...(jako: jb_oasis jb_snow jb_mountains , jail_beach_v3 jail_paradise_pfm atd...).... zařídit pouze jenom spawn "Šutru"

Volume
19-11-14, 19:41
Ohledně "lopty" byla v Simon menu. Po dlouhém stěžovaní hráču že zneužívají bug s míčem se rozhodli na poradě zrušit balon v simon menu. Víc k tomu nemužu dodat :)

Popř. tu připomenou hráči/spešlové/admini :thumbup:

E: Ikdyž by bylo dobré na některých mapách...(jako: jb_oasis jb_snow jb_mountains , jail_beach_v3 jail_paradise_pfm jail_endoplazmik_fix atd...).... zařídit pouze jenom spawn "Šutru"

Na Endoplazmiku šutr je

Ten nápad na zrušení míče je úplně k hovnu. Vrátil bych ho

E: Sry za doublepost, opraveno

Mocho
21-11-14, 15:55
Na Endoplazmiku šutr je

Promin že sem takhle blbej.. :cray: Hned to opravím :shifty:

KeYo
21-11-14, 16:25
Ten nápad na zrušení míče je úplně k hovnu. Vrátil bych ho

zatazovalo to servery vravel Kotel.. uz davno to chcel dat prec..

Volume
21-11-14, 16:47
zatazovalo to servery vravel Kotel.. uz davno to chcel dat prec..

Jo, zatěžovalo. Ale teď máš na X mapách nepoužitelný fotbalový hřiště. Co zkusit jinej script (?) nebo jak se tomu nadává. Na konkurenčních jb serverech ty míče jsou a nikdo si na ně nestěžuje, že by zatěžovali nebo něco. K jb tahle věc patří a přijde mi jako hovadina jí odstraňovat.

E: Tak pro Jakuba, gejmsajts.

Grakon2702
21-11-14, 17:08
Ostatní portály nemají tak moc serverů a lidí jako Kotelna.

KeYo
21-11-14, 17:40
Jo, zatěžovalo. Ale teď máš na X mapách nepoužitelný fotbalový hřiště. Co zkusit jinej script (?) nebo jak se tomu nadává. Na konkurenčních jb serverech ty míče jsou a nikdo si na ně nestěžuje, že by zatěžovali nebo něco. K jb tahle věc patří a přijde mi jako hovadina jí odstraňovat.

E: Tak pro Jakuba, gejmsajts.

na gejmsajts neni futbalova lopta v simon menu.. ale je na hristi uz hodena..

Volume
21-11-14, 17:50
na gejmsajts neni futbalova lopta v simon menu.. ale je na hristi uz hodena..

To by tady nešlo udělat ?

KeYo
21-11-14, 17:54
To by tady nešlo udělat ?

chce sa niekomu hrat s kazdou mapou zvlast a prerabat to?

Volume
21-11-14, 18:05
chce sa niekomu hrat s kazdou mapou zvlast a prerabat to?

Umět to, tak to udělám.


no a to je druha vec.. ze malo ludi to vie..

To je zlý, každopádně by to nebylo na škodu .. míč na tom jb fakt chybí. Při takový kvalitě serverů by ho to tam opravdu chtělo

KeYo
21-11-14, 18:21
Umět to, tak to udělám.

no a to je druha vec.. ze malo ludi to vie..

hofy
21-11-14, 18:24
To jde snadno, admin jen namíří na dané místo a příkazem uloží souřadnice, na které se při začátku kola míč spawne. Ale nevím, v čem přesně byl problém, kvůli spawnování to asi nebylo.
Tenhle míč nejde vložit do mapy, musí na to být modifikace na serveru, jinak by to tam mappeři dávali. Ta mapa mi nejde spustit, v single playeru se nenačte vůbec a ze serveru mi zase spadne cs při precaching resources.

FizzyBubble
21-11-14, 21:37
Jeden z důvodu také byl, že se střídaly atrakce Otázky a Fotbal.

Grakon2702
21-11-14, 22:19
Jeden z důvodu také byl, že se střídaly atrakce Otázky a Fotbal.

Teď už jsou tu jen otázky, takže nějaké zlepšení tu ani nevidím :D.

FizzyBubble
21-11-14, 22:34
Teď už jsou tu jen otázky, takže nějaké zlepšení tu ani nevidím :D.

Dneska jsem byl potěšen a za 3 hodiny mého hraní jsem neviděl ani jednou atrakci Otázky

Indian0
25-11-14, 08:30
Lopta späť, aspoň na JB6 pretože na oasis a snow nie je ani kameň.