PDA

Zobrazit normální verzi : SilenT/HNS, HNS TRAING ADMIN



Strikeman
21-11-11, 21:12
Dobrý den,

Tu dávám svoju žádost o admin práva.

STEAM: Mám,STEAM_0:1:43057930 0 00:12 46 1 silentik576 je muj nick na steamu.
Zkušenosti: Velké, bol som nieraz admin, vlastnil som svoj server. S AMXX modom toho viem vela, no na 100 percent to bohužial nevie asi nikto. Som pohodový hráč, snažím sa vyhýbat konfliktom a nedorozumeniam. Admin by som bol dobrý, pomahal by som každému, zachoval by som chladnu hlavu pri každej situacií. Adminem se chci stat proto že nekdy vidim na serverech lidé, ktorý si koleduju o ban. Avšak banom by som to vždy neriešil, ban davam tomu kto si o to koleduje. Do podrobna tu je asi vsetko o mne opísané.
Vek: 15, viem málo, no treba vyskušat ;)
Nick na serveru: SilenT, na kotelne hrajem neco přez rok a pul. Counter - Strike hrajem 7, ked nie 8 rokov

Prepáčte za moju ,, Čecho Slovenčiu" som napolo CZ a na polo SVK :-)

Z pozdravom SilenT :-)

ZEUS
21-11-11, 21:14
http://steamcommunity.com/profiles/76561198046381589

Tvoje žádost o unban...

http://csko.cz/forum/showthread.php?1398-Ban-za-reklamu(nevim-za-jakou)&highlight=reklamu%28nevim+jakou%29

Cituju
Unregistered
Guest
Re: Ban za reklamu(nevim za jakou)
Jak Vidím demence adminu je tady hlboka,nejradsi bych tady vynadal,a klidne mi dejte perma :) Cele csko.cz je trapné samo o sobe ;) Bye hosi
PS:ste kokoti

Takže za mě ne.

Strikeman
21-11-11, 21:24
No jo, to byly nervy .. Uff no škoda.. :-/

ZEUS
21-11-11, 21:25
Admin se má hlavně ovládat a ne hned vyprsknout a psát jaký jsme .......

Strikeman
21-11-11, 21:26
Vím, ale to je už za mnou.

Strikeman
21-11-11, 21:27
Byl sem na vašem servru závisly, a když sem videl ban, tak me to šlo roztrhnout :D

Pikii :D
21-11-11, 21:30
NE!! A 1den si nevedel vydržať

Lynviy
21-11-11, 21:32
Admin se má udržet v jakékoli situaci a dávat tresty dle uvážení a situace. Hlavně se nenechat od nikoho vyprovokovat. btw. Je tak těžké kliknout na tlačítko EDIT?
Za mě ne.

MARTiii
21-11-11, 21:33
v podstate zadost vyresena za 2 minuty, charon by mel radost

Strikeman
21-11-11, 21:34
Takže, zamitnuto?

Freiwyk
21-11-11, 21:37
v podstate zadost vyresena za 2 minuty, charon by mel radost
neodsuzuj to tak rychle, všichni ho potopili vpodstatě jen kvůli 4 měsíce staré žádosti o ub ..

ode mě: Na jednu stranu jsem rád, že po dlouhé době žádá o práva na HnS někdo, kdo se tu nezaregistroval včera a o HnS ví kulový. Poslední dobou Tě na HnS potkávám celkem často, bavíme se na Steamu .. v komunikaci (už) problém není. Někdo si možná bude stěžovat na hodiny na Steamu; jestli dobře počítám, tak ho máš asi 3 měsíce? Aspoň jsi si ho nekoupil kvůli právům, bod pro tebe. Navíc, 30h za 2 týdny je (alespoň podle mě) dostačující.
Bohužel, na druhou stranu je potřeba taky zvládat nervy (viz. žádost o unban). Ovšem, je to 4 měsíce zpět, kdo ví, co se mohlo za tu dobu změnit (tzn. ve hře se teď chováš normálně, třeba jsi se poučil) ..
Suma sumárum - Osobně nemám moc důvodů být proti. Pokud jsi se polepšil a už se takové výlevy nebudou opakovat, jsem pro.

