PDA

Zobrazit normální verzi : Stargate - vše o tomto vynikajicim serialu



UNHCZ
01-12-14, 21:37
Jak plyne z názvu, jaký mate názor na tento serial,popř co byste vytkli nebo pochvalili. Muzete psat o vsech seriich SG Atlantis, SG-1, Universe

Giussepe
01-12-14, 21:59
http://youtu.be/rzj90p338M8

UNHCZ
01-12-14, 22:06
Nojo, zelenka z Cech, nejlepsi vedec co tam byl, de poznat ceskej humor...

RS - Neo
02-12-14, 01:28
Se celkem divím, že se někdo takový najde i tu :D :thumsup4:

Apophis & Radek Zelenka ve Středozemi, Kraj (Nový Zeland)
https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/1507641_734995786556387_2754422108290404840_n.jpg? oh=2ced39236ba09331c66c1f904ddadc4d&oe=54FF5F8F

Stargate je pro mě něco jako pro Američany Startrek, hlavně SG-1. Dokonce to Startrek úplně zabilo, protože ho moc nemusím. Nejlepší sci-fi serial všech dob. Vlastně ani ne sci-fi (:D http://youtu.be/k9c4kFDlFrY?t=34m56s ) Těžko budeš hledat lepší, ani Battlestar Galactica. Možná v tom hraje i roli ta nostalgie, že jsem to sledoval jako malý, ale za to jsem rád.
Co bych tomu vytkl ... ? Já asi nic :D, pro mě to nemá chyb, ale kdybych měl jít do extrémností no ... tak to bude asi všude přítomná hrubka, na kterou kdejaký hater poukazuje a to že se v celém vesmíru mluví anglicky.
A co bych tomu pochválil? :D Tak to bych tu byl dlouho, ale ve zkratce je to úžasně rozvíjející se seriál s přátelskou atmosférou, bezvadnými lidmi a herci. Postavy mají neskutečný charakter, působí na vás a příběh vás také vtáhne do seriálu. Spousta a spousta výborných scének, vtipných, Epických!!! i dojemných s úžasným hudebním doprovodem. Prostě to člověku přiroste k srdci .. ovšem záleží na tom, jaký to člověk je :D né každému musí ten seriál říkat to samé co mně a také ho tak brát nebo pochopit.
Klasika, určitě doporučuju. :thumsup4: (dokonce i v českém dabingu)


https://www.youtube.com/watch?v=3BWgBK_uuns

UNHCZ
02-12-14, 17:56
Krasa, me se taky vice libi ta SG1, aleAtlantida je vice dopracovana a vice scifi. Postavy vybrane dokonale, ale ta HRUBKA, ve vesmiru vsichni mluvej anglicky. Pamatuju se zesem utikal ze skoly abych vstihl atlantidu,kazdej dil byl pro me zajimavej protoze to byla novinka, jinak Sg 1 se mi libila do te dpby nez se zmenila major Cartrova za tu Vallu a jeste s Onielem za Mitchla, ale vsechny dily jsou perfektne udelane, jak po vizualnu strance tak i po obsahove, v kazdem dile je napeti atd. Proste tento serial se radi mezi moje topky, ktere vsak vedou simpsnovi a jak sem poznal vasi matku.

Grakon2702
02-12-14, 18:06
Stargate je moje srdcovka. Taky mi však vrtá hlavou, jaktože skoro všichni ve vesmíru mluví anglicky. Začátky SG-1 jsem nesledoval, spíše až odprostředka a pak celé SGA a SGU. Bylo mi strašně blbě, když jsem dosledoval poslední díl SGU.

UNHCZ
02-12-14, 18:11
SGA je topovk spolecne s SG, ale v SgU neni tolik akce jak v jinych sgeckach. Je to vlastne o vztazich atd ta Universe, nejvice povedenaje Atlantida

Toqsic
03-12-14, 11:46
Jen se zeptám. Kolik je vlastně sérií SGU? Já jsem viděl pouze dvě a další jsem nenašel.

Kyblík Hnoje
08-12-14, 23:07
Dvě, více jich není. Ale prý připravují alespoň nové filmy, snad dokonce i trilogii :-P Škoda, že už přestali točit SG-1 a SGA...

UNHCZ
09-12-14, 15:29
Někde jsem zahlédl,že se chystá FILM o SGA :D

Kotel
10-12-14, 13:08
Stargate je moje srdcovka. Taky mi však vrtá hlavou, jaktože skoro všichni ve vesmíru mluví anglicky. Začátky SG-1 jsem nesledoval, spíše až odprostředka a pak celé SGA a SGU. Bylo mi strašně blbě, když jsem dosledoval poslední díl SGU.
V prvních dílech zapláclo třeba 20 minut, než se naučili anglicky např. Noxové (jedna z nejvyspělejších ras), takže by to v dalších dílech zbytečně ubíralo už tak krátkej čas na díl. Méně keců, více akce. Věřím, že kdyby měli tenkrát dost peněz, tak udělali z každýho dílu celovečerní film, protože ty nápady byly fantastický. Filmy točili až pozdějš mezi sériema SG1 a SGA. Dokonalost je v tom, že to v žádným dílu nezazdili natolik, aby nemohli pokračovat dál.

hladik
02-07-15, 16:37
Mě nejvíc sere že v SGA neměli nikdy energii aby všechny natřeli. Jinak posledni serie SG1 je vládce bhaal nejlepší postava :-)