PDA

Zobrazit normální verzi : Škola - help



AndreSchurrle
02-12-14, 19:31
Čús kluci, ja len, že do Vianoc mám odovzdať SOČ (Stredoškolská odborná činnosť), žiaľ nemal som čas ani energiu to riešiť doteraz a myslím si, že už nastal čas to ako-tak urobiť. Viem, že práca, ktorá bude "zbúchaná" za pár dní sa na celoslovenské kolo nedostane, takže pre mňa za mňa nech mám aj 3-ku za to, len nech niečo mám :D Problém je s témou, neviem akú. :( Ak niekto niečo také robil alebo proste hockto kto môže poradiť čo by bolo výhodne urobiť, tak by sa mohol ozvať. Dik.

AndreSchurrle
03-12-14, 17:55
Ok, môžte to zmazať, ochota žiadna. Hrajte si ďalej.

ZeMi7
03-12-14, 18:06
Máte nějaké globální téma, nebo třeba problematiku na co má být ta práce zaměřená.

Jinak dobrý přístup. Je to tu ani ne den a chceš to locknout :D
Ten thread zatím vidělo jen 14 lidí.

hofy
03-12-14, 18:20
Já jsem třeba vůbec nepochopil, co potřebuješ - jen to, že nevíš, jakou práci napsat ve středoškolské odborné činnosti. Na základě takového popisu bych taky nevěděl.

AndreSchurrle
03-12-14, 20:32
Dik kluci za snahu, ale vážne to niekto zmažte (/locknete/hodte do archívu). Ja to nejak urobím.

Toqsic
03-12-14, 21:05
No vidíš, naše ignorace tě přiměla něco dělat :strongbench: :whip:. Pro příště zkus dodat více detailů a bude to lepší tak zatím,:bye:

Johny Pampeliska
12-12-14, 11:07
Vole jestli to delas jako ja na skole ze za 5 minut celá, tak je jasny ze ti nikdo takhle rychle neporadi :-D ja byl to sami na skole taky jsem vsechno delal na posledni chvili :-D