PDA

Zobrazit normální verzi : Warcraft 3 - Frozen Throne Turnaj



KeYo
24-11-14, 16:05
Nazdar všetci, mal by som jeden nápad.. Nechceli by ste si zahrať W3 turnaj? Zatiaľ sa len pýtam o záujem a potom Vám vśetkým vysvetlím ako by to vśetko prebiehalo a podobne:) tak ak by ste chceli napíšte sem:)

Aby ste mohli hrať potrebujete tieto nasledujúce programy:
Hru Warcraft 3 - Stiahnete tu http://tracker.cztorrent.net/torrent/warcraft-3-platinova-edice/18077
Pokiaľ nemáte účet na CZTORRENT stiahnete to tu - http://leteckaposta.cz/221292651
Najnovší patch - Stiahnete tu http://www.dota2.cz/novinky/warcraft-3-tft-126-patch-ke-stazeni
A miesto hamachi použijeme TUNNGLE - stiahnete tu http://www.tunngle.net/en/download

Postup k úspešnému hraniu...
Po stiahnutí W3 nainstalujete Warcraft 3 reign of chaos.. vypýta si to Serial number nachádza sa v zložle crack... po doinštalovaní reign.. otvorite zlozku Frozen Throne a nainstalujete.. Serial sa nachaza tam isto kde na Reign... po nainstalovaní Frozenu otvoríte zložku CRACK a v nej je patch.. ten nainstalujete a máte funkčnú hru..+ Stiahnite si tento najnovśí patch, ktorého odkaz som dal hore je to patch 1.26CZ:).. Potom si nainštalujete TUNNGLE, na ich stránke http://www.dota2.cz/novinky/warcraft-3-tft-126-patch-ke-stazeni sa registrujete a potom vám vysvetlím všetkým na TS ako sa napojiť na súkromnú sieť:)

E: ešte som zabudol.. potrebujete ešte program na otváranie .ISO súborov.. napríklad Deamon Tools aby ste otvorili inštalaćky hier..

Každý kto by mal záujem prosím napíšte SEM! :)

Upravil som tento post, takže si ho prečítajte prosím ešte raz. ďakujem :)

Grakon2702
24-11-14, 16:51
Určitě bych se zúčastnil :).

Don KartagenaCZ
24-11-14, 16:55
I když je to rok a půl co jsem naposledy hrál Warcraft 3, ale rozhodně bych se zůčastnil :)

KeYo
24-11-14, 17:10
okey ale musíte mať stiahnutú presne tú verziu čo som posielal.. keby niekto nemal účet na trackery kľudne vám ten torrent poślem:)

Don KartagenaCZ
24-11-14, 17:11
Zkoušel jsem si to stáhnout ale jaksi nemám učet na Trackeru :) .Mohl by jsi poslat ten torrent ? :)

KeYo
24-11-14, 17:17
tady tuna to máš:) http://leteckaposta.cz/221292651 snáď za to nedostanem ban na trackery:D


Pokud tě někdo nepráskne tak ne :D snad :)
P.S. JInak díky torrent už mám staženej :)

neni zač:) ešte nainśtaluj poďľa návodu:D

Don KartagenaCZ
24-11-14, 17:21
Pokud tě někdo nepráskne tak ne :D snad :)
P.S. JInak díky torrent už mám staženej :)

vikernes
24-11-14, 17:28
škoda jen že mi neběhá hamachi :D

UNHCZ
24-11-14, 17:29
Já mám origo, zúčastním se !!

KeYo
24-11-14, 17:29
škoda jen že mi neběhá hamachi :D

ešte neviem či pojdeme cez hamachi.. niekedy skusim iný program a uvidi sa:D:)


Já mám origo, zúčastním se !!

nevieš mi sem napísať presne patch ktorý máš? lebo ak neni rovnaký nezahráme si asi:D

UNHCZ
24-11-14, 17:36
nevieš mi sem napísať presne patch ktorý máš? lebo ak neni rovnaký nezahráme si asi:D

Hek, Hek ČO TO JE PATCH???

KeYo
24-11-14, 17:37
Hek, Hek ČO TO JE PATCH???

Keď si zapnes hru v pravom dolnom rohu máš čísielka.. napíš ich sem:D ale nejlepšie by bolo keby si to stiahneš

UNHCZ
24-11-14, 17:38
no šak Stahnem si to od teba a bude to vyriešené..:D

Mohl bych vedět orientačné datum???

