PDA

Zobrazit normální verzi : stížnost



SaWest
19-11-14, 21:20
Ahoj já bych si chcel postěžovat na Ateam ...
( toto se stalo pár dní zpět )
hráč Gerald dostal od oliho předemnou 2 perma bany furt přicházel a přicházel že už to adminy nebavilo tak napsali že máme psat když se vráti ... asi 6 lidí z celeho servera začali psat že se vrátil ... čekáme čekáme ... žádny admin nepřichází tak na to kašleme .. pak přijde Rocky_Balboa - nevím jestli to je jmeno admina nebo si ho jen předělal ale kickoval ho .. taky napsal pokud se vratí pište... psaly sme ten den ( to co sem tam byl já asi 2hodky) se už neukázal ...
teďka sem psal adminům přes ! ... nikdo nepřišel byl sem na mapě kde jsou rukojmy a je tam místnost s rukojmímy kde nejde vydět ... nevidíte ani pomale rukojmí ... dám minu na zeď kde je stín .. nejdou videt. .. přijde hráč vidí je zničí je ale aby toho nebylo dost tak já kempím v rohu kde nevidíte NIC! i tak ma vidí .. tak teda píšu adminům ... Přes ! ... zase TVRDEJ IGNOR! ... tak se chci zeptat naco tam máte nějaký admin CHAT ( myšleno přes ! .. ) když vás stejnak ignorují ... mně to přijde ako kravina mít tu adminy a když je někdo zavolá nepříjdou k čemu to pak je ?! ... dokud nenapíšu sem tak to všeci budete ignorovat ...



S pozdravem SaWest ... díky za to že napíšete své příspěvky hlavně se těším na ty od adminů ...

hofy
19-11-14, 21:25
Čau, do hlášení jsi neuvedl nick hráče. Preferují se spíš hlášení s nickem, než obecná preventivní hlášení typu "FlatronTwist pokud mozno prijdte sem nekdo s jinim nickem a divejte pokud se kuknete uvidite Whckary".



Čas
Server
Nick
Hlášení


21:10
cod22 (steam://connect/csko.cz:27078)
FlatronTwist
tak diky adminy na prd ignor ignor ignor..


21:08
cod22 (steam://connect/csko.cz:27078)
FlatronTwist
prosiiim!!! adminy neignorujte!!


21:07
cod22 (steam://connect/csko.cz:27078)
FlatronTwist
prosim o adminskou pomoc WHckar.. a pritom diky za ignor

Charon35
19-11-14, 22:04
Na toho Geralda som prišiel aj ja. Také prípady sa teraz snažíme vyriešiť, aby ich to aspoň omrzelo sem stále liezť.

Ten zbytok to je celkove na adminov, nech si to každý zobere k srdcu ako chce. Z toho mála času čo som v hre, lietam aj tak dosť po serveroch na rozdiel od niekoho, kto tu trčí 4 hodiny denne a tehní sa mu ísť pozreť jedno AB...

SaWest
19-11-14, 23:19
does !!! když sem psal adminům tak sem psal i jména ignorovali ste stejnak !! až napsal "nějakej" váš "kamarád" tak ste přišli !

matis
20-11-14, 07:08
does !!! když sem psal adminům tak sem psal i jména ignorovali ste stejnak !! až napsal "nějakej" váš "kamarád" tak ste přišli !

nevidis do toho, ale hlavne ze pises sracky

Nakladana Okurka
20-11-14, 07:33
Spíš by mě zajímalo, co má AT s tímhle dělat, tudle na JB dal Adio někomu ban za mačkání ct tlačítek, ban obešel, dostal permu a takhle to obcházel furt dokola, dostal od Adia asi 5 perma banů.. (ale JB sem nepatří)
Chci tím říct, nemůže admin sedět u jednoho serveru a banovat 5 hodin vkuse jednoho a toho hráče, protože to nějaký dement, co obchazí..

shootradar
20-11-14, 09:08
Hráč gerald na COD furt obchází bany, já ho nahlásil nejméně 3x či 4x a dostal permu, ale vždy se vrátí. Bohužel proti takovým nejspíše nelze nic dělat, když si změní IP a jsou zase vesele zpět, některých hráčů se hort nezbavíš.
Jinak co se týče ! pokud nikdo nechodí radši to jisti nahráním dema a vložením ho sem po uploadování na nějaké úložiště, zde se to vždy pořeší. ;)

Zoyer
20-11-14, 09:22
Ono to banovat je zbytecne. Jednou budiz ale x krat po sobe je k nicemu. Zbytecne zabanovane ip. Admini maji docasne reseni v af

SaWest
21-11-14, 00:24
ok jak myslíte... -- natáčet dema nebudu .. pokud admin nepříjde ako mu napíšem hold se s tím smířím a překousnu nějakého kkt s hackama ...
hold budu spoléhat na to že nějakej admin mu dá ban a bude tu od takých kkt pokoj...

ImGustak
21-11-14, 07:06
Pokuď nikdo nepřijde na tvoje hlášení tak natoč demo(když chceš od nich mít pokoj).. není těžké se hodit do spectu a do konzole napsat "record název" a hodit to na forum.

hofy
21-11-14, 21:39
Příště stačí napsat nick při konkrétním podezření. A nepsat preventivní hlášení z nudy.