PDA

Zobrazit normální verzi : Turnaj



backpase
05-12-14, 20:50
Nebolo by možné spraviť na serveri Superhero 40 turnaj?

Zoyer
05-12-14, 20:57
a jak by to presne probihalo ?

backpase
05-12-14, 23:01
Zatiaľ máme plán, že by sa zúčastnili len lv 40 (poprípade 35+), bola by odstranená schopnosť jaws (žralok), zohnali by sme hráčov z top10, aspoň 8-10 ľudí a ďaľej by sa to dohodlo, zatiaľ sme dohodnutý 4 čo pôjdeme naisto, ostatných si vybavíme ak by bolo možné zorganizovať to nejak.

backpase
08-12-14, 20:35
Tak čo aj sa bude niekto týmto zaujímať či škoda snahy?

Pikachu
08-12-14, 22:26
A jaká by byla cena ? Nebo proč by se měl hrát turnaj když si můžeš zahrát normálně kolem 20 lidí a né s 10 lidmi ? :huh:

Bager258
09-12-14, 06:14
Zatiaľ máme plán, že by sa zúčastnili len lv 40 (poprípade 35+), bola by odstranená schopnosť jaws (žralok), zohnali by sme hráčov z top10, aspoň 8-10 ľudí a ďaľej by sa to dohodlo, zatiaľ sme dohodnutý 4 čo pôjdeme naisto, ostatných si vybavíme ak by bolo možné zorganizovať to nejak.
Nebolo by lepsie, ze by sa na to spravili rezsrvacky kde by sa nastavilo ze vsetci maju lvl napr. 35 a hrali by ? A preco by to mali byt hraci s top 10 alebo zo servera nejaky skuseny, mohol by sa na ten turnaj prihlasit kto by chcel.

backpase
09-12-14, 17:41
Takto, my čo máme väčšie lvli sme si chceli skúsiť zahrať proti sebe, bolo by to zaujímavé, akože ja nemyslím, že by museli byť iba top hráči alebo skúsený ale menšie lvli by nemali šancu a keby sa nastaví, že má každý lv 35 (ak som ťa správne pochopil) tak by polka nevedela čo si dať a ako vlastne s takým lvlom hrať, pretože nie je to len tak nastaviť to celé a dokázať to ovládať. Akože nie je to až taký zlý nápad ale tá celková realizácia by bola zložitejšia, a tie odmeny by sme už domysleli len ide o to, či by to bolo možné nejak zorganizovať. Lebo viac menej ak sa nebude nejak tento server propagovať alebo niečo podobné tak upadne a z druhej strany ďaľší reštart by bol kritizovaný, a aj tak pár týždňov po reštarte tam hráči prestali chodiť a chodili tam len tí, ktorí to chceli doexpiť.

backpase
09-12-14, 17:44
Nebo proč by se měl hrát turnaj když si můžeš zahrát normálně kolem 20 lidí a né s 10 lidmi ? :huh:
tak, 20 ľudí tam nebýva skoro nikdy, a ak tam aj je 15 ľudí a ja alebo niekto iný sa tam napojí s lvlom 40 tak hneď niektorí plačú, niektorý len urážajú, že sa to nedá a niektorý to hneď leftnu.

Pikachu
09-12-14, 18:17
tak, 20 ľudí tam nebýva skoro nikdy, a ak tam aj je 15 ľudí a ja alebo niekto iný sa tam napojí s lvlom 40 tak hneď niektorí plačú, niektorý len urážajú, že sa to nedá a niektorý to hneď leftnu.

tak to jsem jen tak plácl :) ale neříkám že je to špatný nápad (y) ale dělat rezervačku kvůli vám kde bude hrát málo lidí to je docela zbytečný :)
Snad ti ten turnaj vyjde ! :) Přeju hodně štěstí ! :)

Bager258
09-12-14, 19:03
Takto, my čo máme väčšie lvli sme si chceli skúsiť zahrať proti sebe, bolo by to zaujímavé, akože ja nemyslím, že by museli byť iba top hráči alebo skúsený ale menšie lvli by nemali šancu a keby sa nastaví, že má každý lv 35 (ak som ťa správne pochopil) tak by polka nevedela čo si dať a ako vlastne s takým lvlom hrať, pretože nie je to len tak nastaviť to celé a dokázať to ovládať. Akože nie je to až taký zlý nápad ale tá celková realizácia by bola zložitejšia, a tie odmeny by sme už domysleli len ide o to, či by to bolo možné nejak zorganizovať. Lebo viac menej ak sa nebude nejak tento server propagovať alebo niečo podobné tak upadne a z druhej strany ďaľší reštart by bol kritizovaný, a aj tak pár týždňov po reštarte tam hráči prestali chodiť a chodili tam len tí, ktorí to chceli doexpiť.