Grakon2702
24-11-14, 17:41
Dalo by se místo toho Hamachi hostovat na nějakem serveru? U nás doma máme server, kdyby to nějak šlo, zkusil bych to na něm nějak zprovoznit.

KeYo
24-11-14, 17:42
Datum eśte neviem.. a Grakon ak to budeś nejak vedeť.. tak to bude myslím že omnoho lepśie:D

Grakon2702
24-11-14, 17:45
Datum eśte neviem.. a Grakon ak to budeś nejak vedeť.. tak to bude myslím že omnoho lepśie:D

No to já právě nevím, warcraft jsem hrál v době, kdy mi bylo ak 9 nebo 10 let a to jenom singlplayer. Jak funguje LAN to vím, ale normálně hry po internetu fakt nemám tušení.

KeYo
24-11-14, 17:54
No to já právě nevím, warcraft jsem hrál v době, kdy mi bylo ak 9 nebo 10 let a to jenom singlplayer. Jak funguje LAN to vím, ale normálně hry po internetu fakt nemám tušení.

ono tuna funguje tak ze proste na hamachi si vytvoris akoby lanku.. a do toho programu lancraft das IP toho co zalozil hru.. a napoji ta to.. a cez ten hamachi ste akoby prepojeny.. ale neviem ako by si to vedel spravit hentak to fakt netusim:D

Grakon2702
24-11-14, 18:09
Ok, tak už vím jak na to. Musel bych se svým taťkou nastavit službu VPN na našem serveru, což je záležitost jednoho dne. Až by to bylo nastavené, fungovalo by to zhruba tak, že byste si přes internetový prohlížeč připojili naši IP adresu, nějak se tam přihlásili a pak by se váš počitač choval tak, jako kdyby byl připojen v naší domácí síti.

KeYo
24-11-14, 18:20
tak to niekedy skusime my dvaja a ked to pojde ostatnym to vysvetlime:)

Grakon2702
24-11-14, 18:23
tak to niekedy skusime my dvaja a ked to pojde ostatnym to vysvetlime:)

Jasně, ale dneska už s tím nepočítej, spíše zítra se na to podíváme a pak dám vědět.

Vcelicka
24-11-14, 18:24
Určite by som sa zúčastnil, starý dobrý Wc3. Len mám otázku, aké mapy by sa asi hrali? Normal mapy mi nikdy moc nešli...

Grakon2702
24-11-14, 18:37
Aha, tak moc se omlouvám, ale asi to nepůjde. Museli bychom pro každého připojeného uživatele vytvořit jeden uživatelský učet na serveru a my máme licenci jen na 10 účtů. Vzhledem k tomu, že máme ve vlastní síti celkem dost komponentů, máme zablokováno už 7 účtů. Hamachi bude mnohem lepší nápad.

KeYo
24-11-14, 18:38
Aha, tak moc se omlouvám, ale asi to nepůjde. Museli bychom pro každého připojeného uživatele vytvořit jeden uživatelský učet na serveru a my máme licenci jen na 10 účtů. Vzhledem k tomu, že máme ve vlastní síti celkem dost komponentů, máme zablokováno už 7 účtů. Hamachi bude mnohem lepší nápad.

alebo ešte cez GameRanger.. na hamachi mas max ludi 5 a na game ranger 8.. tak uvidime.. len neviem ci cez gameranger to ide

Grakon2702
24-11-14, 18:41
To už záleží, jak bys ten turnaj chtěl hrát. Všichni proti všem na jednom serveru nebo mezi týmama, nebo jeden proti jednomu na jednom serveru. Díky hamachi bychom na jednom serveru mohli dát zápas 2v2.

KeYo
24-11-14, 18:43
To už záleží, jak bys ten turnaj chtěl hrát. Všichni proti všem na jednom serveru nebo mezi týmama, nebo jeden proti jednomu na jednom serveru. Díky hamachi bychom na jednom serveru mohli dát zápas 2v2.

jo no to sa ešte uvidí podľa počtu prihlásených ľudí ale vyzerá to tak že by o to asi bol záujem.. zajtra spravím anketu aké dátumy by ste chceli alebo tak:) len škoda že by z toho nemohol byť nejak stream:D

Giussepe
24-11-14, 19:50
Vlákno jsem prolítl jen v rychlosti tak nevím, co jste pořešili s tím hamachi, ale doporučuji stáhnout program s názvem Tunngle. Jsou to virtuální LAN, přímo rozdělené podle her, takže se stačí připojit do místnosti "warcraft 3" nebo klidně i do nějaké jiné, to je celkem putna a šlape to jak hodinky. A žádný hamachi ani Lancraft či co, k tomu není potřeba. A kapacita těch místností co si pamatuju byla kolem 100 lidí.

