PDA

Zobrazit normální verzi : Admini



NemiK
29-12-10, 00:44
Kotle zamysli se koho děláš adminem, jsou to s prominutím "volové" kteří neumí napsat normální slovo :) Nemá zkušenosti d cheatama a nepoznají nic. Vzpoměň si kdy to začínalo na kotelně a jací v tu dobu byli admini.

Pt4444k
29-12-10, 00:46
Někdo konkrétní??

NemiK
29-12-10, 00:52
skoro všichni :)

Larodar56
29-12-10, 01:17
To že někdo neumí napsat normální slovo je co?

Charon35
29-12-10, 01:34
NemoOOOOOOOOO nerčuluj sa, nerobí ti to dobre :D Vieš keď začínala Kotelna, bol jeden server s pár adminmi. Teraz keď je niekoľko serverov, o niekoľko viac adminov, nemôžeš čakať, že všetci budú dokonalí. Vždy sa nejaký pablb nájde. :)
Inak vitaj na fóre a nerob problémy :DDD

negative
29-12-10, 10:35
Nikto nie je dokonalý. Aj mne sa stala na WAR3FT chyba včera. Dúfam že to Kotel aj ten hráč pochopia...

Syrius.
29-12-10, 11:14
Presne nikto nieje dokonalý.Aj admini sú len ludia a vždycky sa nájde niaky hráč čo bude nespokojný.

NemiK
29-12-10, 13:48
Asi se zamyslete ne? Dáváte lidem bany na 3 dny třebas jen za to, že něco napíšou z provokace? Když jsem za tohle dřív dal ban já kotel mi sebral práva a řekl, že admin musí mít pevné nervy. Co je teď? adminem je každé 13tileté děcko.

Jur0b
29-12-10, 14:06
Há, BAN na 3 dni som dostal za to, že niekto napísal do chatu ,,Som tucne prasa" a ja som napísal ,,aj Syrius". A keď neviete na 100% či má hráč cheaty, tak mu nedajte BAN a nespravíte žiadnú chybuw0w~. Od kedy som není admin, som videl asi 40 cheaterov a z toho 2 sú už zabanovaní. A ja mám ževraj AB (Wueu).

Syrius.
29-12-10, 14:23
Há, BAN na 3 dni som dostal za to, že niekto napísal do chatu ,,Som tucne prasa" a ja som napísal ,,aj Syrius". A keď neviete na 100% či má hráč cheaty, tak mu nedajte BAN a nespravíte žiadnú chybuw0w~. Od kedy som není admin, som videl asi 40 cheaterov a z toho 2 sú už zabanovaní. A ja mám ževraj AB (Wueu).

Si retard. :D Nedostal si ban zato. Dostal si ban zato ze si furt provokoval.


Asi se zamyslete ne? Dáváte lidem bany na 3 dny třebas jen za to, že něco napíšou z provokace? Když jsem za tohle dřív dal ban já kotel mi sebral práva a řekl, že admin musí mít pevné nervy. Co je teď? adminem je každé 13tileté děcko.

Nemáš čo urážať admina. Na druhých serveroch by sa stebou nepiplali a dostal by si ban aj na 2 týždne. To môžes byť rád že iba na 3 dni.

foxik
29-12-10, 14:31
NemoOOOOOOOOO nerčuluj sa, nerobí ti to dobre :D Vieš keď začínala Kotelna, bol jeden server s pár adminmi. Teraz keď je niekoľko serverov, o niekoľko viac adminov, nemôžeš čakať, že všetci budú dokonalí. Vždy sa nejaký pablb nájde. :)
Inak vitaj na fóre a nerob problémy :DDD

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Fest vtipné.

apach29
29-12-10, 14:36
NemiKu hooj, dlouho jsem te nepotkal, kde jsi byl, co jsi delal a jsi porad takova lamicka? :D
Jinyk je tu spousta zmen, ne vsichni admini se nechaji beztrestne urazet a jako urazku berou i tu nejmensi narazku na svou osobu. Tak pozor na to pises do chatu, vladne tu totalitni rezim prosazovany nekterymi adminy :D

InVitro
29-12-10, 15:33
vladne tu totalitni rezim prosazovany nekterymi adminy :D

Jakože apach z nás dělá komanče . :-D

apach29
29-12-10, 16:32
:D ne ze vsech

InVitro
29-12-10, 16:38
Třeba NSáci by mohli svou prostopášnou činnost nějak odčinit , třeba pokud chceš hrát s NS(který máš zdarma), tak mi budeš platit za to že tu můžeš hrát, když si líný si koupit steam . Třeba tohle bych chtěl tady prosadil já . ;-) Protože NS je největší odpad hned po haxorech, což jsou 2/3 všech NSáků . A ta slušná poslední 1/3 mezi těmi zkaženými nevydrží, takže asi tak . ;-)

Jur0b
29-12-10, 16:54
Si retard. :D Nedostal si ban zato. Dostal si ban zato ze si furt provokoval.



