PDA

Zobrazit normální verzi : Návrh na zlepšenie väzenských pomôcok. Siwak.



SwwagyGames
06-12-14, 16:59
Sia Mafia :bye:
Chcel by som vám predložiť taký menší návrh na zlepšenie V. Pomôcok na JailBreaku.
------------------------------->ZAČNEME<----------------------------------
1. Pokial ide o väzenský záchodový zvon tak by som zlepšil Damage (Pôvodne je tam 30dmg) Tak by som ho zvýšil o 10-20 - Keby ste to neuznali tak aspoň nejaké výhody na ten Z.Zvon pre Spešlov/Adminov/VIP(VIP NENÍ NUTNÉ)

2. Pokiaľ ide o trubku tak by som taktiež zvýšil DMG a zvýšiť cenu.

A ešte 1 vec
3. Mohli by ste pridať do tých NAJnovších JB serverov aj Deaglov :).

Keď sa vám tieto návrhy "ASPOŇ JEDEN!!! :)" Páčil tak schvalujte/neschvalujte - Chcel som vám len nadložiť nejaké návrhy o ktorých môžeme/te premýšľať aj v budúcnosti :) - JailBreak servery stále pribúdajú tak by som bol veľmi rád keby ste o tom pouvažovali :).

(c) Siwak 2014 - 17:03 - 6.12.2014 - VESELÉHO MIKULÁŠA :))

Grakon2702
06-12-14, 17:28
Zvyšovat dmg není potřeba. Je to sice na hraně, ale tak, jak to je teď, je to vyvážené. Spíše vymysli nové položky do T shopu :). Mě by se tam líbil třeba střep skla nebo nějaké řetězy.

ImGustak
06-12-14, 18:05
Proti Do shopu přidat deagel, A nechceš tam rovnou i m4? .. Vás napadne nějaký "návrh" a šoupnete ho na forum aniž by ste ho promysleli.

FizzyBubble
13-12-14, 17:23
Sia Mafia :bye:
Chcel by som vám predložiť taký menší návrh na zlepšenie V. Pomôcok na JailBreaku.
------------------------------->ZAČNEME<----------------------------------
1. Pokial ide o väzenský záchodový zvon tak by som zlepšil Damage (Pôvodne je tam 30dmg) Tak by som ho zvýšil o 10-20 - Keby ste to neuznali tak aspoň nejaké výhody na ten Z.Zvon pre Spešlov/Adminov/VIP(VIP NENÍ NUTNÉ)

2. Pokiaľ ide o trubku tak by som taktiež zvýšil DMG a zvýšiť cenu.

A ešte 1 vec
3. Mohli by ste pridať do tých NAJnovších JB serverov aj Deaglov :).

Keď sa vám tieto návrhy "ASPOŇ JEDEN!!! :)" Páčil tak schvalujte/neschvalujte - Chcel som vám len nadložiť nejaké návrhy o ktorých môžeme/te premýšľať aj v budúcnosti :) - JailBreak servery stále pribúdajú tak by som bol veľmi rád keby ste o tom pouvažovali :).

(c) Siwak 2014 - 17:03 - 6.12.2014 - VESELÉHO MIKULÁŠA :))

Blbosti.

Brain_Legend
16-12-14, 21:59
Spíš by to chcelo len niečo nové pridať niečo originálne.