PDA

Zobrazit normální verzi : Dotaz na spešla na Jb :D



GNHP23
21-11-14, 17:58
čau chtěl sem se zeptat esi je možné abych třeba někdy dostal spešla??? hlavně mě teda zajímá jaké sou podmínky...jde mi hlavně o to že hravám celkem často a stavá se že tam (i když je jich dost) občas není žádnej admin/spešl...stává se to převážně v noci a k ránu a celkem často se tam objevují lidi bez mikráku bo dělaj co nemaj (berou guny pro T,přejíždí simona atd.) a proto se ptám esi je to vůbec možné abych se stal spešlem :D díky za odpověď

The Keox
21-11-14, 18:08
Podmínky?

Ten kdo je spešl tak většinou má : steam , slušné chování , 80-100% aktivitu na JB , brain :/

A večer tam nikdo není protože každej nechodí na JB ve 02 ráno.

Spešlové odcházej a nový zase přicházej...ale soudě podle mého úsudku je na JB těch adminůspešlů moc,že by se to mělo pročistit a hodit práva někomu jinýmu na jinej server viz. Furien - 2 admini. , AIM - 2-4 admini např. s malou aktivitou,ale nějak to banujou.

Trošku mi vadí i hlášení přes "!" , nikdo si toho moc nevšímá ale WHATEVER.

Mr.N0b0dy
21-11-14, 18:15
Na spešla potřebuješ aktivitu, a brain, což ty máš, znám tě, hraješ tam pekelně dlouho, a problémy s tebou snad nikdy nebyly, jenže pokud si pamatuju, tak se to vybírá podle toho, jak moc tě vidí admin a tak. Admini si potom na poradě pokecaj o tom, jestli to má s někým cenu, a potom to nějakým způsobem zjistíš, a právě k tomu je ten Steam, aby tě mohli nejlépe kontaktovat, a nevybavuju se, jestli to ho zrovna máš, ale podmínka to není (Pokud se to nezměnilo)

Btw Keoxi, Adminů ani spešlů dost snad nikdy nebude, vždycky nejsou všichni online apod., jenže když už jich je víc online, naserou se všichni na jeden server, a to jim zase za zlé nemám, ale když ostatní servery jsou prakticky bez ochrany, je to už takovej jinej problém, ale tak hlášení existuje, takže zase záleží na tom, jak to hlášení berou.

Britny
21-11-14, 18:59
Já sem klidně PRO ale uvidíme co na to řekne rada starších :3

Charon35
21-11-14, 19:55
Šanca je vždy. Steam by bodol.

vikernes
21-11-14, 20:14
Bída když už se nemůže ani přejíždět :D

Charon35
21-11-14, 20:27
Bída když už se nemůže ani přejíždět :D

Môže. Napr. pri HVD.

Grakon2702
21-11-14, 20:27
čau chtěl sem se zeptat esi je možné abych třeba někdy dostal spešla??? hlavně mě teda zajímá jaké sou podmínky...jde mi hlavně o to že hravám celkem často a stavá se že tam (i když je jich dost) občas není žádnej admin/spešl...stává se to převážně v noci a k ránu a celkem často se tam objevují lidi bez mikráku bo dělaj co nemaj (berou guny pro T,přejíždí simona atd.) a proto se ptám esi je to vůbec možné abych se stal spešlem :D díky za odpověď

Hraješ tam často, pravidla znáš, akorát mi příjdeš někdy trochu mrzutý, ale jinak jsi v poho týpek. Osobně nemám nic proti tomu, aby ses stal spešlem. Potřebuješ už jenom novou uniformu, hlavně novou čapku, oholit, vyčůrat, pomodlit a jsi připraven se pustit do práce :D :).

Fropo
21-11-14, 20:49
Sice vím že můj názor je skoro nic, ale taky bych byl rád kdyby si spešla dostal jsi pracovitý svědomitý a blbosti jsem tě neviděl dělat snad nikdy takže Proč ne ?

Nakladana Okurka
21-11-14, 21:36
Vike, jediné co ho na jb bavilo :D :D

Bída když už se nemůže ani přejíždět :D

Jo, sice taky nemam právo se vyjadřovat, ale byl bych pro :) :D

E:
Já mám právo se vyjadřovat ale nevyjadřuji se.
:D :D :D

FizzyBubble
21-11-14, 21:38
Já mám právo se vyjadřovat ale nevyjadřuji se.

Volume
21-11-14, 22:50
Držím palce ať ho dostaneš :)

Humánek, kdo ho nezná, tak o hodně přichází. Strašně moc v pohodě týpek, aktivní jak čert, džouků plnou kapsu, simonovat vie, rozumnej člověk. Mám ho rád, nejoblíbenější človíček na jb, už se těšim až přijede do prahy a budu si s nim moct pokecat z očí do očí :) Spešla si zaslouží, určitě bych ho někomu sebral a hned ho dal jemu, bez dlouhého rozmýšlení, adeptů na sebrání je plnej pytel. Máš tu dobrou budoucnost Humánku, neposer si to jako já ;)

The Keox
22-11-14, 01:02
Na spešla potřebuješ aktivitu, a brain, což ty máš, znám tě, hraješ tam pekelně dlouho, a problémy s tebou snad nikdy nebyly, jenže pokud si pamatuju, tak se to vybírá podle toho, jak moc tě vidí admin a tak. Admini si potom na poradě pokecaj o tom, jestli to má s někým cenu, a potom to nějakým způsobem zjistíš, a právě k tomu je ten Steam, aby tě mohli nejlépe kontaktovat, a nevybavuju se, jestli to ho zrovna máš, ale podmínka to není (Pokud se to nezměnilo)

Btw Keoxi, Adminů ani spešlů dost snad nikdy nebude, vždycky nejsou všichni online apod., jenže když už jich je víc online, naserou se všichni na jeden server, a to jim zase za zlé nemám, ale když ostatní servery jsou prakticky bez ochrany, je to už takovej jinej problém, ale tak hlášení existuje, takže zase záleží na tom, jak to hlášení berou.


Jinak to reknu... na JB MOC,jinde málo.

3k a Jerry
22-11-14, 07:46
Jinak to reknu... na JB MOC,jinde málo.

Ty se na to vyser..
Jinak to neřeknu.

KeYo
22-11-14, 13:51
o spešla sa nežiada na fórku.. spešla si musíš zaslúžiť a keď si ťa nejaký admin všimne navrhne ťa..

Charon35
22-11-14, 15:40
Naučte sa čítať konečne!!! Nepýta si spešla, len či to je možné!!!

Viz.:

čau chtěl sem se zeptat esi je možné abych třeba někdy dostal spešla??? hlavně mě teda zajímá jaké sou podmínky...jde mi hlavně o to že hravám celkem často a stavá se že tam (i když je jich dost) občas není žádnej admin/spešl...stává se to převážně v noci a k ránu a celkem často se tam objevují lidi bez mikráku bo dělaj co nemaj (berou guny pro T,přejíždí simona atd.) a proto se ptám esi je to vůbec možné abych se stal spešlem :D díky za odpověď

Ano, je to možné.

Lock. Zbytočný post hunt od ľudí, ktorí o tom ani nerozhodujú.