PDA

Zobrazit normální verzi : Zmetek --> Byznis



Zmetek
07-12-14, 13:38
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem .
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Wallhack'
[AMXBANS] Delka: 'permanentne'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_0:0:496595059'
[AMXBANS] Tvoje IP: '193.8.86.236'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] =======================================





Poznamka:






Dobry den. Rad bych chtel pozadat o unban. Sice se na me hodne hracu stezovalo ale nic nemam. Chtel bych videt demo protoze mi to ani moc neslo tak me zajima kde vzal ze mam WH. Diky :)

Byznis
08-12-14, 19:19
ano nic nemas ... netrep aspon , nerobim admina jeden den aby som videl ze si zapata lama http://leteckaposta.cz/433685835
a reci ze nic nemas tie si nechaj inde

Zmetek
08-12-14, 20:28
:DDDD už jenom že admin tam nadavá do dementů mě trošku nebere. Možná tam byli 2 chvilky kde vypadalo že mám WH to byla prostě intuice, ale jinak tam nic nebylo.

piratjo
08-12-14, 21:10
Zdravim. WH.

Bee
09-12-14, 04:38
koder.

Byznis
09-12-14, 08:52
no ano nadaval som do dementov prave preto ze ten "DEMENT" co ta hlasil ti pisal ze mas wh a este si aj menil nick ze zmetek ma wh ... taky je iba dement - lebo niekedy zbytocne vola admina ked cheater potom bud vypne alebo ujde - co neni tvoj pripad lebo ty si si spokojne hral s wh dalej


:DDDD už jenom že admin tam nadavá do dementů mě trošku nebere. Možná tam byli 2 chvilky kde vypadalo že mám WH to byla prostě intuice, ale jinak tam nic nebylo.