PDA

Zobrazit normální verzi : druhy solo album (WH) -> bager258



simihns
27-11-14, 17:08
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem baGEr | ;258
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Wallhack'
[AMXBANS] Delka: 'permanentne'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:0:32972944'
[AMXBANS] Tvoje IP: '178.41.237.34'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:






nechapem ako nezmysel... nemam nic.. na dust2 hram stale a teraz ban ? akoze s prepacenim ste dementi ? poprosim o UNBAN nasralo ma to !!!

Bager258
27-11-14, 17:33
Ahoj, tu máš demo : http://csko.cz/dema?UPD=JSlhiJCW

Prosím ostatných adminov, pozerajte až do konca, ale aj na začiatku na T spawne je pekne vidieť WH ale tak pozerajte do konca.

simihns
27-11-14, 18:11
Práve som to dokukal :) zaujímavé čo všetko som sa dočítal :D....
Chcem sa opýtť či si to kukal so zvukom a akymi sluchadlami alebo config si prerob troška na zvuk a budes pocut kroky :) a troška diery asi si mysll niake že je to wh ale ono to tak neni .... keĎ si všimneš tak lukkynzz je moj spoluhrac :) :D a hravame takze to co som ja nevidel a vyzeralo to ako wh a presne namierenie mi všetko on povedal :) je to vidiet hend na zaciatku s glockom na T spwane 2 hlavy co zatial on bol v zadu tak mi hovoril jeden na lavo a este jeden tam bol tak kde asi zmizol ? hned v pravo bol ... a presne namierenie prepac ... tebe sa niekedy nestava ze presne si das ? :) uplna kravina :) poprosim o unban :) na csku sa mi hra super aj hide n seek aj klasik jeden z najlepsich hitboxov a hlavne ziadne blbe PLUGINY !! a VIP !! takze neseka to a ide hladko .. este raz si to kukni prosim zvuky na max ... :) a skus prikaz hisound 1 dakujem :) poprsim este raz za unban :)

Bager258
27-11-14, 18:17
Radenie cez komunikačné prostriedky je zakázané, môže sa to považovať za WH a môže to byť tvrdo trestané.

A ty si ale na všetko mieril presne čiže ti neverím ani kill... dočítať si sa mohol :)

simihns
27-11-14, 18:42
Poprosim o unban ineho hl. admina Dakujem

Zoyer
27-11-14, 18:45
Poprosim o unban ineho hl. admina Dakujem

pochybuju. měl jsi si přečist pravidla

Radit polohu protihráčů z druhého týmu přes Teamspeak, Ventrilo, Skype apod. může být posouzeno jako wallhack

simihns
27-11-14, 18:47
to uz si akoze nikdy nezahram na csku ? :D

Eso./digl
27-11-14, 18:53
je tam videt to radenie co je zakazane...

simihns
27-11-14, 18:55
Dobre ako radil mi to nepopieram :) ale nikdy som nemal wh ! hravam aj shifters ale nechcelo sa nam .. tak sme isli na dust2 prosim nemozte spravit vynimku ? :) dost mi to bude chybat ... a serie ma ze aj na hns ... mam ban .

Bager258
27-11-14, 19:15
Mas pravdu, uz si nezahras.

Nihilia
27-11-14, 19:43
Simihns - píšeš jak se ti to hodí. V prvním příspěvku napíšeš jestli nejsme dementi a když ti více adminů napíše že je ban oprávněný tak najednou otáčiš a hnedka zase nejvější slušnák? Buď se s nama bav na rovinu a měl jsi rovnou říct že jste si radili nebo jsi měl mlčet raději když jsi nechtěl přiznat pravdu. Tenhle přístup se mně nelíbí ani trochu.

Jestli máš WH nebo ti někdo radí je skoro to samé. Nic tě neopravňuje k tomu mít výhodu nad ostatními hráči. Je to jasné napsané v pravidlech. Že je nečtete ale není prosím tě náš problém. Až si budeš brat úvěr a nepřečteš si výši úroku, taky se s tebou nebude nikdo bavit až jim řekneš že je moc velký.

Ban je oprávněný a když jsi tam zkušenný a hraješ shifters, nechápu že máš zapotřebí takové podvádění. Demo je jasně průkazné v tom že jsi o hráčích věděl jinak, než jen zvukem nebo okem.

Eso./digl
27-11-14, 19:50
Shifters moze hrat aj opica ak sa zvladne zaregistrovat, pripadne dodat scren ci zapnut ACH :laugh:

FizzyBubble
27-11-14, 19:53
prosim nemozte spravit vynimku ? :)

NE

Bager258
27-11-14, 20:51
UnBan nebude. Porušil si pravdilá. Poprosím o lock.

piratjo
27-11-14, 21:57
Zdravim. WH.