PDA

Zobrazit normální verzi : [13.12. - 14.12.] CTF turnaj 5v5 - diskuze



Fhacker
24-11-14, 18:05
Prípadné otázky k turnaju, návrhy alebo niečo môžte písať do tohto threadu.

fnyy
01-12-14, 14:12
sice CTF skoro vubec nehraji,ale kdyby nekdo skladal tak se pridam klidne.Kdyztak PM.

UNHCZ
01-12-14, 15:34
Hledam team, kdoby me vzal pm.

Pilkec
03-12-14, 21:13
Jestli někomu bude chybět hráč sem tady :)
Skype:pilkec1

Invisible
08-12-14, 18:34
Jak to bude s těma controlz? Bo jsem je už včera na to upozorňoval že maj dodat ty hráče, a pořád nic. Klan je plný ns hráčů, kteří nechápou že kříží cestu teamům co si to naplánovaly, už jednou mi to smazal Zoyer v přihlašování bo se to tam nehodilo, Fhacker a Dhaaqu nebo kdo to s ním organizuje nebude vědět pak ani jestli je má napsat... Ale to je nezodpovědnost, hlavně že má 16 členů v klanu jsem se od Dhaaqua dozvěděl. Je na čase aby někdo zakročil a napsal jim na ctf když by byl Storm (ghostrider) přítomen, nebo spíš Ruma ale ten je uplně stejnej jak Storm , hlavně že mi napsal Storm že je mu jedno jestli je tam přihlásíte.
Berte to jako otázku a nemažte to :) Je to otázka jako každá jiná když chce někdo jít k někomu do týmu, má to stejný pojem který by se měl též smazat v tom případě. Přeju hezký den :)

Fhacker
08-12-14, 18:49
Pokiaľ viem dhaaqu im už písal ale zatiaľ bez odpovede :)

Invisible
08-12-14, 19:15
Já bych na ně přitvrdil, pokud nedodaj ty hráče tak že by nemohli na další ctf turnaj... Rozmysleli by si pak jestli maji mít stejný přístup jak teď.

dhaaqu
08-12-14, 19:47
Buď se do pátku přihlásí a hrát budou, nebo ne. Větší věda v tom není. Tvrzení je takové, že na tom pracují...

Zoyer
08-12-14, 20:18
Jak to bude s těma controlz? Bo jsem je už včera na to upozorňoval že maj dodat ty hráče, a pořád nic. Klan je plný ns hráčů, kteří nechápou že kříží cestu teamům co si to naplánovaly, už jednou mi to smazal Zoyer v přihlašování bo se to tam nehodilo, Fhacker a Dhaaqu nebo kdo to s ním organizuje nebude vědět pak ani jestli je má napsat... Ale to je nezodpovědnost, hlavně že má 16 členů v klanu jsem se od Dhaaqua dozvěděl. Je na čase aby někdo zakročil a napsal jim na ctf když by byl Storm (ghostrider) přítomen, nebo spíš Ruma ale ten je uplně stejnej jak Storm , hlavně že mi napsal Storm že je mu jedno jestli je tam přihlásíte.
Berte to jako otázku a nemažte to :) Je to otázka jako každá jiná když chce někdo jít k někomu do týmu, má to stejný pojem který by se měl též smazat v tom případě. Přeju hezký den :)

co vas to vubec zajima ? jak vy vite, ze jim nekdo nepsal ? tyhle vecicky si nejdriv overujte a potom jim tam picujte at napisou sestavu.

E: do turnaje je tyden a to je casu dost. vsechno moc hrotite


Víme že jim někdo psal když celý team unseenblade je potkal na CTF a sám se přes voice je upozornil a on řekl hned jak dohraje tak do doplní,potvrdil mi to asi 3x a nic...
upozornil. bravo, vy organizátoři. Není jim snad 5 let aby s něma maminka chodila na záchod.

The Keox
08-12-14, 20:27
Víme že jim někdo psal když celý team unseenblade je potkal na CTF a sám se přes voice je upozornil a on řekl hned jak dohraje tak do doplní,potvrdil mi to asi 3x a nic...

Invisible
09-12-14, 15:31
co vas to vubec zajima ? jak vy vite, ze jim nekdo nepsal ? tyhle vecicky si nejdriv overujte a potom jim tam picujte at napisou sestavu.

E: do turnaje je tyden a to je casu dost. vsechno moc hrotite


upozornil. bravo, vy organizátoři. Není jim snad 5 let aby s něma maminka chodila na záchod.

Co bys čekal od nsáku? A poněkud jsem to aspoň 2x jim napsal před Dhaaquem, což ti Dhaaqu může potvrdit :) Má se udělat turnaj pro hráče se steamem....S nsákama to akorát vypadá tak jako na minulym 5v5 že přijdou o 20 minut pozdějš :) Jediný štěstí měli že nebyl zrovna dozorce na příjmu ;) A víš že by se bez nich ten turnaj možná nehrál? 8 teamů je teď, i snima a pořád je to minimum :) Kdo do nich picoval? Tady akorát picujes ty do nás, já jsem psal minimálne 6x stormovi a 3x Petoovi, ale jediné co tu děláš ty se koukáš na to a čekaš na zázrak, až to dodaj. Kdyby jim to nikdo nenapsal tak by ani nedodali hráče :)

Zoyer
09-12-14, 15:45
podívej se na jakým jsi portálu a potom tu mel o nějakých turnajích pro steamáky.

děkujeme ti jejich maminko, že jsi jim to 1000x připomenul.

dhaaqu
13-12-14, 12:16
Pro diskusi slouží nyní vlákno turnaje: http://csko.cz/forum/showthread.php?34251-13-12-14-12-CTF-turnaj-5v5