Ok chápem ťa, a čo keby sa to nastaví a hrali by to len tí, čo s tým majú skúsenosti ? Tak by to nešlo ? napr. ja už to nehrám ale stále to viem, hrával som to, aspoň by som si to stošku zopakoval.

backpase
09-12-14, 19:06
Ďakujem, pokúsim sa o niečo :)

backpase
09-12-14, 19:10
Ok chápem ťa, a čo keby sa to nastaví a hrali by to len tí, čo s tým majú skúsenosti ? Tak by to nešlo ? napr. ja už to nehrám ale stále to viem, hrával som to, aspoň by som si to stošku zopakoval.

To nie je zlý nápad, tiež poznám ľudí čo to vedia ale už nehrávajú, takže niečo vymyslíme :)

mars369
13-12-14, 10:43
Hmm no keby ten turnaj sa organizuje rás by som si tiež zahral.som lvl 40 ale nie vzdy mám caš keby sa to organiUje tak nejaký čas nasiel

killer-savage
14-12-14, 15:51
cez vanoce a cena by mohlo byt VIP alebo nejaka nova schopnost.

backpase
14-12-14, 22:09
Myslím si, že najlepší deň na to by bola sobota, ktorá to bude sa určí, ak by ste chceli ísť hláste sa mi do správ nech viem kto ide, všetci dostanú lv 40 aby to bolo vyrovnané ale odoberie sa jaws, cenu domyslíme, keď bude dostatok hráčov tak sa dohodne kto s kým bude v tíme, ale zatiaľ viem len o 5 ľuďoch čo skutočne pôjdu.

mars369
16-12-14, 20:11
Lool všetci by boli lvl 40 nejak čudné mám lepši nápad ale ak nechcete tak nevadi len ho napisem hralo by sa na lvli 35až40
Tý ktorý by chceli hrať a na normal superhero by mali pod lvl 35 tak na turnaji by sa im dalo lvl 35 a kto od lvl 35 je vis tak taky lvl by mal v turnaji bolo by to docela dobré.

Fhacker
16-12-14, 21:52
Turnaje na kotelne po viacerých negatívnych skúsenostiach organizujú len admini. A neviem či by sa nejaký admin nahovoril na organizovanie tohto typu turnaju, a ďalšia otázka či by bola dostatočná účasť.

backpase
19-12-14, 22:44
Uz mi niečo podobné napísal kotel, že by bola mala účasť ale nemyslím si, dá sa vybaviť viac ľudí, no a tu sa otvára otázka že na Superhero nie je žiadny admin, ktorý by bol na to zameraný.... a mars, kotel písal, že by to nebol turnaj ak by to nebolo vyrovnané, takže všetci musia mať lv40

mars369
21-12-14, 11:06
Ah to by bola zabíjačka neviem sa dočkať :D ak bude turnaj aspon tý ktorý nedosiahli lvl 40 na turnaji si to mohu vyskúšať byť lvlom 40

backpase
21-12-14, 13:31
A nebude tam jaws

mars369
21-12-14, 15:28
Keby bude turnaj ja som tiež za nech tam neni jaws ale iba počas turnaju.

backpase
21-12-14, 15:36
Neviem, neviem ci aj bude lebo zaujem o organizaciu je nulovy.

gre
21-12-14, 16:00
Ak by sa to nastavilo išiel by som aj ja na 100%

backpase
21-12-14, 16:29
Ako vidim zaujemcov dost, cast organizacie by som zvladol ale musi sa najst niekto ochotny kto by sa postaral o komplet technicku stranku

mars369
26-12-14, 18:45
bue nejaky turnaj alebo nie?

matis
26-12-14, 19:10
bue nejaky turnaj alebo nie?

staci sledovat > http://csko.cz/forum/showthread.php?33653-P%C5%99ehled-ofici%C3%A1ln%C3%ADch-turnaj%C5%AF-%C4%8Dern%C3%A1-listina-hr%C3%A1%C4%8D%C5%AF

backpase
27-12-14, 13:59
Keby to mal kto zorganizovat bol by, takze zatial nic nebude.

mars369
27-12-14, 15:30
Aha tak budem sledovať či sa niečo stane .Dik matise

ProopkO
20-01-15, 12:34
Ten turnaj by bol dobrýnápad, Ja by som sa rádtiež zapojil aj keď som není v TOP 11 pretože nešiel rank taže nič ale lvl 38 si myslím stačí, rád by som sa zapojil ak by sa niečo orgaizovalo.