Nemáš čo urážať admina. Na druhých serveroch by sa stebou nepiplali a dostal by si ban aj na 2 týždne. To môžes byť rád že iba na 3 dni.

Ano, dôvod bol síce urážky admina a jediná urážka bola to tučné prasa, ale dostal som ho za provokovanie, takže máš právo povedať mi retard. 10 ročný adminko, ktorý sa po 5 mesiacoch sústavného vtierania do análneho otvoru dostal na pozíciu admina si môže dovoliť ostatným hovoriť retard aj keď napíšu pravdu, charon je imbecil.

Syrius.
29-12-10, 17:00
Ano, dôvod bol síce urážky admina a jediná urážka bola to tučné prasa, ale dostal som ho za provokovanie, takže máš právo povedať mi retard. 10 ročný adminko, ktorý sa po 5 mesiacoch sústavného vtierania do análneho otvoru dostal na pozíciu admina si môže dovoliť ostatným hovoriť retard aj keď napíšu pravdu, charon je imbecil.

Nejdem sa tu stebou hádať. Retardácia je oborné slovo takže mám ti to právo povedať. Lebo aj retard si. Pretože nevieš pochopiť jednoduchú vec ktorú sa ti tu snažím celý čas vysvetliť. A nato si odkial prišiel že som 10 ročný? A na to že po 5 mesiacoch?
Prosím ťa nemaj komplex a ukludni sa.
Tento človek sa tu má chuť iba hádať.

Jur0b
29-12-10, 20:57
Čo neviem pochopiť, ty tučný homosexuál retardovaný? Dôvod bol ,,Urazky admina" tak som ho asi za provokáciu nedostal, ty mastný, homosexuálny, tučný admin. A jedinú urážku čo som napísal bola, že si tučné prasa, ty tučný imbecil s ovisnutými vaječníkmi po kolena, ktorými si vytieráš zadok. A homosexuál, retardovaný, imbecil, vaječníkmi sú odborné slova, takže Ti ich vlastne mám právo hovoriť tak isto ako ty mne, aj keď to bol síce výplod 10 ročného chlapca, prípadne staršieho retarda, ale podľa tvojej dedukcie mám na to právo ako ty. Takže choď lízať penis tvojmu otcovi a análny otvor tvojej matke a nezačínaj urážať hráčov, ktorí napíšu iba čistú pravdu.

Karl0s
29-12-10, 21:05
Třeba NSáci by mohli svou prostopášnou činnost nějak odčinit , třeba pokud chceš hrát s NS(který máš zdarma), tak mi budeš platit za to že tu můžeš hrát, když si líný si koupit steam . Třeba tohle bych chtěl tady prosadil já . ;-) Protože NS je největší odpad hned po haxorech, což jsou 2/3 všech NSáků . A ta slušná poslední 1/3 mezi těmi zkaženými nevydrží, takže asi tak . ;-)
si rači koupim kolo za 6000 , steam nepotřebuju :D

Syrius.
29-12-10, 21:28
Čo neviem pochopiť, ty tučný homosexuál retardovaný? Dôvod bol ,,Urazky admina" tak som ho asi za provokáciu nedostal, ty mastný, homosexuálny, tučný admin. A jedinú urážku čo som napísal bola, že si tučné prasa, ty tučný imbecil s ovisnutými vaječníkmi po kolena, ktorými si vytieráš zadok. A homosexuál, retardovaný, imbecil, vaječníkmi sú odborné slova, takže Ti ich vlastne mám právo hovoriť tak isto ako ty mne, aj keď to bol síce výplod 10 ročného chlapca, prípadne staršieho retarda, ale podľa tvojej dedukcie mám na to právo ako ty. Takže choď lízať penis tvojmu otcovi a análny otvor tvojej matke a nezačínaj urážať hráčov, ktorí napíšu iba čistú pravdu.

Toto si prehnal ty zasrané decko. Vidíš opäť si to nevydržal. ;-)
Do mojej rodiny si nenechám srať.
Si len trapný zakomplexovaný homosexual ktorého keby že stretnem na ulici ho vyplieskam za to čo si teraz povedal.
Takýto výplod som dávno nevidel. Už sa konečne spametaj a daj si facku lebo ti dá facku sám život a poriadnu.
Ber to ako radu do života. Raz my budeš ďakovať.

Takže počkáme si pekne na kotla.

Charon35
29-12-10, 22:28
..., charon je imbecil.
To čo si ty vieme už všetci. Nenavážaj sa zase.

negative
30-12-10, 12:16
Tu som niečo našiel na starom fóre. "Taky nejsi admin, na adminy byli, jsou a budou vzdy stiznosti. Uz jen proto, ze deti zavidi prava, nebo jen proto, ze se citi byt adminy sikanovani. Coz ale neni vzdy pravda. Prectete si nejdriv poradne pravidla na serverech a chovejte se tak, jak chcete aby se k vam chovali ostatni. Pak bude vse v poho a stiznosti ubyde." by apach29 ;-)