KeYo
24-11-14, 19:53
Vlákno jsem prolítl jen v rychlosti tak nevím, co jste pořešili s tím hamachi, ale doporučuji stáhnout program s názvem Tunngle. Jsou to virtuální LAN, přímo rozdělené podle her, takže se stačí připojit do místnosti "warcraft 3" nebo klidně i do nějaké jiné, to je celkem putna a šlape to jak hodinky. A žádný hamachi ani Lancraft či co, k tomu není potřeba. A kapacita těch místností co si pamatuju byla kolem 100 lidí.

oo tak to je potom nice:) niekedy to skusim potom:) diky.. a zatial sme tu riesili len ci by bol zaujem :)

Grakon2702
25-11-14, 16:38
Vytvořil jsem Tunngle server pod jménem "Grakon2702" a heslem "csko.cz". Může me ho využít pro turnaj.

Bager258
25-11-14, 17:02
Ja sa urcite zucastnim, len keyo mohol napisat, ze toto bol povodne moj napad!! :D ale ok....

Cream.
25-11-14, 20:37
Proti mne beztak nemáte šancu :DD

KeYo
25-11-14, 21:15
Proti mne beztak nemáte šancu :DD

proti tebe dame pravidla ze bude zakazane za elfov presuvat celu svoju zakladnu hlavu po celej mape.. musi to byt pokope:D alebo nieco podobne:D

Grakon2702
25-11-14, 21:24
proti tebe dame pravidla ze bude zakazane za elfov presuvat celu svoju zakladnu hlavu po celej mape.. musi to byt pokope:D alebo nieco podobne:D

V tom zničíš celý smysl rasy :O

Cream.
25-11-14, 21:31
proti tebe dame pravidla ze bude zakazane za elfov presuvat celu svoju zakladnu hlavu po celej mape.. musi to byt pokope:D alebo nieco podobne:D

to vôbec kámo dáme si pekné 12 hodiový zápas :DD more ppči bolo že jednu budovu so mal na tvojej základni :D

KeYo
25-11-14, 21:33
V tom zničíš celý smysl rasy :O

vubec ne.. ked on si kazdu budovu da do kazdeho rohu mapky a na kazde miesto kde ty nevidis a musis ho hladat po mape aby si vyhral:D tak to asi zmysel rasy nie je:D

Cream.
26-11-14, 14:59
vubec ne.. ked on si kazdu budovu da do kazdeho rohu mapky a na kazde miesto kde ty nevidis a musis ho hladat po mape aby si vyhral:D tak to asi zmysel rasy nie je:D

To je taktika !

Bujak
26-11-14, 17:29
Urcite by som sa zucastnil, War3 je srdcovka, ale multi som este nehral :(

KeYo
26-11-14, 17:38
Urcite by som sa zucastnil, War3 je srdcovka, ale multi som este nehral :(

je to to iste ako ked si das vlastnu hru.. len nehras proti pocitacu ale proti ludom:D

Bager258
26-11-14, 19:36
Proti PC je to tazsie :D

Grakon2702
26-11-14, 20:56
Nejvíce mě na warcraftu štve hodně nedomyšlená manipulace s armádou. Počítač s tím žádný problém nemá, ale člověkovy trvá i 3x déle, než vůbec pošle někam celou armádu. Já to dělám tak, že všechny jednotky pošlu sledovat hlavního hrdinu a pak hýbu jen s hlavním hrdinou, ale i to je takové kostrbaté.