@All: neukamenujte mě, že nesouhlasím s většinou. Jen se nesnažím na každým hledat to špatný.

ZEUS
21-11-11, 21:42
Takže, zamitnuto?
Počkej na ostatní hráče a adminy, třeba nás přehlasujou.

Damon
21-11-11, 21:47
Já Hns nehraju nevím jaký si hráč takže se nebudu vyjadřovat.

AnnoyingGreg
21-11-11, 21:48
Žádost sepsaná dobře, proti tomu žádná. Nepřesvědčí mě ale nikdo, že za 4 měsíce do něj bouchne rozum a přestane v PS říkat adminum kokoti. Vlastně nás poslal do hajzlu a ted tu chce práva. I když je to na HNS a to já moc nehraju, tak takového člověka bych v týmu nechtěl.

Strikeman
21-11-11, 21:51
Já bych te přesvedčil klidne..Avšak tu nejde o to či som dostal rozum alebo nie za tie 4 mesiace. Ide o tie nervy a chladnu hlavu pokial viem..

Freiwyk
21-11-11, 21:53
Žádost sepsaná dobře, proti tomu žádná. Nepřesvědčí mě ale nikdo, že za 4 měsíce do něj bouchne rozum a přestane v PS říkat adminum kokoti. Vlastně nás poslal do hajzlu a ted tu chce práva. I když je to na HNS a to já moc nehraju, tak takového člověka bych v týmu nechtěl.

Přesně proto říkám, ať mě nikdo neukamenuje, že s tímhle nesouhlasím. Co já ho znám, tak se chovat umí (rozhodně líp, než 90% HnS playerů -.-). Zmiňovanou žádost o unban jsem četl, ale v té době jsem tady holt nebyl ..

Lynviy
21-11-11, 21:54
Jde o věk, Steam, zkušenosti a o rozum. Nemůžeš dosadit do týmu nějakého blba co ho nemá.

AnnoyingGreg
21-11-11, 21:59
Tvoje jediná aktivita na foru je žádost o unban zakončená kokotama- jako neregistrovaný a dvě žádosti o práva. Na dokazování si měl celou dobu. Jak tě tu ted máme podle tebe ohodnotit? Já prostě nemůžu říct ano a věřit, že mě za tejden nenazveš znova kokotem.

Strikeman
21-11-11, 22:00
Dej mi 1-2 týdny a ja te přesvedčim..

Freiwyk
21-11-11, 22:03
@Greg a Zeus: Byl sem fakt rád, že konečně požádal o práva někdo, kdo HnS rozumí, má Steam a nezačal tu hrát dneska, toť vše. jestli je zbytek teamu proti, whatever ..

AnnoyingGreg
21-11-11, 22:06
@Greg a Zeus: Byl sem fakt rád, že konečně požádal o práva někdo, kdo HnS rozumí, má Steam a nezačal tu hrát dneska, toť vše. jestli je zbytek teamu proti, whatever ..
Jsi HNS admin, což má větší hodnotu než naše slova. Já to klidně taky odkejvu, pokud budu vědět, že na něj dáš bacha a jeho průser je tvuj průser.

Freiwyk
21-11-11, 22:10
Jsi HNS admin, což má větší hodnotu než naše slova. Já to klidně taky odkejvu, pokud budu vědět, že na něj dáš bacha a jeho průser je tvuj průser.

Nikdo se nemůže na 100% zaručit za někoho, koho nezná irl. Je ale samozřejmostí, že bych mu v začátcích pomáhal, kontroloval, radil, všechno s tím spojený.

ZEUS
21-11-11, 22:10
@Greg a Zeus: Byl sem fakt rád, že konečně požádal o práva někdo, kdo HnS rozumí, má Steam a nezačal tu hrát dneska, toť vše. jestli je zbytek teamu proti, whatever ..

Promin, ale já ti musím oponovat, člověk, co se neumí ovládat a celej admin team označuje za k..... nemá v admin teamu co pohledávat.

