PDA

Zobrazit normální verzi : Commandmenu / Config / Skripty



ShifterCZ
22-11-14, 16:32
Ahoj, mám takový problém, potřebuju si dát do nějakého aliasu příkaz obsahující jiný řetězec. Stručně:
alias "abc" "bind MOUSE1 +attack2" // Nejde
alias "abcd" "messagemode rcon changelevel" //Nejde protože je tam ta blbá mezera, kdyby to bylo jen rcon_password, tak to jde.

Poradíte mi prosím?

A druhá prosba:
Nemáte někdo defaultní commandmenu?

The Keox
22-11-14, 16:51
vymaž cfg uděla se ti nový defaultní jestli to myslíš takto

ShifterCZ
22-11-14, 16:59
Jakože commandmenu.txt se taky generuje nové? Defaultní? Ok, a nevíš jak vyřešit ten původní problém?

ShifterCZ
22-11-14, 18:14
Commandmenu se neobnovuje po deletu ale k původnímu problému:


Ahoj, mám takový problém, potřebuju si dát do nějakého aliasu příkaz obsahující jiný řetězec. Stručně:
alias "abc" "bind MOUSE1 +attack2" // Nejde
alias "abcd" "messagemode rcon changelevel" //Nejde protože je tam ta blbá mezera, kdyby to bylo jen rcon_password, tak to jde.

hofy
22-11-14, 20:01
Ahoj, mám takový problém, potřebuju si dát do nějakého aliasu příkaz obsahující jiný řetězec. Stručně:
alias "abc" "bind MOUSE1 +attack2" // Nejde
alias "abcd" "messagemode rcon changelevel" //Nejde protože je tam ta blbá mezera, kdyby to bylo jen rcon_password, tak to jde.

Poradíte mi prosím?

A druhá prosba:
Nemáte někdo defaultní commandmenu?


alias "abcd" "messagemode amx_map" - musí to být přes rcon?
alias "abc" "bind MOUSE1 +attack2" - co na tom nejde? nebo spíš co to má dělat? nějak jsem tě nepochopil

ShifterCZ
22-11-14, 21:12
No, jde o to, že alias může obsahovat jen jeden řetězec a to hodnotu aliasu. Nemůže obsahovat něco co má v sobě řetězec. Příklad:
alais "abcd" "messagemode amx_map" je v pořádku, protože je to 1 hodnota do messagemode, ale
alias "abcd" "messagemode rcon changelevel" nejde, protože ten messagemode obsahuje rcon a changelevel, changelevel je zase hodnota příkazu rcon
Ok, když by tam nebyl amx mod?
A ten tvůj alias abc při zavolání by tu hodnotu měl nastavit, šlo by to nějak?

hofy
22-11-14, 21:34
Tak jde to, když:

- si vytvoříš třeba map.cfg, do kterého dáš:
messagemode "rcon changelevel"

- do standardního cfg nabinduješ třeba:
bind F1 "exec map.cfg"


Ten alias na mouse1 mi jde v pohodě.

ShifterCZ
22-11-14, 22:25
Jé, přes exec mě to nenapadlo, díky moc :)

Jsem se podíval, co jsem tu měl dřív za příspěvky, je mi na blití z toho, jak jsem mohl být takový kre.. kre.. kréťan :)