PDA

Zobrazit normální verzi : "Nadhození" Vánoční atmosféry



orange
20-11-14, 10:10
Zdravím všechny příznivce aim serverů. Obracím se na vedení serverů a vlastně i celkově hráčů s otázkou zda by nebylo dobré si zpestřit hraní naší oblíbené hry nějakými vánočními prvky. Vím, že je to trochu předčasné, ale proto to píšu už teď, aby se o tom diskutovalo a probíralo se to už s předstihem. Vím, že si určitě řeknete : Sto lidí , sto chutí. Každému se líbí něco jiného, ale podlě mě by to bylo určitě + pro vaše servery v tomto "námi oblíbeném období". A dále si myslím, že se najdou i tací , kteří si řeknou, že do tak agresivní hry jako je counter strike tyto "srdečné,klidné" svátky nepatří. Ale když máte radi jak cs, tak trochu té vánoční atmosféry, tak proč ne ? Proč si tyto dvě věco nezkloubit ? Nějaké změny v tomto období bych si představoval formou přidání songu po jednotlivých kolech ve formě koled, nebo prostě celkově songu které patří k tomuto období. Dále by se dalo zapracovat na jednotlivých "skinech" postav. Ať to jsou vzhledy rukojmí i jednotlivých hráčů. Nebo například přidat na servery vánoční prvky. Jako jsou třeba ozdoby, vánoční stromky apod. Troufám si říct, že pro Vás by to určitě nebyl nějaký velký problém. Předem děkuji za vyjádření vedení a jednotlivých hráčů na těchto serverech.

S pozdravem hráč orange.

http://files.gamebanana.com/img/ss/guis/thm_4ef6dceec694e.jpg

Zoyer
20-11-14, 11:10
minulý rok byl vánoční server. mohl by se udělat znovu. Předělávání classic serverů atd. je podle mě zbytečné a hlavně by si asi X lidí stěžovalo

orange
20-11-14, 11:23
Jak jsi se mohl dočíst, tak jsem říkal, že se to asi každému líbit nebude. Je to jen můj názor a ty máš svůj. Jen jsem se chtěl právě zeptat jestli by nebylo možné toto zkusit i u classic serverů, toť vše :)

Pokud si lidi stěžují kvuli tomu, že například nevidí bílé postavy ve sněhu, že mají ty vánoční "čepičky" a že jim to prostě vadí, nebo podobně radikální změny, tak to chápu. Já neříkám, že ty změny musí být tak velké.

CMBR
20-11-14, 15:05
Jak jsi se mohl dočíst, tak jsem říkal, že se to asi každému líbit nebude. Je to jen můj názor a ty máš svůj. Jen jsem se chtěl právě zeptat jestli by nebylo možné toto zkusit i u classic serverů, toť vše :)

Nevim, jestli sem špatně pochopil, ale Zoyer to nijak nekritizoval. A jak už psal, tak tady minulej rok byl vánoční server a moh by bejt znova.

Garrett
21-11-14, 18:18
Vánoční atmosféru mám v Tescu a doma v obýváku. Na serveru to má bejt jako v defaultnim CSku. Nějaký sněžení, koledy a podobný ptákoviny nechte portálům zaměřeným na malý děti. Asi víte, kterej myslím :)

Nakladana Okurka
30-11-14, 22:47
Ten Vanoční server jako loni by se mohl udělat.

Garrett
07-12-14, 10:07
Však Vánoční server už běží :)

Indian0
07-12-14, 10:19
Vánocni beži, ale mohli by sa donho dat mapy ako o bolo minulý rok- vianočné mapky nie klasické, a je tam aj nejaký blbý rank myslím.