Strikeman
21-11-11, 22:12
Neřekl sem že celej Admin team, ale ani sem neřekl že sem neřekl že ste K*koti, samozřejme se vam za to omlouvam..

Lynviy
21-11-11, 22:14
Podle mě nemá co dělat v admin teamu člověk, který ho sám nemá rád, nadával na něj nevhodnými slovy, nedokázal se udržet, a potom ho ještě někam poslal. Podle mě je to vyloženě drzost a nic nezmění můj názor.

Freiwyk
21-11-11, 22:14
Promin, ale já ti musím oponovat, člověk, co se neumí ovládat a celej admin team označuje za k..... nemá v admin teamu co pohledávat.

Však já to beru, někdo je ochotnej se s tím smířit a 'life goes on', někdo holt ne. Řekl jsem svůj současný pohled na něj, Ty zase ten 'obecný' (odvozován z 1 zušenosti). Otázka zní, co je víc.

ZEUS
21-11-11, 22:24
Však já to beru, někdo je ochotnej se s tím smířit a 'life goes on', někdo holt ne. Řekl jsem svůj současný pohled na něj, Ty zase ten 'obecný' (odvozován z 1 zušenosti). Otázka zní, co je víc.

Fajn, beru že hns apod, nehraju, to je spíš Tvoje parketa, pokud je tam doopravdy POTŘEBA ještě jednoho admina, tak jsem ač nerad pro.

Strikeman
21-11-11, 22:27
Fajn, beru že hns apod, nehraju, to je spíš Tvoje parketa, pokud je tam doopravdy POTŘEBA ještě jednoho admina, tak jsem ač nerad pro.

Dekuji. ohu zaručit že žádne problemy by se neodehrály.

Freiwyk
21-11-11, 22:27
Fajn, beru že hns apod, nehraju, to je spíš Tvoje parketa, pokud je tam doopravdy POTŘEBA ještě jednoho admina, tak jsem ač nerad pro.

Já pouze říkám, že tohle je jedna z asi 50 HnS žádostí (průměrně), která vůbec stojí za přečtení a za napsání postu.

Strikeman
21-11-11, 22:38
Counter Strike hrajem 7 rokov, z toho 2,5 roka Hide And Seek + Kreedz.. Za tu dobu viem toho moc..

ZEUS
21-11-11, 22:40
CS hraješ od 8 let ?

Strikeman
21-11-11, 22:41
Da sa to tak povedat

Strikeman
21-11-11, 22:43
Steam som si kupil pred 4-5 mesiacmi, potom som to odinštaloval a chcel predat STEAM, counter strike ma zase chytil a hral zase v plnom prude HNS + KZ, Classic

negative
21-11-11, 22:45
Nein

Strikeman
21-11-11, 22:48
Zítra se rozhodne..

Dejf
21-11-11, 23:23
Môj názor tu veľkú váhu nemá , ale aj tak ho napíšem . Neverím tomu , že máš 15 rokov . Ak aj máš 15 rokov neverím tomu že hraš csko 8 rokov , musel by si ho hrať od 7 a o tom dosť pochybujem . Ďalej neverím že z tak výbušného človeka sa môže stať za 4 mesiace kliďas ktorý všetko rieši s chladnou hlavou. A za posledné viem že to uz je dávno , ale písal si tam že máš v .... celú kotelnu a aký je to zlý portál a teraz tu žiadaš o práva? Áno viem nervy robia svoje ale no fóre kotelny vynadať celému admin teamu do ........ a ešte potom napísať žiadosť mi príde málinko drzé . Za mňa máš NIE.

Strikeman
22-11-11, 15:30
Ok, konečný verdikt?

snowrider
22-11-11, 20:40
Na konečný verdikt si počkaj :-)
Ja naňho čakám približne týždeň.

Pikii :D
22-11-11, 21:03
Konečný vedrikt si počkaš ešte žiadoť si dal len včera.Zopar playerov čaka aj týždne a ty cheš za 1 den,.

danaca
23-11-11, 14:33
Pamatam si ta z hry, tam niesi taky vybusny, niesi 0 v hns, vies o co ide a kazdemu raz puknu nervy.... za mna YES

Strikeman
24-11-11, 16:30
Moja žiadost sa kusok prepadá. Pro to bych chtel požádat od dalších adminov svoje názory. Dakujem

Charon35
24-11-11, 16:51
v podstate zadost vyresena za 2 minuty, charon by mel radost

Hehéj. :D Až teraz som sa k nej dostal. No radosť nemám, z toho, čo vidím.

