PDA

Zobrazit normální verzi : Úprava a nové zbrane v PPčku/T shop



Indian0
04-12-14, 17:54
Navrhujem pridanie nových zbraní do pp a trochu upraviť tie terajšie. Chelo by to oživiť pp/ t shop.
K PP navrhujem:
Pridať glocka s 2 nábojmi a strielať bude môcť len v burts-fire.
Box pri pp upraviť tak aby uberal hp po napr. 10 hp aj pravým aj ľavým tlačidlom myši.
Pridať sekačiky a tie by fungovali ako terajší box pri pp.
Primárne zbrane ako AK, M4... By sa dali do pp tiež, mali by po 1 naboji a zabili by len po trefe do hlavy- only HS.
Ohadzovanie sa nefunkčnými granátmi- napr. "pokazené" flashe ktoré by neoslepovali hráčov. Ide o to aby ste protihráča doslova trafili granátom a tým ho zabili.
K sniperkám pridať možnosti: NO-Zoom, Zoom a Fast-Zoom.
(Ak ešte niekoho niečo napadne tak to tu pridám.)
K T shopu navrhujem:
Neviditeľnosť- hráč by bol priesvitný. (Len počas schovky.)
Nesmrteľnosť na 10 sekúnd. (Len počas schovky.)
Antiradar hráča by nemohli nájsť živý spoluhráči na radare.
K drogám (Doesov nápad): Ak T zoberie gunu aby ho to nespomalilo, aby mu ostala rýchlosť.
Kúpa nábojov. Ak nájdete "použitú" gunu tak si do nej kúpite náboje.
Vreckový nožík/Britva - útok spredu by uberal 15 dmg ale útok zo zadu 85 dmg.
Samovražedná vesta- stála by 16000 určená len pre VIP hráče, terorista po jej zakúpení by ju mal na sebe, a ak ho CTčko zabije vesta sa odpáli (odpálenie by mohlo sprevádzať oslepenie a potom by nastal výbuch) a zabije CTčka v dosahu 5 "metrov" a v dosahu 10 "metrov" im vezme 50 hp.
Kus plechu - Slúžil by ako normálny taktický štít, len s tým rozdielom že ak sa s ním Tčko bude kryť, nebude nič vidieť, akurát tak zadnú stranu plechu a trocha pod nohy.
(Ak niekoho niečo napadne tak to sem pridám.)


Sú to len návrhy, treba to brať s rezervou. Ide len o to či sa vám to zapáči...
Hrubo vyznačené sú novšie návrhy. Zeleno vyznačené sú už fungujúce návrhy.

By Bee
04-12-14, 18:59
Dobrý deň moje meno Bee/spesl. Tento návrh je podla mna je úplne zbytočný.Jediné čo by mohlo byť je ten Doesov návrh s drogami.

Pikachu
04-12-14, 18:59
Ten antiradar bych zrušil , kdo by to kupoval když si může napsat do konzole příkaz hideradar a vypne se radar . :-)
Spíš bych do T shopu přidal radar kde by ukazovali i CT . :D

Zoyer
04-12-14, 19:02
Ten antiradar bych zrušil , kdo by to kupoval když si může napsat do konzole příkaz hideradar a vypne se radar . :-)

precti si tu vetu jeste jednou.

k tematu. u vseho proti protoze to jsou kraviny podle me.

Indian0
04-12-14, 19:03
Nikdy som GS nehral ciže neviem aké to tam je. niekomu sa to zapáči, pre iného to je somarina. 100 Ľudí 100 chutí.

Pikachu
04-12-14, 19:04
precti si tu vetu jeste jednou.

k tematu. u vseho proti protoze to jsou kraviny podle me.
Joj špatně jsem to pochopil :D No tak jsem to přečetl a je to ještě debilnější no.... :D

Grakon2702
04-12-14, 19:54
Kdysi jsem navrhoval, aby se tu k pp přidaly všechny zbraně. Celý T shop je nesmysl (absolutně nic společného s JB), u nápadu od Doesa bych souhlasil, kdyby se drogy zdražily na 16000. Místo antiradaru bych celkově pro T zrušil radar (pokud to nějak jde). Jediné, na co ho používají, je prozrazování polohy hráčů.

