PDA

Zobrazit normální verzi : No^Cry | *ZyK* [LymuS] (jiny hrac) --> Mr.Chemistry.



lukr99
27-11-14, 17:49
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 120575)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Aimbot by Burak.'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < No^Cry | *ZyK* [LymuS] >
[AMXBANS] Tvuj nick: ^Fra*j3r1S]* | ^_lukr99_^ :X
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1516204273
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1516204273
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 212.71.154.97
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 212.71.154.97
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Mr.Chemistry. >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Furien
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj k






Poznamka:






Dobry den jsem bratr Zyka Lymuse prosim o unban protoze mame jen jeden pocitac a tim padem stejne ip. Proc pisu az dnes:
Mnel jsem zakaz na pocitac a bratr mi to rekl az dnes.
Prosim o unban protoze nechci zkoncit na vasem portale. AB a ostatni veci jsem odinstaloval a mista kde tyto veci jdou stahnout jsem zahesloval takze uz nic nebude mit. Dekuji za odpoved a prosim o unban nebo staci abychom mohli hrat jen na furien serverech nebo klidne na jednom dekuji.

Bager258
27-11-14, 17:52
Ahoj, je jedno či si to bol ty alebo tvoj brat. Ak chceš aby ti tam tvoj brat neliezol a máte len jeden PC tak si kúp steam. Viac informácií tu : http://csko.cz/forum/showthread.php?33141-Sd%EDlen%E1-IP

Nihilia
27-11-14, 18:03
mista kde tyto veci jdou stahnout jsem zahesloval - tak u tohodle jsem se fakt hodně zasmál :-D Doporučuji ti zaheslouvat všechny uložiště na celém internetu když ti to tak jde pěkně :-)

Chemo
27-11-14, 19:48
Keby si sa od začiatku priznal a postavil sa k tomu ako chlap, tak ti poviem pravdu, že by som aj začal rozmýšľať o UB, predsa idú Vianoce, ale takto sa baviť nebudeme.

UB nebude, tvoje ďalšie možnosti ako si tu zahrať sú 2:
1. Počkať rok od udelenia banu.
2. Kúpiť si originálnu hru na STEAME.


L... O... C... K...

A inak, tu si bol upozornený, aby si nezakladal ďalšie žiadosti o UB, takže ešte jedna žiadosť a letíš !.!
http://csko.cz/forum/showthread.php?32194-No-Cry-*ZyK*-LymuS-(jiny-hrac)-Mr-Chemistry&p=304281#post304281