Takžééé: Mám taký divný pocit v žalúdku (a obedom to nie je), že je tu niečo zhnité v štáte Dánskom. Neverím, že si sa nejako zmenil od tej žiadosti o UB. Vieš prečo?
1. Po žiadosti o UB, si neprejavoval žiadnu aktivitu, aby si sa tu snažil nejako "udobriť". Jednoducho sem zas prídeš a požiadaš o práva. Neudržal si nervy vtedy, neudržíš ani teraz (aj keď sekáš formu).
2. Chýba ti trpezlivosť. Verím, že máš 15, ale nie že tak dlho hráš.
No jo, to byly nervy .. Uff no škoda.. :-/
Takže, zamitnuto?
Ok, konečný verdikt?

Vidno, že nevieš o fóre a v podstate o fungovaní Kotelny nič (aj keď vraj na serveroch vieš čo robíš). Aj keď má Freiwyk v niečom pravdu, ale admin má vedieť viac než len "skákať".

Final verdikt? 0 z 10 kadibudek. Nie

Strikeman
24-11-11, 17:13
Trošku by si sa mohol zamysliet, nad tým že: Nič o mne nevieš, a píšeš tento komentár. Každy má pozudzuje len z jedneho topicu od unbanu. V tom topicu som mal nervy, priznávam bol som výbušny. Ale kedy si povie aspon jeden z vás že čo ked sa ten človek zmenil? Ten kto ma pozná vie aký som..Napr. Freiwyk, METRIOX..S týmito hráčmi som hral priemerne dlho, a vedia že niesom takýto. Nervy ma každý, no niekedy nikto nevie v dannej chvíli udržiat svoj hnev..

Neveríš mi že som hral Counter Strike od 8 rokov? V pohode...

Každopádne chcem len ADMINOM povedat že takýto naozaj nie som a že Admin Práva nechcem len pre rešpekt ale pre to aby sa hralo v pohode, žiadne nadávky, žiadne cheaty proste nič..

Nechcem vam rozmluvyt váš názor..no každopádne sa treba zamysliet 2 x nad tým čo povie, a ked nevie nech radšej nepíše.

Thanks

TheFinrod
24-11-11, 17:15
Myslím že Charon to uzavřel....

Charon35
24-11-11, 17:42
Každy má pozudzuje len z jedneho topicu od unbanu. V tom topicu som mal nervy, priznávam bol som výbušny. Ale kedy si povie aspon jeden z vás že čo ked sa ten človek zmenil? Ten kto ma pozná vie aký som..Napr. Freiwyk, METRIOX..S týmito hráčmi som hral priemerne dlho, a vedia že niesom takýto. Nervy ma každý, no niekedy nikto nevie v dannej chvíli udržiat svoj hnev..


Nie. Trošku sa zamysli ty. Posudzujem ťa aj z tohto vlákna a na fóre sa moc ako trpezlivý a pohodový hráč neprezentuješ.
Bol si výbušný? No môžme počkať ešte pár stránok, či ten minulý čas fakt platí. In-game ťa možno niektorí poznajú, ale ak dostaneš práva, neverím, že sa udržíš a nevybuchneš zase. Za ten čas, čo si mal ban a aj potom, si sa mohol ukázať aj na fóre a ukázať, že za niečo stojíš.

