PDA

Zobrazit normální verzi : Urážky rodina/šulin/mega pub



Garrett
06-12-14, 18:09
@PiratJO: ono je těžký si odpustit narážky na AT, když mají admini práva jenom na machrování :rolleyes:
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=352109068
Zajímamalo by mě, co neznámý admin považoval za trestuhodné urážky, když toto neřešil ani kickem :)

matis
06-12-14, 19:18
skus to este raz a poriadne > http://csko.cz/forum/showthread.php?5755-Jak-spr%C3%A1vn%C4%9B-napsat-nahl%C3%A1%C5%A1en%C3%AD-st%C3%AD%C5%BEnost

inac lock

hofy
06-12-14, 22:19
Jak dlouhý ban mu máme dát za jedno slovo? Hodina? Měsíc? Obojí se mi zdá moc.

Charon35
06-12-14, 22:43
Ty asi nechápeš, že situáciu musí najskôr ukludniť. Keby sme banovali za každé 1 slovo, tak tu máš aj ty niekoľko banov. Najskôr je dohovor hráčovi, mute, kick, ban. Dohovor riešim osobne až keď to píše opakovane, alebo keď sa hádajú. Inak to nijak nezasahuje do hry, takže je zbytočné to riešiť. Tvojim štýlom by som mohol prebehnúť chatlog a za 10 minút dať 500 nezmyselných banov, ktoré by nikam neviedli a na serveroch by zostalo 10 hráčov dokopy.

Garrett
07-12-14, 09:59
@Matis: fajn, pouč mě. Podle tvého topicu stačí dodat "U nahlášení vulgárnosti stačí dodat server a zkopírované vulgárnosti z chatlogu." Do chatlogu nemám přístup. Místo toho mám screen, který nejsem povinný dodávat, ale je to stejně solidní důkaz jako výpis z chatlogu.. Nick hráče máš, VID/SID, které taky nejsem povinnen dodávat, si dokážeš najít za 30 vteřin, možná za kratší čas než kolik ti trvala tahle ironická odpověď.

Ano, já sám bych měl/mohl mít několik banů za své chování na serverech. Jsem si vědom toho, že hráčům v afektu nadávám. Říct někomu že je maďar, nedonošenej, vyjebaná nula atp. je emocionální reakce, stávat by se to nemělo, ale budiž. Za toto bych nikoho nehlásil, ani nepožadoval trestání, kdyby hráč napsal mně, že jsem zkurvysyn, tak se mu vysměju a půjdu dál. Ale při nadávkách na rodinu u mě končí sranda. Když máte vyhrané kolo, 5v1 za T a někdo nepoloží. A co bysme mu napsali v prvním momentu? "nauč se hrát demente" nebo "tvoje matka je piča"? To je přesně ten rozdíl, co je trestuhodný a co ne.

Ano, hodina i měsíc je moc. Kick/mute/slovní upozornění moc rozhodně není ;)

Btw.

Mezi taková porušení pravidel patří zejména textura, kemp (neplnění úlohy), neúmyslná reklama nebo méně závažnější nadávky/vulgárnost.

A jsme u toho. Menší urážky se mají hlásit přes vykřičníček. Hlásit jsem do vykřičníku, admin to musel vidět. A tímto bych mu tedy rád vzkázal, že jeho fotr je retard. Stejná situace jako na serveru. Jaký trest dostanu? ;)

matis
07-12-14, 10:56
@Matis: fajn, pouč mě. Podle tvého topicu stačí dodat "U nahlášení vulgárnosti stačí dodat server a zkopírované vulgárnosti z chatlogu." Do chatlogu nemám přístup. Místo toho mám screen, který nejsem povinný dodávat, ale je to stejně solidní důkaz jako výpis z chatlogu.. Nick hráče máš, VID/SID, které taky nejsem povinnen dodávat, si dokážeš najít za 30 vteřin, možná za kratší čas než kolik ti trvala tahle ironická odpověď.