KeYo
26-11-14, 21:30
Nejvíce mě na warcraftu štve hodně nedomyšlená manipulace s armádou. Počítač s tím žádný problém nemá, ale člověkovy trvá i 3x déle, než vůbec pošle někam celou armádu. Já to dělám tak, že všechny jednotky pošlu sledovat hlavního hrdinu a pak hýbu jen s hlavním hrdinou, ale i to je takové kostrbaté.

od toho je tu CTRL+1 a podobne.. aby si si dal armadu pod cislo 1 a tak:D

St3ny
27-11-14, 08:47
Odpuručím ti tunngle je to prostorově lepší než hamachi na lepší úrovni. (odskoušeno na hrách od Terrarie po Minecraft) předpokládám že patch 1.26.06.401? Určitě se rád zůčastním :)) a teamy či solo?

Bujak
27-11-14, 13:52
je to to iste ako ked si das vlastnu hru.. len nehras proti pocitacu ale proti ludom:D

Aha :)

KeYo
27-11-14, 15:59
Odpuručím ti tunngle je to prostorově lepší než hamachi na lepší úrovni. (odskoušeno na hrách od Terrarie po Minecraft) předpokládám že patch 1.26.06.401? Určitě se rád zůčastním :)) a teamy či solo?

to sa eśte vsetko uvidi ci teamy alebo solo.. dnes nemam cas lebo skola mi berie vsetok volny cas cez tyzden.. ale zajtra sa tomuto zacnem venovat.. spisovat pravidla nejake.. a podobne:) a ten patch je 1.22.. novsi patch neviem kde mam zohnat tak sa s tym ani nechcem nejak zaoberat lebo v tej verzii hry co si tu mozte stiahnut co som dal odkazy je patch na 1.22 :)

St3ny
27-11-14, 19:06
to sa eśte vsetko uvidi ci teamy alebo solo.. dnes nemam cas lebo skola mi berie vsetok volny cas cez tyzden.. ale zajtra sa tomuto zacnem venovat.. spisovat pravidla nejake.. a podobne:) a ten patch je 1.22.. novsi patch neviem kde mam zohnat tak sa s tym ani nechcem nejak zaoberat lebo v tej verzii hry co si tu mozte stiahnut co som dal odkazy je patch na 1.22 :)

Keyo Nic proti ale nejnovější patch je 1.26 ... mám to is češtinou a šlape vše jak má... nevim proč 22, ale co už... můžu ti poustnout link na patch :)

Grakon2702
27-11-14, 19:30
To proto, že na cztorrent je patch 1.22. Pokud na internetu najdu nejnovější patcher, dám ho sem.

E: Path ke stáhnutí je zde: http://www.dota2.cz/novinky/warcraft-3-tft-126-patch-ke-stazeni

KeYo
19-12-14, 13:23
Napíšte sem ešte aj prosím, že kedy by Vám vyhovovalo urobiť tento TURNAJ! Ďakujem!

Grakon2702
20-12-14, 11:23
Nejlepší by to bylo udělat přes prázdniny na štědrý den zhruba o 18:00 hodin.

KeYo
20-12-14, 11:26
Nejlepší by to bylo udělat přes prázdniny na štědrý den zhruba o 18:00 hodin.

ok a teraz vazne dik

Cream.
20-12-14, 14:40
on zato nemôže, najlepšie po 2. sviatku vianočnom, všetci budú vypasený a nebudú mať čo robiť.

Company
20-12-14, 14:54
mam tusak ze vacsina bude cestovat za rodinami. Najlepsie je prvy januarovi tyzden

Ridik :D
20-12-14, 16:22
keyo hraje war3 14 dni a uz si mysli ze je prebornik zatim jsem si nevsiml co chces hrat ve warech za mapu nebo jestly chces hrat only hero

KeYo
20-12-14, 16:37
keyo hraje war3 14 dni a uz si mysli ze je prebornik zatim jsem si nevsiml co chces hrat ve warech za mapu nebo jestly chces hrat only hero

ne only hero ne.. normalne W3... postavais si zakladnu armadu a tak.. a proti sebe:).. a map je tak milion.. a je jedno ktoru mapu si zahras ne? aspon podla mna..

Ridik :D
20-12-14, 18:36
stejne se mi kvuli takovy kravine nechce instalovat tungle popr hamasi

KeYo
20-12-14, 19:17
stejne se mi kvuli takovy kravine nechce instalovat tungle popr hamasi

tak neinstaluj

St3ny
21-12-14, 16:02
:) Kdykoli kamkoli! Moji chrabří trpaslíci vám dají po papuly ! mehehe :3 hlavně poprosím KeYo urči už jak a kdy.