Ruku na srdce. Ako to podľa teba teraz vyzerá? Žiadosť o UB....................nič....................Žiado sť o práva. Navyše, kebyže si aspoň zbežne prebehneš fórum zistíš, že Kotel sa k niektorým žiadosťam ani nevyjadril, takže neviem, prečo čakáš "Vyjadrenie" za 1 deň. Hm? Nechaj pracovať mozog a "2 krát si rozmysli, čo napíšeš". ;)

Freiwyk
24-11-11, 18:13
Nevím, jestli to tak připadá jen mně, ale trochu mi tady ty reakce připomínaly tu dávnou žádost o unban .. Tedy, né obsahem, ale tím, že se Strikemanovi vpodstatě všichni vysmáli. A co udělal tehdy? Všechny nás poslal do pryč a už se to neřešilo. Tak jsem pořád čekal na onen moment i v téhle žádosti .. Jenže, když už Cháron napsal post, kvůli kterému by nás tu Strikeman mohl znovu urazit, naštvat se a odejít (shrnul všechno, co se tu za ty 3 stránky vyřešilo), tak se stal přesný opak. Strikeman zareagoval na všechno, co se tu o něm psalo a přitom nikoho nepohoršil, neurazil, ba ani nebyl vulgární. Já pořád věřím v to, že se člověk může změnit (ano, i za takhle krátkou dobu) a tohle by vás, myslím, mohlo přesvědčit o tom, že to tak opravdu je.
Just thinkin'..

MARTiii
24-11-11, 18:18
to je tak potrebny do naseho teamu kid, ktery si to nezaslouzi?

AnnoyingGreg
24-11-11, 19:05
Správně, protože si pár dní udrží chladnou hlavu v žádosti, je to uplně jinej člověk. Napíšu to znova, tučně, velkym písmem: People Don’t Change!
Jsem mu hrozně vděčnej, že se za to připomenutí jeho slavné minulosti neurazil a ještě mu stojíme za to sem vůbec odepisovat. Díky!

danaca
24-11-11, 20:20
Nevím, jestli to tak připadá jen mně, ale trochu mi tady ty reakce připomínaly tu dávnou žádost o unban ..

Nie len tebe, pochybujem ze vacsina co sa k tomuto vyjadrila chodievala na HNS, a ci vobec vedia o kom sa vobec bavime, oni len riesia minuly ban a konec. Nie kazdy admin ma prazdny banlist...

Charon35
24-11-11, 20:38
Nie len tebe, pochybujem ze vacsina co sa k tomuto vyjadrila chodievala na HNS, a ci vobec vedia o kom sa vobec bavime, oni len riesia minuly ban a konec. Nie kazdy admin ma prazdny banlist...

No chcel som počkať ešte ďalej čo napíše SilenT, ale radšej to napíšem už teraz nech sa nerozhádajú ďalší admini.

Ono celé je to nejak takto z môjho pohľadu:
Jasné, že pokiaľ ide o práva na HNS, bude mať žiadateľ zrejme málo kladných ohlasov, keďže tu veľa hráčov z HNS nie je.
Lenže: Napr. mne ide o to, zistiť o tom hráčovi čo najviac a sory, ale nájsť na neho všetku špinu čo sa dá a trochu ho vyskúšať či mu hneď nerupnú nervy, či vie ako to tu funguje aspoň trochu, či sa vie obhájiť, či neklame, atď. Jasne, že nikto nie je svätý, ale len som napísal, ako mi pripadá SilenT a pokiaľ by obstál tieto veci okolo neho a bolo by treba admina na HNS, tak by som bol aj za. Ale napr. stále mi vadí a leží v žalúdku, že píše, že už nie je taký výbušný a že sa zmenil, ale trpezlivosti tiež zrejme veľa nemá.

Zítra se rozhodne..
o 2 posty ďalej

Ok, konečný verdikt?
Alebo vôbec nevie ako to tu chodí. Veď ani Monty nedostal práva hneď a to ho tu všetci poznajú. SilenT tu moc dobrú reputáciu nemá a hneď za 2 dni chce verdikt?! Trochu sa unáhlil po tom, čo vás, nie mňa, nazval kktmi a písal, že končí s cskom. Možno sa zmenil, možno nie. O to tu teraz išlo. Zistiť to a nie len z jedného postu. Myslím si, že kvôli tomu ešte táto žiadosť nie je locknutá.