Ano, já sám bych měl/mohl mít několik banů za své chování na serverech. Jsem si vědom toho, že hráčům v afektu nadávám. Říct někomu že je maďar, nedonošenej, vyjebaná nula atp. je emocionální reakce, stávat by se to nemělo, ale budiž. Za toto bych nikoho nehlásil, ani nepožadoval trestání, kdyby hráč napsal mně, že jsem zkurvysyn, tak se mu vysměju a půjdu dál. Ale při nadávkách na rodinu u mě končí sranda. Když máte vyhrané kolo, 5v1 za T a někdo nepoloží. A co bysme mu napsali v prvním momentu? "nauč se hrát demente" nebo "tvoje matka je piča"? To je přesně ten rozdíl, co je trestuhodný a co ne.

Ano, hodina i měsíc je moc. Kick/mute/slovní upozornění moc rozhodně není ;)

Btw.


A jsme u toho. Menší urážky se mají hlásit přes vykřičníček. Hlásit jsem do vykřičníku, admin to musel vidět. A tímto bych mu tedy rád vzkázal, že jeho fotr je retard. Stejná situace jako na serveru. Jaký trest dostanu? ;)

tak chlapce, takze ty niesi nic povinny, ale budes tu rozhadzovat rucickami za jednu vetu....
Mega pub 06-12-2014 18:01:45 VALVE_0:0:1726291418 88.102.84.151 SuLiN tvuj tata je mental , ktora podla chatlogu ani nejde zistit komu patrila....

teba poznam, si najlepsi a najmudrejsi steamak na serveri, riadne cislo...to co ako sa vyjadrujes ty sa od nejo moc nelisis

dust2 only 2 07-12-2014 09:05:00 STEAM_0:0:48078869 79.141.247.67 Garrett HEJ KAMO TY SES NEDONOSENEJ??
dust2 only 2 07-12-2014 09:04:56 STEAM_0:0:48078869 79.141.247.67 Garrett TY RETARDE!!!
Mega pub 06-12-2014 18:03:26 STEAM_0:0:48078869 79.141.247.67 tata posloucha metal, no sound tvuj tata je sulin

ale sancu si dostal, ale to by si musel odpovedat na dotaz pana Doesa

Garrett
07-12-14, 11:30
lol
Založím stížnost. Ty mi to lockneš s tím, že to není pořádně podle vzoru. Přečtu si vzor, zjistím, že mi chybí chatlog. Do chatlogu nemám přístup, takže teoreticky vlastně nemůžu nikdy správně nahlásit urážky. Zajímavý je, že když jsem hlásil minule, tak jsem neměl nic, napsal jsem jenom server, čas, nick a nějaký ochotný admin(upřímný props) to stejně zabanoval. Žeby ochota? :) VID/SID opravdu nejsem povinnen dodat. Kdyby sis pořádně přečet topic, kterým se oháníš, věděl bys to taky :)
No a k tomuhle?
Mega pub 06-12-2014 18:03:26 STEAM_0:0:48078869 79.141.247.67 tata posloucha metal, no sound tvuj tata je sulin
Ten Garrett je ale pokrytec. Stěžuje si na ostatní a sám do rodiny nadává. Jen jestli to není trošku jinak:
http://steamcommunity.com/profiles/76561198056423466/screenshot/25098200638770704
Když už trháš věty z kontextu, tak seš asi dobře zoufalej :rolleyes:

matis
07-12-14, 12:34
mas problem napisat dokonzoly amx_ip a okopcit IP a ID adresu daneho hraca?

- ja tu nic z kontextu netaham, ale tak isto je jeho veta strelena do vetra, nie je tam komu ta veta bola smerovana...ty to bud nevies, alebo nechces pochopit...
- ukaz kde som ti co lockol
- ak by som nebol ochotny, tak sa tu s tebou ani nebavim
- stale si nepovedal kolko mu mame dat ban, aby si bol stastny

Charon35
07-12-14, 23:21
Ano, hodina i měsíc je moc. Kick/mute/slovní upozornění moc rozhodně není ;)

Takže mu máme dať ban cez web na 30 minút? A to akože čo vyrieši? Ani si toho nevšimne...

ParadoXX
08-12-14, 01:35
já myslim,že tohle se řeší úplně zbytečně.Co takhle LOCK?