PDA

Zobrazit normální verzi : Furien double jump



camper1999
20-11-14, 16:05
Mohli byste dat double jump (dvojskok) že by stál 5000 dolarů vím že je to ůplná kravina ale já hraju na jiných serverech a pořád si nemůžu zvyknout na 1 skok :D

CMBR
20-11-14, 16:08
Na jiných serverech od G..S..? Zvykni si.. je blbost přidávat double jump, jediný, čemu to pomáhá je, aby se dostali lidi líp na txt nebo kemp míst, kam se normalně nedostanou. + Když nějakej šašek začne během přebíjení dělat furt double jump, tak je dost těžký ho trefit. Celej ten double jump je kravina.

camper1999
21-11-14, 20:58
ja nehraju G.S -_- ten nesznasam ale chtel sem navrhnout aspon jestli by to šlo :) ale kdyz jste proti tak nic

The Keox
22-11-14, 01:59
co já vim tak jedinej double jump na GS...tak jestli ti to prolítlo hlavou...jestli ti to porlítlo hlavou tak asi víš co to obnáší...prostě blbost

CMBR
22-11-14, 12:37
co já vim tak jedinej double jump na GS...

Nejen tam :harhar:

DarwiN
22-11-14, 13:09
Okrem kotelne je na každom inom furiene dvojskok

Grakon2702
22-11-14, 16:03
No a co, že to je na GS? Jste se jako teď posrali, že je to na GS? Dvojskok je suprová věc a vám i všecm ostatním to může být úplně uprdele, zda je to i na jiným portálu. Prej že by tam bylo více případu lezení na textury. A lítající furieni snad nemají možnost se dostat kdykoliv na nějakou texturu...

The Keox
22-11-14, 16:40
Dobře? jste pro double-jump? kromě kotelny je pár vyjímek co sem včera hledal na googlu... double-jump?.... vemte si skušeného mapaře zrušte furien na 3 měsíce a všechny mapy opravte tak aby tam nebyli txt...NEbo jestli Darwinn a Delik chtej huntera tak kllidne :D já sem rád že Kotelna je jediná a originální :)

hofy
22-11-14, 16:49
To není otázka textur, ty jdou snadno zablokovat, stejně jako třeba zkratky na DR.

Kotel
22-11-14, 16:52
Tak konečně by mohlo být něco navíc pro vip.
profit

The Keox
22-11-14, 17:01
nebo tak :) ale když teda už chcete double jump tak rovnou přidáme extra vip za cca. 100? na měsíc? ._____. myslim že už teď má vip dobré vylepšení hry

CMBR
22-11-14, 17:31
Ten dvojskok bych nedával ani jako výhodu pro vip.. Kotelna je v takovejch věcech originalní a dvojskok mi přijde jako blbost. Jo, ty txt se daj zablokovat, ale nějakej kár se naspeeduje, začne si tam skákat dvojskokem a bude problém ho vůbec trefit, když bude lítat 10 metrů nad hlavama CT.. a u CT si zas někdo zaleze někam, kde by se normalně nedostal a tam už taky sranda končí..

The Keox
22-11-14, 17:38
textury na mapach na furienu ani nedovoli letet vic nez urcena hodnota...zkousel sem to:) takze by se sekli o txt a CT by si dalo easy kill

CMBR
22-11-14, 17:53
textury na mapach na furienu ani nedovoli letet vic nez urcena hodnota...zkousel sem to:) takze by se sekli o txt a CT by si dalo easy kill

Ano, ty txt úplně nahoře (jako na "stropě" mapy), ale txt jako na d2_2006, tak tam si Furien vleze bez problému.

The Keox
22-11-14, 17:58
vis jak je ta rimsa na 2006? tak tam se da skocit ale hned se seknes...nevim no dal bych to nekomu kterej ty mapy umi zpracovat treba Does :)

CMBR
22-11-14, 17:59
Prej že by tam bylo více případu lezení na textury. A lítající furieni snad nemají možnost se dostat kdykoliv na nějakou texturu...

Myslel sem CT, ne T. Asi sem měl napsat, že myslim AntiFurieny..


vis jak je ta rimsa na 2006? tak tam se da skocit ale hned se seknes...nevim no dal bych to nekomu kterej ty mapy umi zpracovat treba Does :)

Občas, když sem na rezerváku, tak zkusim pár txt a na 2006 mi nic problém nedělá..

DarwiN
22-11-14, 19:58
Tak konečně by mohlo být něco navíc pro vip.
profit

Ale nastaviť to aby som si mohol vybrať či chcem duble alebo ne

The Keox
22-11-14, 21:26
easy...no rezervnul sem si nejaky SHIT server nekde jinde...byl tam double a stahnul sem si 2006 z kotelny...zasekaval sem se...nevimno

CMBR
22-11-14, 23:17
Ale nastaviť to aby som si mohol vybrať či chcem duble alebo ne

To by šlo možná, ale dá se to zneužít

E.: Stejně sem spíš proti

Eust.
23-11-14, 00:23
No a co, že to je na GS? Jste se jako teď posrali, že je to na GS? Dvojskok je suprová věc a vám i všecm ostatním to může být úplně uprdele, zda je to i na jiným portálu. Prej že by tam bylo více případu lezení na textury. A lítající furieni snad nemají možnost se dostat kdykoliv na nějakou texturu...