Strikeman
25-11-11, 06:46
Ale ty zrejme nevieš, prečo som to napísal.. Napísal som to preto, lebo skoro všetci mi dali za nie..:-/

Charon35
26-11-11, 22:35
Ak tam je treba nejaký admin a ak ho tí, čo tam hrávajú poznajú, poprípade by mu pomohli v začiatkoch tu, tak by som bol aj za. Zatiaľ sa zdá, že nevybuchol. Čakal som, že ma pošle do***, no vydržal. Možno by to stálo za "skúšku". Ale podmienka: prvý výbuch a papa 4ever.

Ale aj tak má konečné slovo buď mod fóra, alebo Kotel.

btw aj tak s ním do styku nikto skoro ani nepríde. :D Ale práva len na skačkajúce serveri.

Strikeman
27-11-11, 14:47
Za chvílu bude aj HNS MOVIE tak aspon niečo uvidíte čo dokážem

plAnt
27-11-11, 15:04
Hovno? :)

Skače lepšie jak 3/4 ludi z HNS:)
Inak Pre

Lynviy
27-11-11, 15:04
Stejně to žádost o Administrátorské práva neovlivní, takže budeš mít pořád ne. Takže se tu s tím ohánět nemusíš. Díky.

Strikeman
27-11-11, 15:06
Ach, ja nechcem žiadost ovlivnit..Chcem len ukázat čo viem, ale teraz to viznie ako Samochvála ..
Edit: plant, THX
Edit 2: HNS nieje o Long Jump, Count jump alebo niečo podobne..Ide tu o tricky na rebríkoch..My LJR 259, CJR 268

Lynviy
27-11-11, 15:15
Ach, ja nechcem žiadost ovlivnit..Chcem len ukázat čo viem, ale teraz to viznie ako Samochvála ..
Edit: plant, THX

Budiž, hodně lidí se dělá Movie, obzvlášť z HnS. Koukám, že talent na to máš, máš na to být admin, ale nezasloužíš si to. Musel by sis to odpracovat, tím, že bys lovil hackery/cheatery a prokázal, že ti je líto, jak si se choval u žádosti o UnBan a všem se za to dostatečně omluvil. A potom si podej žádost o Admina za 3 měsíce, a ukaž, že tvoje nervy jsou v pořádku a máš na to být adminem, jaký si Kotelna zaslouží. Ne něco jako tdown alias Tanzo.

EDIT: Dobrý rekordy, za dob co jsem hrál HnS, byl můj LJR 256,7.

Strikeman
27-11-11, 15:23
Máš pravdu. Soouhlasím s tebou, no už je tá žádost celkem rozepsaná, a jak vidim mam hodne hateru. Mne to nevadí, kdybi to Kotel odmtítl, tak by mi to nevadilo protože je to muj trest, veřim, že kdybi sem nebyl zlý k tomu unbanu, tak by sem prava možna i dostal. Tu žádost bych zase napsal, no třba až za tí 3 mesice :-) Za ten čas bych vam ukazal že nejsem takovaj. BTW peknej rekord, 10 aa?

Lynviy
27-11-11, 15:25
Ano určitou šanci by si měl, na nějakým 10aa Steam serveru.

Strikeman
27-11-11, 15:28
10 aa je hard, 256 lj ...tý vago to bych nedal :D zde movie http://www.youtube.com/watch?v=tYJFG3uXmFU je to low, ten komentař si nevšímejte, je to ubohej developerak ten Cordyline
Edit: http://www.youtube.com/watch?v=WfuolaBNAs4 dalši movie, no tam sem dal jen 2 jumpy

Strikeman
28-11-11, 15:20
docela som sa znova zasmial na statoch ktoré si sem dal..
+ AK CHCEŠ POUŽÍVAŤ SLOWMO TAK CHOD AKURÁT DO PRDELE A NIE NA POST ADMINA.. zase je tu niekto ako taaNzo... (pokiaľ nedáš demo z toho prveho movie tak ti neuverím ani to že sa voláš silent...)

Šibe ti? Žiadno slowmo nepouživam, Dokaz, METRIOX, Freiwyk, inak sa nevyjadrujem
+ Ak chceš demo, tak to ti nedám pretože som od tej doby asi 3 x reinstall STEAM

Strikeman
28-11-11, 16:52
to je pekne zo poznáš metrioxa a freia.. no na tom prvom movie čo si sem dal je slowmo ( nie len to čo tam dal mm ) poslal som to movie pár pro jumperom a tiež povedali že tam je slowmo.. nezahováraj a račej si to priznaj..

