PDA

Zobrazit normální verzi : Héčka - box mód



Nakladana Okurka
03-12-14, 20:10
Zdravím všechny..
Nejdřív bych chtěl říct, že nevím jestli to tu už někdy bylo a nevím jestli je nutné kvůli tomu zakládat téma..
Týká se to sice jen málo map, ale nešlo by udělat aby se po zapnutí boxu zároveň dalo, aby HEčka hitovaly vězně navzájem? Když je někde na jednom místě více granátu, že by se po zapnutí boxu mohli vězni navzájem hitovat HEčkama...
Díky, a čau :)

MrJack
04-12-14, 07:36
Neviem, hrám tu už nejaký Piatok, ale nezaznamenal som nič podobné tvojmu návrhu. Ako nápadom fajn, len skorej by som prijal osobitnú funkciu granátového módu. Vždy sa omielalo o módoch, aké sa pridajú a podobne. Toto by podla mňa úspech zaznamenalo.

Nakladana Okurka
04-12-14, 08:34
len skorej by som prijal osobitnú funkciu granátového módu. Vždy sa omielalo o módoch, aké sa pridajú a podobne. Toto by podla mňa úspech zaznamenalo.
Chápu to dobře, že by to byl mód jako přestřelka, akorát s HEčkama? Protože to by mohlo vypadat zajímavě..

MrJack
04-12-14, 21:22
Presne to som myslel.

Nicky
07-12-14, 18:30
Kdyby jsi mel " přestřelku " s He,tak by to dopadlo tak jako s AWP , CT by hned podle mě byli mrtvý, pokuď by se to tedy týkalo toho modu.

Mocho
07-12-14, 19:26
nešlo by udělat aby se po zapnutí boxu zároveň dalo, aby HEčka hitovaly vězně navzájem?
Rozhodně by to nešlo když už to píšeš. Je stím hodně práce. *No hate me* :gg:

because
07-12-14, 23:38
Keď už je to fasa téma, nechcem dávať inde novú tak:

Nedalo by sa porobiť aby keď je posledný vezeň a hitne CT, tak aby bol hladaný, bez nároku na VD?. Lebo milujem dementov, ktorý si chytia gunu a snažia sa pozabíjať celý CT team a nevyšlo tak si dám VD... Alebo keď už tak nech mu ho dá ale až potom co pozabíja celý CT team inak nie. Taktiež by to zabránilo hračom hodiť héčko pod nič netušiace CT a následne nato si dať pp čo ja viem deagle. Je to veľmi nefér. T má 100 HP CT 50 a to ani po sebe nezačali strielať..

Indian0
07-12-14, 23:56
Keď už je to fasa téma, nechcem dávať inde novú tak:

Nedalo by sa porobiť aby keď je posledný vezeň a hitne CT, tak aby bol hladaný, bez nároku na VD?. Lebo milujem dementov, ktorý si chytia gunu a snažia sa pozabíjať celý CT team a nevyšlo tak si dám VD... Alebo keď už tak nech mu ho dá ale až potom co pozabíja celý CT team inak nie. Taktiež by to zabránilo hračom hodiť héčko pod nič netušiace CT a následne nato si dať pp čo ja viem deagle. Je to veľmi nefér. T má 100 HP CT 50 a to ani po sebe nezačali strielať..

Som za. Dôvody uviedol. Ja som úplne proti VDčku vo výbere pp.

Pat_
08-12-14, 19:43
Keď už je to fasa téma, nechcem dávať inde novú tak:

Nedalo by sa porobiť aby keď je posledný vezeň a hitne CT, tak aby bol hladaný, bez nároku na VD?. Lebo milujem dementov, ktorý si chytia gunu a snažia sa pozabíjať celý CT team a nevyšlo tak si dám VD... Alebo keď už tak nech mu ho dá ale až potom co pozabíja celý CT team inak nie. Taktiež by to zabránilo hračom hodiť héčko pod nič netušiace CT a následne nato si dať pp čo ja viem deagle. Je to veľmi nefér. T má 100 HP CT 50 a to ani po sebe nezačali strielať..
Súhlasim :3

FizzyBubble
13-12-14, 17:07
Keď už je to fasa téma, nechcem dávať inde novú tak:

Nedalo by sa porobiť aby keď je posledný vezeň a hitne CT, tak aby bol hladaný, bez nároku na VD?. Lebo milujem dementov, ktorý si chytia gunu a snažia sa pozabíjať celý CT team a nevyšlo tak si dám VD... Alebo keď už tak nech mu ho dá ale až potom co pozabíja celý CT team inak nie. Taktiež by to zabránilo hračom hodiť héčko pod nič netušiace CT a následne nato si dať pp čo ja viem deagle. Je to veľmi nefér. T má 100 HP CT 50 a to ani po sebe nezačali strielať..

Pro.


Zdravím všechny..
Nejdřív bych chtěl říct, že nevím jestli to tu už někdy bylo a nevím jestli je nutné kvůli tomu zakládat téma..
Týká se to sice jen málo map, ale nešlo by udělat aby se po zapnutí boxu zároveň dalo, aby HEčka hitovaly vězně navzájem? Když je někde na jednom místě více granátu, že by se po zapnutí boxu mohli vězni navzájem hitovat HEčkama...
Díky, a čau :)

Zbytečnost.

Kotel
16-12-14, 14:00
Keď už je to fasa téma, nechcem dávať inde novú tak:

Nedalo by sa porobiť aby keď je posledný vezeň a hitne CT, tak aby bol hladaný, bez nároku na VD?. .


Porobil jsem.