MrJack
04-12-14, 21:28
Neviem, na celom tomto threade sa mi najviac páči, ako si indiano nasral do huby.

ImGustak
04-12-14, 21:46
Proti, vše co si napsal jsou naprosto zbytečné kraviny( krom toho co už zmiňoval Does)

Indian0
04-12-14, 22:40
Neviem, na celom tomto threade sa mi najviac páči, ako si indiano nasral do huby.

Odpusť si to. Kazíš si len mienku. Povedz že nesúhlasíš a basta.

Britny
04-12-14, 22:48
Neviditelnost? Nesmrtelnost? :D To sem si zrovna vzpomněla na Dotu a ani nevím proč :33 :D
To s těma drogama a zbraní sem už psala kotlovi jednou, řekl, že se na to podívá, ale asi nebyl čas nebo to nejde.
Ten zbytek pp je na nic, však ty důležité guny už tam jsou, spíš to chce opravit bug při HE a taky, když se CT zabije a tak se hráčovi zabuguje nové pp, jak přidávat něco nového..

Charon35
04-12-14, 22:53
Tak nápady fajn, ale trochu nedotiahnuté. Glock busrt? Only HS s AK? To budú tie PP trvať 5 krát dlhšie ako teraz. Antiradar neviem načo. Drogy som myslel, že sú poriešené dávno. O.o

because
04-12-14, 23:25
Tak nápady fajn, ale trochu nedotiahnuté. Glock busrt? Only HS s AK? To budú tie PP trvať 5 krát dlhšie ako teraz. Antiradar neviem načo. Drogy som myslel, že sú poriešené dávno. O.o


Ani nie, predsa len je tam ten čas do ktorého musí byť krv preliata. Ak sa to samozrejme nezrušilo.

Indian0
04-12-14, 23:29
Priesvitnost by mohla byt pri schovke, alebo uz ako odznelo by simohli Tcka vybrat farbu. Napr. Je schovka a mapa jb_snow a ak sa vip hráč skryje do stromu, nájdu ho tam skôr ako nvip.

Nakladana Okurka
05-12-14, 15:33
Priesvitnost by mohla byt pri schovke, alebo uz ako odznelo by simohli Tcka vybrat farbu. Napr. Je schovka a mapa jb_snow a ak sa vip hráč skryje do stromu, nájdu ho tam skôr ako nvip.

Mám pocit, že něco podobného jakože si můžeme vybrat barvu při schovce tu už někdy bylo... Nebylo by to špatný.

Grakon2702
05-12-14, 16:03
Mám pocit, že něco podobného jakože si můžeme vybrat barvu při schovce tu už někdy bylo... Nebylo by to špatný.

Bylo zde spoustu dobrých i odhlasovaných nápadů, návrhů na map a nových módů, které se téměř všem líbily...

Nakladana Okurka
05-12-14, 21:44
Mimochedem, k tomu pp má Charon pravdu, však když se sejdou v duelu dva experti, vážně trvá to pp dlouho a takhle by jsme čekali mnohem déle..
K tomu radaru se mi nejvíce líbil návrh zrušit radar, naprosto nepodstatná věc..

Britny
06-12-14, 15:42
Mimochedem, k tomu pp má Charon pravdu, však když se sejdou v duelu dva experti, vážně trvá to pp dlouho a takhle by jsme čekali mnohem déle..
K tomu radaru se mi nejvíce líbil návrh zrušit radar, naprosto nepodstatná věc..

To je opravdu dobrá ptákovina, tak u pp bys čekal dlouho, ale radar chceš zrušit? Však podle radaru může vězeň najít posledního, který utek, že mu to přikáže Simon, jinak by asi to kolo bylo nekonečné, nebo se takto CT lépe najdou.

