PDA

Zobrazit normální verzi : Pan_Pes_ (jiny hrac) --> noirbun



VysajBong
22-11-14, 09:58
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 128330)
[AMXBANS] Mas 6 dnu, 13 hodin, 35 minut a 1 vterinu do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'Trapak hnusny, mamu si ber do huby svoju '
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < Pan_Pes_ >
[AMXBANS] Tvuj nick: VysajBong 420
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:1036906
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:1036906
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 88.146.158.144
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 88.146.158.144
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < noirbun >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Deathmatch
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:






Takze cim bych zacal ...asi tim ze jsem byl na Deathmachi..hraju a mam frag z jednoho borce .. ale ten mi zacal psat ze jsem lama,trapak,lucker atd.. tak sem to ignoroval ovsem do doby nez sem si vsimnul ze ma WH (Wall hack) vsichni hraci si tam stezovali ze ma WH ale nevedel jsem ze je admin aktivni ..no odesel sem a pripojuji se druhy den a ban ... takze kdyz tam ten admin byl proc mu nedal ban za cheaty?? Nenecham si kazit hru. Stve me to a kdyz mu nadavali ostatni hraci tak urcite nic proste amater admin......

piratjo
22-11-14, 12:06
Zdravim. Natocit dokazny material trva nejaky cas. Ak ti to vadilo mohol si ist do spectu a natocit si ho sam. Pripadne sa pripojit na iny server. Za tvoj chatlog je ban na mieste. Takto drzi hraci tu urcite nikomu chybat nebudu.

noirbun
22-11-14, 14:07
Kdyby mal WH stacilo ho nahlasit.. Tvoj chatlog je zajimavy.. Takze nieje co resit..

E: Od Kubelase : WH sem neměl. Jestli neznáš sound a dupeš jak kůň z baráku do pekla tak se nediv, že sem tě slyšel. A max. sem ti napsal, že si lucker, že si mi dal HS ve skoku ;). Nic víc k tomu psát nebudu.

hofy
22-11-14, 16:08
Stve me to a kdyz mu nadavali ostatni hraci tak urcite nic proste amater admin......

To je pravda. "Admin" mohl dát jen ban z webu, nic jiného. Kvůli okolnostem, za kterých byl dán ban, jsem pro unban.

Bezdak
22-11-14, 16:19
Zdravim, udelil jsem unban.