PDA

Zobrazit normální verzi : 3K171 --> Naruto



3k171
03-12-14, 12:05
Vypis z konzole:



[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < 3K171 >
[AMXBANS] Tvuj nick: 3K171
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:186237779
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:186237779
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 78.98.2.6
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 78.98.2.6
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < KolChoz >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Fy 2 (fy_woods)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
*** B3stPl@yer killed Mat Ko with a headshot from sg552 ***
3oo killed B3stPl@yer with m4a1
3K171 is joining the Terrorist force
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj





Poznamka:






Hral som V serveri FY2 bol som na rebriku a strielal somk a hned som dostal ban nechapem zaco?? ani neviem co to je Wallhack

NarutoO
03-12-14, 12:31
ahoj, demo > http://leteckaposta.cz/196070935

E: navod na prohlizeni dema http://csko.cz/articles/read/64

3k171
03-12-14, 12:58
a co mam teraz robyt ja som si to stiahol a nejde to otvorit alebo teda neviem v akom programe to mam otvorit dostal som BAN prvi krat v zivote aj to nechapem stale zaco prosim o pomoc vdaka

vsetko som spravil podla navodu este som si ho aj 5 krat presiel a ni nahodi sa iba lista z play a ked dam play nic sa nestane nechapem co teraz to tu budem riesit jeden BAN cely den ??a co mi to vlastne pomoze ked aj to demo budem vidiet ja stale neviem zaco som dostal ten BAN :-((((

NarutoO
03-12-14, 13:31
Ahoj, to demo je hlavně pro ostatní adminy, kteří mají posoudit, zda jsi používal či nepoužíval WH.

matis
03-12-14, 18:05
malo dokazne demo, resp. tam nic nieje

3k171
03-12-14, 18:54
aha no takze teraz uz sa mozem pripojit na servery lebo ja fakt nepouzivam ziadne cheaty ja to stale nechapem preco som ten BAN vlastne doslat

Cardoxon
03-12-14, 20:13
To poslední kolo mi přišlo dost divné, ale jinak je to podle mě clear.

NarutoO
03-12-14, 20:39
Ahoj,

moc se ti a všem omlouvám, k demu jsem se dostal až teď.

Byl jsi nahlášen na fy, ale musel jsem za tebou jít na fy2. Většinou, když hráči nahlásí jiného hráče a píšou mu to v chatu, tak se odpojuje. Takže to mi přišlo jako první podezřelá okolnost, žel bohu neprůkazná. Protože jsi hrál až do konce mapy (na tom fy) a nikdo do chatu nic nepsal. Takže falešná stopa.

na čase 20:50 jdeš doprava, ale aniž by bylo něco slyšet otočíš se z nějakého neznámého důvodu doleva a tam najednou enemy. To není průkazné, přinejmenším je to podezřelé.

Situaci na poslednim spawnu 21:11 dema jsem špatně vyhodnotil. Když ti zabije spoluhráče, logicky jdeš tam, kde umřel. Jdeš podel zdi, pak se koukáš a jdeš kousek doprava on jde doleva a ty za ním, když ale vemu v potaz, že 21:32 jsi ho na okraji zahlédnul (což já bohužel ani při 100fps ne) tak je ta akce naprosto v pořádku.

Ano, demo je krátké, proto se jdu podívat na to hltv, při kterém jsi byl nahlášen.

http://csko.cz/hltv/27032/27032-1412031118-de_dust2_long.zip

Čistá hra, rck, který obvykle hlasí spolehlivě asi neunesl, jak jsi ho uprostřed nezakrytého longu sestřelil tím famasem, tak tě nahlásil. Ja jsem se nechal unest několika falešnými stopami a ban je založen na domenkach a špatně vyhodnocené situaci. Ješte jednou se omlouvam za to, ze jsi musel čekat az do večera, ale na macu mi nejdou přehrávat dema jak na Steamu, tak na Non-Steamu.

E: tak rck neni zas tak spolehlivy.. nevim kde jsem vzal tu utkvelou predstavu, ze je spolehlivy. Moje chyba.

UNBAN

matis
03-12-14, 21:26
Ahoj,


na čase 20:50 jdeš doprava, ale aniž by bylo něco slyšet otočíš se z nějakého neznámého důvodu doleva a tam najednou enemy. To není průkazné, přinejmenším je to podezřelé.



jde tam videt to enemy