PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o adminské práva na JailBreak, AWP, Classic, Maxi



Heppy :]
20-11-11, 19:13
Nick ve hře: Heppy :]
Věk: 15 let
Něco o mě: Ahoj , jmenuji se Jindřich mám 15 let jsem stále na ZŠ posledním rokem. Hraju fotbal asi už 4 roky chodím pravidelně na tréningy, jezdím na BMX, když už je zima tak se na BMX nedá jezdit tak se nudím a jdu si zahrát Csko. Steam zatím nemám, ale budu si ho kupovat až budu mít peníze takže není problém.
Proč chci být admin: Tak adminem chci být hlavně kvůli tomu, že prostě serve (JailBreak), když na něm není žádnej admin tak se nedá hrát, Ctčka si tam dělají co chtějí, někteří nadávají, dávají Fkilly apod... a admini tam dost často nejsou a je to podle mě velký problém na serveru. Adminem na JB chci být, jelikož je nový server JB 2 a admini nestíhají hlídat oba servery (Jailbreaku). A tak bych moc rád pomohl.
Zkušenosti: Za CT hraju bez problému, mikrofon mám a pravidla už mám několikrát přečtená takže je znám vím co se smí a co ne. Myslím si že hráči na serveru (JailBreak) dobře znají a zlé vztahy s nimi nemám vůbec.
Proč chci být adminem na AWP, Classic, Maxi: Chci tam být adminem jelikož tam často hraju a štve mě, že si tam často nadávají aj přes mikrofon a nedá se to poslouchat. A často tam jsou cheateři a než přijde admin tak odejde taky mě tam hodně znají.

To je ode mě asi všechno. Děkuji za vyjádření.

Luccy
20-11-11, 19:20
Za 1. http://www.csko.cz/bans/ban_details.php?bid=15206
Za 2. Nemáš steam čili úplná zbytečná žádost
Za 3. První příspěvek na fóru
1+2+3=Ne

snowrider
20-11-11, 19:21
Steam zatím nemám, ale budu si ho kupovat až budu mít peníze takže není problém.
Za mňa by si mal áno keďže hráš na AWP často, ale žial nemáš Steam, a ako admini hovoria Steam nie je na práva.
Kúp si Steam čo najskôr, nauč sa s ním narábať a neskôr to skús.
Šancu by si mal väčšiu, ak by si s žiadosťou počkal, kúpil si Steam niečo v ňom aj nahral.
Ale moja konečná odpoveď je nie.

Smile
20-11-11, 19:25
Fakt nechápu, kde člověk bere tu drzost, podat si žádost o práva, když má jedenáct banů, nevim jestli je to spíš k smíchu nebo k pláči.

ZEUS
20-11-11, 19:25
Všechno potřebné Ti řekla Lucca, takže ne. A ty Tvoje dřívější bany... se divim, že si jdeš zažádat o práva....

Heppy :]
20-11-11, 19:26
Ok díky, chtěl jsem to jen zkusit, jelikož jak se říká za zkoušku nic nedáš, Snow tobě děkuji za radu a zkusím to přiště jak říkám za zkoušku nic nedám :))

mrkvicka
20-11-11, 19:32
NIE

ty vies preco

UFOusek
20-11-11, 19:36
nope, ty nevies preco, ale who cares

mrkvicka
20-11-11, 19:39
fail..

tronix.
20-11-11, 20:06
zamě NE. chybi ti tam např. SteamID atd...

Pikii :D
20-11-11, 20:12
1príspevok a hned ziadost za mne Ne.

Damon
20-11-11, 20:19
ty vies preco

Mrkev mě by zajímalo proč sem píšeš tyhle hovadiny. Napíšu ne a to stačí on Těžko může vědět proč mu dáváš ne ale to máš jedno.

Za mě máš ne hodněkrát mě hráči na Jb upozorňovaly že daváš Fk. Nwm jak si vedeš jinde ale na Jb ne.

:D Dal Ta Bhoper:D
20-11-11, 20:28
Sorry, si v poho kámoš ale nemáš Steam. Zatím NE.

Johny Pampeliska
20-11-11, 20:43
Nejlepší je vždycky Lucca, ne ne ne a NE .... :-)))

Mounfield (NIGHTWISH)
20-11-11, 21:09
Nick ve hře: Mounfield (NIGHTWISH)
Věk: 15 let
Něco o mě: Ahoj , jmenuji se Václav mám 15 let jsem stále na ZŠ posledním rokem. Hraju fotbal,a nohejbal.CSko hraju už 5 let .
Proč chci být admin: Tak adminem chci být hlavně kvůli tomu, že prostě serve (JailBreak), když na něm není žádnej admin tak se nedá hrát, Ctčka si tam dělají co chtějí, někteří nadávají, dávají Freekill apod... a admini tam dost často nejsou a je to podle mě velký problém na serveru. Adminem na JB chci být, jelikož je nový server JB 2 a admini nestíhají hlídat oba servery (Jailbreaku). A tak bych moc rád pomohl.
Zkušenosti: Za CT hraju bez problému, mikrofon mám a pravidla už mám několikrát přečtená takže je znám vím co se smí a co ne. Myslím si že hráči na serveru (JailBreak) dobře znají a zlé vztahy s nimi nemám vůbec. Na CSku jsem skoro každém den.
Proč chci být adminem na AWP, Classic, Maxi: Chci tam být adminem jelikož tam často hraju a štve mě, že si tam často nadávají aj přes mikrofon a nedá se to poslouchat. A často tam jsou cheateři a než přijde admin tak odejde taky mě tam hodně znají.

TOje sai tak vše. Děkuji za vyjádření.

ZEUS
20-11-11, 21:10
Co to jako má bejt ???

AnnoyingGreg
20-11-11, 21:16
Slet JB hráčů. Takovej nick se nezapomíná jako maj ty dva.

:D Dal Ta Bhoper:D
20-11-11, 21:16
Mountfielde Založ si Vlastný Thread.

mrkvicka
21-11-11, 00:22
jordan nebud nervozny vychladni :)

chmod a+x /bin/laden
21-11-11, 07:46
http://i4.demotywatory.com/p/17/8444.jpg
Další si žádost ani nepodávej, nemá to smysl.

Karl0s
21-11-11, 10:36
nesplnění základních podmínek, neplatná žádost, lock
Moundfield ty si založ vlastní vlákno