PDA

Zobrazit normální verzi : Zablokovanie opakovaného kúpenia si tej istej zbrane v T shope...



Indian0
07-12-14, 19:26
Mohlo by sa zablokovať opätovné kupovanie si tej istej zbrane v Tshope. Viac krát sa stáva že sa vezeň pozabudne a kúpi si napr. trúbku hoc má ešte jednu z minulého kola. A tiež navrhujem zablokovať kúpenie si trúbky keď máš už sekáčik. A zas zablokovať kúpenie si (vypadol mi názov, ale tá somarina na čistenie záchoda) keď už máš trubku. Vlastne ide o to aby si vezeň nemohol kúpiť slabšiu zbraň keď už vlastní silnejsiu.

Mocho
07-12-14, 19:28
Víš proč to tam je krásnými velkými písmenky napsané? Aby se nestáválo toto co si tu teď napsal.
Rozhnodne je nejlepší na začátku kola mačkat "F" a když nemáš žádnou tak si jí prostě koupíš.

Obvykle to je chyba co udělaj lidi hodněkrát za den :biggrin:

Nicky
07-12-14, 19:30
Tak keď má už sekáček, proč si kupuje trubku ? Ale jinak je to dobrý nápad, taky se mi to stává, zbytečně utracené peníze. Tohle bych i celkem ocenila.

Grakon2702
07-12-14, 20:05
Toto se mi ještě nikdy nestalo O_O. Tak snad vím, že mám něco v ruce. Tu spíš má někdo problém s klikáním špatných nabindovaných kláves...

Nicky
07-12-14, 20:09
Ale tak v rychlosti ani nevíš co děláš. Určitě

Volume
07-12-14, 20:10
No jakože nápad dobrej, akorát je smůla to, že se nikdy nezrealizuje protože Kotel na takovýhle ptákoviny určitě nemá čas :D

Nicky
07-12-14, 20:13
Ten nemá čas na nic.. :D ! Na tom jailu se už měnit nic nebude,takhle to už zůstane.. :D

JahodovejKondom
10-12-14, 11:47
Dobrý nápad, dost často se mi stává, že mám sekáček, udělám vzpouru a když si beru zbraň zmáčknu 1 a koupím si zvon .. :( :D

Kotel
10-12-14, 13:10
Tohle je za 5 minut. Jde o to, kdy se mi bude chtít.