Kdybych měl možnost dvojskoku, tak vím za ct pár dobrejch míst, kde by mě nikdo nemohl zabít ani HEčkem. ;) Blbost, jsem proti.

Darongodx
23-11-14, 10:16
Proti

The Keox
23-11-14, 13:41
A co kdyby se přidal pro VIP a nebo only T?? :)
Nelíbí se mi to,ale když to někdo chce? :D

professional
23-11-14, 14:03
Podlemě kravina,... hrát s dvojskokem ...:DDD Nsko .. a boost a Sk, + gravitace nemaj dávat ... jak pak... podle mě kravina:)

Del!k98
23-11-14, 14:19
Proti

JardaTheKiller
12-03-15, 18:39
Proti.

A víte proč? Potom by Furien ztratil smysl. I kdyby se přidal jen pro T, tak je to obrovská nevýhod pro CT. S jedním jumpem je easy nacvičit nějaký kličkování, se kterým se to dá hrát. Ale kdyby se přidal doublejump, a přišel by nějaký profík, tak se nedá sestřelit, ten v tom vzduchu prostě bude jen a jen lítat, bez šance. Neviditelnost a SK stačí.

Noha
13-03-15, 22:56
Absolutně proti ...

Rony777
15-03-15, 12:49
Proti

Kotelna je jedna z mála portálov ktoré double jump nemá.Veľa ludí hrá furien na kotelni len preto že tam neni double jump.Ak chceš double jump tak chod na GS.Aj ked myslím že kotelna by mala mať na furiene viac VIP výhod lebo potom to VIP nemá ani poriadni zmysel ...

Idea
15-03-15, 12:53
Prave aj v tom sa kotelna rozlisuje od inych portalov ze si tu bez vip zahras pohodlne :) Podla mna to ze sa hocikedy pripojis je fajn vyhoda vip poznam to z cias ked boli 2 furieny a bez vip som sa skusal aj 5-10 minut na nejaky pripojit :) Vip je tu skor o tom ze podporis kotelnu a mas istotu ze si vzdy vsade zahras ako o tom ze budes nieco viac na servery ako nevip hrac :)

Iluminato
12-04-15, 12:41
Kotelna je výnimočná práve tým že nemá dvojskok, navyše neviem či iba mne sa to zdá, ale pri dvojskoku sa strafy aj občas akoby spomalia a nejde boost.
A txt sa nájde proste skoro všade, v poslednej dobe som videl kemp na txt dokonca aj na mape de_irak2.
Ja navrhujem zavrhnúť celú žiadosť o double jump.

TerKa98
16-06-15, 21:53
Podle mě by bylo lepší dát dvojskok na furien jen pro vip :) jak psal kotel.

camper1999
14-07-15, 23:07
:DD musím se zasmát napsal sem to před rokem a dizkuse je stále otevřená :D.Hele myslím že by se to nemnělo kupovat ale třeba plácnu že ti to padne náhodně 1/1000 a mužeš to mít len vip PS:bude to len na celou mapu

Napište svoj názor Pro Proti Kotelnu hraju máte skvělé servery ale update jednou za čas by nebyl ku škody :)

CMBR
15-07-15, 00:40
:DD musím se zasmát napsal sem to před rokem a dizkuse je stále otevřená :D.Hele myslím že by se to nemnělo kupovat ale třeba plácnu že ti to padne náhodně 1/1000 a mužeš to mít len vip PS:bude to len na celou mapu

Napište svoj názor Pro Proti Kotelnu hraju máte skvělé servery ale update jednou za čas by nebyl ku škody :)

Píčovina..

E.: Pokud by se na to kouknul nějakej mod, tak lock prosím.
:thanks:

babovka
28-07-15, 10:50
Myslm, že je to zbytečné, protože už když máš za furiena speed jak svině a vysoké skoky jako svině, tak už to jde blbě trefit a kdyby se přidal double jump, tak by šlo trefit ještě hůř :)

mirecc
11-12-15, 23:17
na Kotelňácky furien sa dvojskok nehodí... PROTI

LejS
05-01-16, 14:48
Tento nápad sa tu riešil aj milión krát.
Ten furien s dvojskokom poznám ako má EZ alebo iné portáli. A tá hra pre Furienov je strašné éz. Keď máš dvojskok.
Síce táto téma tu leží už dlho ale musím sa k tomuto vyjadriť..
Dalo by sa nato zvyknúť. No aj tie reakcie u AF sú prehnané bez toho dvojskoku.

Cempik
26-01-16, 23:37
Tak jako jeden skok stačí