PDA

Zobrazit normální verzi : DaweSK



DaweSK
28-11-14, 23:36
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem k1x
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Wallhack'
[AMXBANS] Delka: 'permanentne'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:1:71314181'
[AMXBANS] Tvoje IP: '213.215.79.201'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:






To ze som dieroval?.. Akurat tak klasicke diery ktore pozna kazdy.. Z hornych kat na Bcko -.- ! Poprosim demo :))

Chemo
28-11-14, 23:48
Obchádzaš ban, takže tu sa s tebou nebude nikto baviť, k1x ti dodá demo, ale aj keby bolo čisté ( čomu neverím ), tak ub nečakaj...

http://csko.cz/forum/showthread.php?33869-%26%23269%3Bek%E1n%ED-na-demo-Na-Vi-markeloff-(WH)-gt-v-chodura&p=313667#post313667

DaweSK
28-11-14, 23:57
Ten 2 UB nebol premňa :) Len kamarátovi nešlo registrovať na webe.

Zoyer
29-11-14, 00:04
Ten 2 UB nebol premňa :) Len kamarátovi nešlo registrovať na webe.

IP je stejna jak u banu tak u postu v obou dvou tematech = je to jednoho cloveka. teda pokud kamarad neni utebe doma. coz pochybuju.

Chemo
29-11-14, 00:05
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=129038
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=123862

Obidve ip-éčky sa zhodujú, si myslíš, že sa tu niekto stravuje senom, alebo čo ?!!
Si hnusný a zákerný cheater, ktorý nevie hrať, ale oveľa radšej má konverzácie v žiadostiach o UB !!

DaweSK
29-11-14, 00:08
Kámo, sme z rovnakej dediny a máme rovnaký net..Ozaj ešte myslíš, že máme každý inú IPčku?..Najprv sa spýtaj a potom trepni somarinu.

k1x
29-11-14, 00:36
za prve..tiez mame dom na dedinke a nemaju tu vsetci tu istu IP, ale su to dva odlisne SID,ktore pridal Chemistry cize je to mozne ze zdielate tu istu
za druhe..dakujem za podporu ostatnych adminov, prikladam demo - cisty stenovid (https://www.sendspace.com/file/qqvd2u)
za tretie...ked som si prehral demo, nerozumiem ako je mozne ze mi ta nahralo pod nejakym nickom "ruprecht kadim" ked tam ani taky hrac nehral...
za stvrte..kedze mam toho viac nez dost od-adminovane a to nevravim odohrate, tak stastie ze vacsinou pocas natacania dema pisem do konzoly status
Kedze sa na servery nenachadzal ziadny ruprecht bol si to ty, pod nickom "[oNLy` 0ne] La'Fleur"
za piate..radsej predaj steam acc niekomu uzitocnemu, alebo zacni hrat poctivo na ovela slabsich serveroch
GL inde

Eso./digl
29-11-14, 01:35
strasne kratke demo, ale ten wallhack tam vidiet je..

Chemo
29-11-14, 10:48
za prve..., ale su to dva odlisne SID,ktore pridal Chemistry cize je to mozne ze zdielate tu istu
Je to dosť veľká pravdepodobnosť, ba až žiadna, že zdieľajú tú istú ip a ešte aj účet na fóre majú rovnaký, takže podľa mňa je to on ! Tu nie je čo riešiť.


za tretie...ked som si prehral demo, nerozumiem ako je mozne ze mi ta nahralo pod nejakym nickom "ruprecht kadim" ked tam ani taky hrac nehral...
To bude asi nejaký bug. aj mne sa to už stalo, ale keď som si demo prehral cez príkaz playdemo, tak to už išlo normálne, aj mená bolo vidieť.


Inak WH potvrdzujem!

k1x
29-11-14, 11:13
Eso..co by si tam viac chcel, je tam dokaz?..je!
Ked dakto ma AB mne staci ak ho 1-2x zatrase a davam stop demo, pretoze u AB je to jasny dokaz a pri tomto videu to tiez dostatocne stacilo :)
A inak dakujem za vzhliadnutie dema pani :cool:

Eso./digl
29-11-14, 13:54
Eso..co by si tam viac chcel, je tam dokaz?..je!
Ked dakto ma AB mne staci ak ho 1-2x zatrase a davam stop demo, pretoze u AB je to jasny dokaz a pri tomto videu to tiez dostatocne stacilo :)
A inak dakujem za vzhliadnutie dema pani :cool:

Niekedy je proste mat lepsie viac casov, hlavne ak ide o steam hraca lebo ak by si dal za toto demo mne permu tak sa z toho vyvleciem :wink: AB je ine, jasne ze ked mu to trase tak ho ma.. ale ak by si tocil mozno mna alebo aj seba v hre a potom by si si to pozrel, mohol by si byt prekvapeny kolko wh casov by si tam nasiel. Ale ako som pisal, wh tam je gj.