Nakladana Okurka
06-12-14, 16:34
To je opravdu dobrá ptákovina, tak u pp bys čekal dlouho, ale radar chceš zrušit? Však podle radaru může vězeň najít posledního, který utek, že mu to přikáže Simon, jinak by asi to kolo bylo nekonečné, nebo se takto CT lépe najdou.

Za prvý by si CTčka měli pohlídat, aby jim nikdo neutekl, když už se tak stane, tak není zas tak časté, aby Téčko hledalo posledního, navíc, když 8 mrtvých téček píše kde je :D Ale jako jo, uplně zrušit ne, ale to nic nemění na tom, že je radar pro vězně na JB zbytečnost.

Btw. není to k tomu, ale nebylo by špatný přidat k módu Gangster camp metr..

Grakon2702
06-12-14, 16:48
Tak když tam nějaký jouda vyloženě bude čekat a kempit někde v zákoutí mapy a bude jasné, že jen zdržuje, tak zasáhne admin nebo spešl, kterých je jak vy pořád říkáte "plná prdel". NO, když je jich plná prdel, tak by to neměl být problém.

Nakladana Okurka
06-12-14, 16:59
Tak když tam nějaký jouda vyloženě bude čekat a kempit někde v zákoutí mapy a bude jasné, že jen zdržuje, tak zasáhne admin nebo spešl, kterých je jak vy pořád říkáte "plná prdel". NO, když je jich plná prdel, tak by to neměl být problém.

Můj člověk :D

FreeShotCZ
14-12-14, 19:23
Podle mě, bych některé věci přidal..Ale jen některé to by si museli admini na poradě domluvit, jak to bude..ale zase aby to nebylo moc..Ten Glock a box se mi celkem líbí, ale Ak-M4A1 se mi moc nezná no nevím, pokud Vás zajmá můj názor tak za mě Ano

Frosty :P
14-12-14, 19:30
tak M4/Ak není tak zlý nápad
a neviditelnost... máš v úmyslu, aby byla na celé kolo? :O

Indian0
14-12-14, 19:31
tak M4/Ak není tak zlý nápad
a neviditelnost... máš v úmyslu, aby byla na celé kolo? :O

Už som to tam pridal.

Killer Bee
14-12-14, 23:17
Mno co takhle rovnou jako na serveru schovky udělat nějaký ty věci :'D jako bedna či tak :D či si ponechat obyč skin při schovce a jen barvu že by bylo menu 1)Člověk - Barvy
2)Věc - T měníš jakou věc chceš jako na schovce

:D nevím jen tak mě to napadlo .D

Nakladana Okurka
15-12-14, 10:16
Teď par změn proběhlo, tak ten JB aspoň chvíli nechte na pokoji ne?:D

because
15-12-14, 15:51
Len PP s každou zbraňou by sa hodilo

Grakon2702
15-12-14, 15:52
Len PP s každou zbraňou by sa hodilo

A na bugy při PP tu nikdo nemyslí...

Mocho
15-12-14, 19:28
A na bugy při PP tu nikdo nemyslí...
Dost lidí by napadlo že by se to stávalo.... obvykle se to stane když se napojí nějaký hráč na server tím se bugne duel

Grakon2702
20-01-15, 15:53
Zdravím, mám pár návrhu do T shopu, jedná se spíše věci k atrakcím (když už tam máme věci jen na vzpoury).

Bunnyhop 10.000
Dvojskok 5.000
Duckjump 5.000

Nevím jak se to přesně jmenuje ale jde o skok z ducku ze hry halflife. Běžíte, najednou si čupnete (držíte stále klávesu pro běh) a skočíte. Tím skočíte do dálky. Ti co hráli HF, tak budou vědět :).

Všechna tato vylepšení by samozřejmě fungovala jen jedno kolo...

Tommy_Oxcore
20-01-15, 15:58
Zdravím, mám pár návrhu do T shopu, jedná se spíše věci k atrakcím (když už tam máme věci jen na vzpoury).

