PDA

Zobrazit normální verzi : `Ov3r'T!mEe|> Daxer<3 (jiny hrac) --> oli21323143



Daxer
29-11-14, 17:57
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 129115)
[AMXBANS] Mas 23 hodin, 14 minut a 32 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'NK'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < `Ov3r'T!mEe|> Daxer
[AMXBANS] Tvuj nick: Daxer
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1306448703
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1306448703
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 95.143.138.5
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 95.143.138.5
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < oli21323143 >
[AMXBANS] Server: csko.cz | BaseBuilder XP (bb_inferno_iplay)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ==================================





Poznamka:





[indent] Zdravim vas,myslim si ze jsem dostal ban nepravem..Dam vetsi info o tom jak to bylo.Bylo to tak kdyz jsem sel stavet s hracem Monni^#^ postavime si kemp,ale byla tam chyba v kempu pak sli ZM na nas dostal se tam hrac *niGGa's jako prvni.Cekal jsem az nas zabije ale on nic stoupl si do rohu a stal tam jenom nechal nas bejt aniz bysme mu psali at nas necha bejt.Tak nevim za co jsem dostal ban ja kdyz nemuzu za to ze hrac *niGGa's me necha bejt sam od sebe a stoji na miste a nic nedela...Prosim o vysvetleni proc za to dostanou ban vsichni kdyz za to muze jenom jeden hrac.Dekuji `Ov3r'T!mEe|> Daxer

oli221
29-11-14, 18:30
Ahoj, tvoja a Mominna verzia sa liši, ona píše, že vás killoval. Vy ste sa ho potom nesnažili zabiť, čiže NK ak by ste do neho strielali, ban by som vám nedal.

Daxer
29-11-14, 18:33
Střílel jsem do něj ale když stál na místě nic nedělal tak hlídám dalšího aby nešel do kempu ne?Jinak niggas možná pak šel po Monni ale to já už měl nejspíš ban..Jinak UB asi nebude tak se budu 23 hodin nudit u pc ..

oli221
29-11-14, 18:38
Tak nabudúce do neho strieľaj celý čas a ban nedostaneš. Som ochotný ti ban skrátiť na polovicu.

Daxer
29-11-14, 18:40
Příště si dám pozor,omlouvám se za svojí chybu a už se to nestane.