PDA

Zobrazit normální verzi : Kentaur -.-



babovka
06-12-14, 20:12
Ahoj, nevím kdo vymyslel classu Kentaur, protože sem začal sledovat fórum po dlouhé době, ale musím říct, že větší pí*ovinu nikdo vymyslet nemohl.Nechápu proč Kentaur má za schopnost to, že položí na zem nášlapnou minu kterou ani nejde vidět, nášlapná mina není nic špatného, ale když není vidět a někdo ji položí do dveří a já párek přes ní přejdu, bum bum a sem mrtvej.
Další věc, nechápu na proč je ke kentaurovi přidělen Galil, je to úplně slabá zbraň, ale o to nejde FS má taky MP5 která je slabá, ale když už dám classe schopnost, že položí nášlapnou minu tak mu nedám takovou sra*ku, nebo jo? Chápu, že už víc zbraní nebylo na výběr, ale když udělám classu která má Galil, tak mu dám asi lepší schopnost ne? Aby jste neřekli, že tu mám kecy na schopnost a žádnou nevymyslím tak tu máte můj nápad : Kentaur by mohl snášet z nebe blesky, ale v omezeném množství a aby nebyli moc OP aby dávali např. 60-70 Dmg a inteligencí by se Dmg zvyšovala. To je vše budu rád pokud s tím něco uděláte. :smile:
babovka

Rejko
07-12-14, 00:52
Očividne si tu nehrával keď COD začínalo, presne tieto míny mal sapper a všetko bolo v pohode. Galil a slabá zbraň? ako vážne? si spadol z jahody že? Píšeš tu bludy, Kentaur je v pohode class, skôr rusher je moc OP.
Ako som písal v minulom threade:
Rusher je poskladaný z 3class:
Kondíciu má skoro ako commando
obranu a HP od protectora
dmg tak brutálny, že keď dobre trafíte hráča tak mu zoberete viacej ako raketa na full INT u FS
Jediné, čo by sa tam malo upraviť je rusher, jednoznačne a poriadne mu stiahnuť buď z obrany,kondície alebo ten jeho dmg 110%

3sSo.
07-12-14, 01:15
Nechápem čo tu riešite... preskočím to, nemám náľadu sa tu vypisovať.
Prídem na server já so svojím commandom a zistite, že já som OP
adios, gn

Rejko
07-12-14, 14:00
Nechápem čo tu riešite... preskočím to, nemám náľadu sa tu vypisovať.
Prídem na server já so svojím commandom a zistite, že já som OP
adios, gn

Velký prínos, to si radšej nemusel nič napísať =D

3sSo.
07-12-14, 14:05
Nechápem čo tu riešite... preskočím to, nemám náľadu sa tu vypisovať.
Prídem na server já so svojím commandom a zistite, že já som OP
adios, gn

Ešte väčší prínos má ten tvôj komentár, zrejme si nepochopil....
Ide o tom, že sa sťažujete na classy ale čo z toho? PRETOŽE NEJDE O CLASSY ALE O ĽUDÍ, ktorí tú classu hrajú...
Čiže skill, šťastie, rozum, itemy, občas team. Kľudne mi môžeš vypísať všetky classy, ktoré sú "OP" a ja ti dokážem, že nie sú OP.
Veľa šťastia s riešením totálných hovadín.

valibuk
12-01-15, 09:19
Ešte väčší prínos má ten tvôj komentár, zrejme si nepochopil....
Ide o tom, že sa sťažujete na classy ale čo z toho? PRETOŽE NEJDE O CLASSY ALE O ĽUDÍ, ktorí tú classu hrajú...
Čiže skill, šťastie, rozum, itemy, občas team. Kľudne mi môžeš vypísať všetky classy, ktoré sú "OP" a ja ti dokážem, že nie sú OP.
Veľa šťastia s riešením totálných hovadín.

suhlasim kamarat :D
vzdy sa da nejako na kazdu class