PDA

Zobrazit normální verzi : AIM sraz



Invisible
30-11-14, 18:45
Ahoj chtěl bych pozvat lidi z aimu na něco podobného jako jsem vymyslel a poté organizoval s Doesem(Doesovi děkuju ze všech nejvíc),Brainem A Krepákem. :D Ale bylo by to aim sraz, pak by se to dalo kdybych poprosil doese znovu na fb. Můžou se účastnit lidi co tu hrají více jak rok,A hrají aktivně aim servery

Pravidla:Nesmíme se zabíjet,hitovat, ani nijak narušovat organizaci.Kdo to bude porušovat potrestání banem a už se nenapojí na test.
Šlo by o to že by jsme šli na rezervovaný server se 30ti slotama, poprosil bych Doese jestli by to nemohl nějak udělat aby bylo 30 slotů. Všichni si před sebe hodí svou oblíbenou gunu, a kdyby byl ten co má rád m4 u t tak mu hodí ct nějaký tu m4. Šli by jsme ke zdi na dust2 na longu a hodily před sebe tu gunu, jako že to je dárek k vánocum. Nejlepší hráč/admin/chh jako hvězda na stromečku bude, a bude mít awp :D To znamená že bude stát ve prostřed toho a bude mít v ruce awp protože awp je best :D Ale bude stát na někoho hlavě jsem zapomněl napsat ! :D

Tím myslím AIM SEKCI.


Kdo by chtěl se tohoto zůčastnit 22.12 nebo 23.12 ať mi napíše na steamu, a nebo stačí jen poslat svoje sid/vid a nick a informovat že příjde.
S Pozdravem Piplap Kaufland :D A děkuju za účast všech lidí co přišli a vyfotili se s náma ! :D
Je to 4fun

Bager258
30-11-14, 18:50
ja sa zucastnim !!! :D

Invisible
30-11-14, 18:56
Zůčastní se (postupně budu přidávat,a omlouvám se za svou organizaci na jb): bager258, TheRockFox,FreeShotCZ,Tomek,[#]Bee,Koprakek,Kazi,Kumzi. :3,skpnwzr,WAUUUU,Burak,Stoner,*M@sters Indiano!*,