PDA

Zobrazit normální verzi : domdada2



domdada2
24-11-14, 16:01
Vypis z konzole:

Perma ban za CHEATY





Poznamka:






Ahoj admin team kotelny vcera hrali moji kamaradi csko ja to hraju par dni a rekli stahnuli nejaky cheaty AB a WH nevim vubec co to je a rikali mi ze se nic nemuze stat rano jsem se probudil zapnul csko a mam perma ban :/ byl bych moc velice rad kdyby jsem ho uz nemel je to muj nejlepsi server Capture the flag :/ tam jsem ho dostal . diky moc a Ahoj:(

Byznis
25-11-14, 08:35
Vypis z konzole:

Perma ban za CHEATY





Poznamka:






Ahoj admin team kotelny vcera hrali moji kamaradi csko ja to hraju par dni a rekli stahnuli nejaky cheaty AB a WH nevim vubec co to je a rikali mi ze se nic nemuze stat rano jsem se probudil zapnul csko a mam perma ban :/ byl bych moc velice rad kdyby jsem ho uz nemel je to muj nejlepsi server Capture the flag :/ tam jsem ho dostal . diky moc a Ahoj:(

Ahoj kamarat. Ked som mal 15 , pili moji kamarati pivo a povedali mi ze - daj si pivo s vodkou alebo ceresnou - neviem vobec co to je , a hovorili mi ze sa mi nic nemoze stat.
Rano som sa prebudil - otvoril zachod a vsetko poblite. Bol by som velice rad keby tam nebola ta grcka - bol to moj oblubeny zachod. Tam som sa dostal. diki moc Mami a Ahoj :D
(never vsetkemu co ti povedia kamarati).

A k banu : jedina moznost ako si tu zahrat je kupit original CS cez Steam http://csko.cz/shop/