PDA

Zobrazit normální verzi : otevření náboru CHH



ixrewr
26-11-14, 22:23
Ahoj,
zajímá mě, jestli v dohledné době plánujete otevřít nábor na CHH.

Díky, ix.

Charon35
26-11-14, 22:33
Zatiaľ zrejme nie. Teraz sa zobrali 3 a v zálohe je niekto nedoriešený. Navyše teraz si vybereme sami, nemá zmysel riešiť nezmyselné žiadosti tam, kam nikoho netreba.

grEy
26-11-14, 22:44
Miesto toho, aby ste boli radi, ze je niekto (mozno skuseny) ochotny banovat cheaterov urcujete nejake limity poctu adminov... aky to ma zmysel?

Kotel
27-11-14, 14:11
Jaký limit?

grEy
27-11-14, 17:10
Pokial viem, cheathunterov neni nikdy dost a charon pise, ze momentalne nikoho netreba...

Charon35
27-11-14, 18:17
Pokial viem, cheathunterov neni nikdy dost a charon pise, ze momentalne nikoho netreba...

Ale no táák. Prečítaj si to poriadne. ;) Píšem, že je zbytočné riešiť 100 žiadostí tam, kde ich nie je treba. Každý druhý totiž "chce len súsiť", tak si dáva žiadosti na BB, Scout, DR a pod. a potom tam ani nehrá. V AF sú ešte nejaké návrhy, pozrú sa napr. hlásenia cheaterov atď. O žiadnom limite CHH, adminov, dokonca ani spšelov, som nikdy nič nenapísal.
Navyše idú zimné prázdniny, keby sa to teraz otvorilo, tak do týždňa tam je 100 žiadostí. 10+ žiadostí za deň pre nich nie je problém.

grEy
27-11-14, 19:07
Aha, ale ved on nepisal konkretny server, kam by chcel prava. :D

The Keox
27-11-14, 19:52
Mě je to jedno ale právě se nabrali 3CHH - ChambeR , bager258 a NarutoO dostal zase CHH.

Myslim že nábor může nachvíli ještě zavřený..Kdyby se nenabrali tak by mohli nábor otevřít,protože nedávno na Furienu nebylo kromě jednoho admina nikdo :) ale teď tam je jeden oddaný hráč :)
Ať zůstane radši zavřený,klidně po dobu roku nebo půl roku.

Charon35
27-11-14, 21:02
Aha, ale ved on nepisal konkretny server, kam by chcel prava. :D

Tak ja som to bral tak celkove.

ixrewr
27-11-14, 23:06
Já měl na mysli konkrétně DM1 a DM2, kde se to neustále hemží cheatery. Téměř pokaždé když tam hraju, tak se tam někdo najde - a to nejsou žádné doměnky, každého člověka mám vždy doloženého demem (výjimečně hltv).
Reportovat lidi přes forum je zdlouhavý a CHH není tolik, aby každý den zareagovali ingame.

UNHCZ
28-11-14, 07:18
Máš steam, že ano? NO tak se podívám jestli není nějakej Admin popř. CHH online nebo ve hře, tak se ho zeptám ne...? U mě se stalo akorát párkrát, že mě admin odbyl ale to byla výjimka. KDyž nepříde nikdo přez ! Tak je to težký, protože asi 3 admini, kteří mají práva na Aimy, sedí na JB. ted jak se nabrali Naruto a bager, myslím že na serverech sou vždy aktivní admini, stačí napsat a počkat :)

ZeMi7
28-11-14, 07:39
Až bude nějaký velký nedostatek, tak to asi Charon otevře ne? Připadně třeba jen na jeden typ serverů.

Nehledě na to, že žádosti se celkem hojně řeší i v AF, kam vy nevidíte. Takže to může být taky jeden důvod, proč si můžete myslet, že nikoho nechceme.


PS:
Post už sem si huntnul, tak to můžete locknout. Z toho stejně nic kloudného nebude.

Eust.
28-11-14, 08:03
Až bude nějaký velký nedostatek, tak to asi Charon otevře ne? Připadně třeba jen na jeden typ serverů.

Nehledě na to, že žádosti se celkem hojně řeší i v AF, kam vy nevidíte. Takže to může být taky jeden důvod, proč si můžete myslet, že nikoho nechceme.


PS:
Post už sem si huntnul, tak to můžete locknout. Z toho stejně nic kloudného nebude.

Já do af vidim, ale ze by se tam něco řešilo, to vážně asi ne.. :-D

ZeMi7
28-11-14, 08:32
Já do af vidim, ale ze by se tam něco řešilo, to vážně asi ne.. :-D
http://csko.cz/forum/forumdisplay.php?66-N%E1bor
5 threadů. 3 nedávno přijatí CHH. Takže nejspíš se asi něco děje.

ixrewr
28-11-14, 11:40
Fajn, tak z těch zbylých dvou vyberte někoho aktivního na DM a všichni budou happy ,)

matis
28-11-14, 12:04
Fajn, tak z těch zbylých dvou vyberte někoho aktivního na DM a všichni budou happy ,)

teraz trosku krivdis ostatnym...ja sa tam snazim byt aktivny, aj ked obcas mam dost prace, zial cheaterov je coraz viac a viac...uz som ich tolko pobanoval a oni stale prichadzaju a prichazaju...:D:D

grEy
28-11-14, 13:27
Ale ako to, matis? Ved podla Charona je adminov dost. Ako je teda mozne, ze cheaterov neodbuda, prave naopak?

ixrewr
28-11-14, 14:32
ne, ja nikomu krivdit nechci, tebe tam matis vidam cas od casu :) chci jen, aby DMka zustaly cisty protoze posledni dobou tam hrat je docela o nervy.

Charon35
28-11-14, 15:54
Ježisi, zbytočné niečo písať, keď si aj tak každý z toho vybere len to čo sa mu páči. Nikdy som nepísal, že je dosť adminov. Len že je zbytočné otvárať global nábor, keď je treba vybrať iba na niektoré servery. Na AIM sa vždy niekto zobere, pokiaľ je schopný.

Napr. možno sa pozrem aj na ixrewr-a. Kto vie...

Ide tam hlavne o to, že global nábor na všetky módy zaberá svinsky veľa času, to ale nikto nevie, lebo to nikdy nikto z vás nerobil. Preto sa teraz vybere pár "vyvolených" na servery, na ktorých je tých adminov treba najviac.