Bunnyhop 10.000
Dvojskok 5.000
Duckjump 5.000

Nevím jak se to přesně jmenuje ale jde o skok z ducku ze hry halflife. Běžíte, najednou si čupnete (držíte stále klávesu pro běh) a skočíte. Tím skočíte do dálky. Ti co hráli HF, tak budou vědět :).

Všechna tato vylepšení by samozřejmě fungovala jen jedno kolo...

Toto se mi líbí. Bunnyhop je využitelnej spíš jen na atrakci, ale dvojskok a duckjump vypadá dobře.

3k a Jerry
20-01-15, 16:09
Jedinej přijatelnej nápad je to že když máte drogy a vemete zbraň, tak vás to nezpomalí..
To tam je přidané a ostatní mě přijdou jako špatné nápady ..

hofy
20-01-15, 16:11
Zdravím, mám pár návrhu do T shopu, jedná se spíše věci k atrakcím (když už tam máme věci jen na vzpoury).

Bunnyhop 10.000
Dvojskok 5.000
Duckjump 5.000

Nevím jak se to přesně jmenuje ale jde o skok z ducku ze hry halflife. Běžíte, najednou si čupnete (držíte stále klávesu pro běh) a skočíte. Tím skočíte do dálky. Ti co hráli HF, tak budou vědět :).

Všechna tato vylepšení by samozřejmě fungovala jen jedno kolo...
Jsou to fajn návykový věci, ale na JB by to určitě nefungovalo. Bhopem bez mrknutí utečeš a díky tomu zrychlení tě CT budou jen těžko nahánět, to jedině bez zrychlení (tzn. pořád rychlost 250) a s dvojskokem se na některých místech můžeš dostat díky jednomu skoku navíc někam, kam půjde CT bez dvojskoku dlouhou dobu. Nedovedu si představit, jak by to s těmi věci fungovalo. Troufám si říct, že by to bylo nehratelné.

A zase by tím ztrácely smysl některé atrakce, na to jsou drogy až až (vezmi si, jak jsou třeba při fotbalu OP).

Grakon2702
20-01-15, 16:15
Jsou to fajn návykový věci, ale na JB by to určitě nefungovalo. Bhopem bez mrknutí utečeš a díky tomu zrychlení tě CT budou jen těžko nahánět, to jedině bez zrychlení (tzn. pořád rychlost 250) a s dvojskokem se na některých místech můžeš dostat díky jednomu skoku navíc někam, kam půjde CT bez dvojskoku dlouhou dobu. Nedovedu si představit, jak by to s těmi věci fungovalo. Troufám si říct, že by to bylo nehratelné.

Přesně tak, každá z těch věcí se dá použít ke vzpouře stejně jako všechny ostatní věci v T schopu. Některé se dají použít na atrakci.

Grakon2702
12-02-15, 20:14
Mohli byste už opravit bugování VD při PP. Ano mám na mysli akci "rychle zabiji CT a pokud se to nepovede, tak si dám VD". Alespoň já to beru jako bugování, je na vás, jak to budete trestat. Nicméně, tyto okolnosti mě donutily zabíjet každého vězně při PP, co má gunu v ruce... protože pravidla i při pp stále platí.

Nakladana Okurka
12-02-15, 22:28
Mohli byste už opravit bugování VD při PP. Ano mám na mysli akci "rychle zabiji CT a pokud se to nepovede, tak si dám VD". Alespoň já to beru jako bugování, je na vás, jak to budete trestat. Nicméně, tyto okolnosti mě donutily zabíjet každého vězně při PP, co má gunu v ruce... protože pravidla i při pp stále platí.

Jednoduše to udělat tak, ze když se někoho pokusí zabit i když je poslední T, bude hledaný a tudíž nebude mít možnost výběru PP.

E: Tedy, tahle myšlenka je jednoduchá, nevím jak náročné je zpracování.

Indian0
13-02-15, 11:15
http://csko.cz/forum/showthread.php?35489-N%E1vrhy-k-m%F3dom-PP%26%23269%3Bku