Toto je taaNzo v2.. prv sem dal svoje scriptované movie.. a potom dal žiadosť o práva.. ale ako pozerám tak ty to chceš stihnúť všetko naraz...
Pro jumperom? Povedz mena Tích ,,Pro Jumperoch"
Prosim ta, Slow-motion som nikdy v živote nemal, a ked mi chceš tvrdit že nejaký ,,Pro Jumpery" hovorily že som mal slowmotion hack, tak je to už fakt smiešne, kan1 mi robil movie, nemožem za to že to tak spomalil.. Ale ked chceš dalej tvrdit že som mal slowmotion tak si to dalej tvrd ..

Strikeman
28-11-11, 17:07
aj keď ti napíšem komu som to poslal tak aj tak nebudeš vedieť kto to je takže to je úplne zbytočné(a keď ja napíšem pro tak to sú naozaj pro jumperi toho sa báť nemusíš... ) a pokiaľ nedáš demo svoj názor nezmením..
Len povedz, povedz.. :-) Možno budem poznat ;)

Strikeman
28-11-11, 17:55
poznáš niekoho s menom duff.. alphazz alebo proppan ? nie..
Vieš ako som prišiel na to že to je slowmo ? Ak by to spomalil ten "movie maker" tak spomalí aj animácie prehadzovania zbraní.. slowmo spomalí tvoj pohyb podla nastavenia a animácie nechá tak.. + kto nieje slepý a pozrie si to tak ti na prvú ranu povie že to je slowmo.. (a nie to od mm ale in game slowmo)
Myslíš Propane? duff, toho nepoznam, iba z videania, alphazz nie.
Vieš prečo to nie je slowmo? Pretože všetko je spomalené a u prehadzovania zbraní vypol slowmotion v sony vegas.
U mna je to všetko, ked ma chceš považovat za slowmo hackara, len tak dalej ;) Osobne napíšem kan1-mu ktorý mi robil movie, a možno aj bude mat moje demko ;)))

Strikeman
28-11-11, 18:03
Ked poznáš Stilerka, tak ten nam robi movie, uvidiš že či mam slowmo-hack :-)

Strikeman
29-11-11, 20:33
Movie ;))) http://www.youtube.com/watch?v=4HDCO8SOHBA&feature=share

Strikeman
05-12-11, 21:07
OK, moje žádost zapadá a myslím že ADMINEM ani nebudu
Tímhle uzavíram svoju žádost o admin práva.
REASON: Každý řeší jen minulost, ne SOUČASTNOST!
Timhle vam nechci říct že vás ZASE Posílam do píči ale už mi příde i ubohe žádat o práva když ste se mi jen vysmali.

GL Team Kotelna

Nixvan
05-12-11, 21:18
OK, moje žádost zapadá a myslím že ADMINEM ani nebudu
Tímhle uzavíram svoju žádost o admin práva.
REASON: Každý řeší jen minulost, ne SOUČASTNOST!
Timhle vam nechci říct že vás ZASE Posílam do píči ale už mi příde i ubohe žádat o práva když ste se mi jen vysmali.

GL Team Kotelna

Pak tu plač že každý řeší minulost ne součastnost.. hh Prý že si se změnil k lepšímu měl si nervy, jak vidím máš je asi znovu co? Být tebou tak už se sem ani nepodívám. :))

Strikeman
05-12-11, 21:24
Nemám nervy. Pokud chceš ve me vybudit zlost tak se ti to nepodaři. hh žadne nervy bráško ;) pouze nebudu ze sebe delat ubožáčka kterej žáda o práva a prosí. Ste se mi tu všichni vysmály. Mohl bych vas nekam poslat ale neudalám to a výš proč? Protože sem v klidu a nejsem nervní ;)

Lynviy
05-12-11, 21:25
Nemá je znovu, žádost skončil důstojně.

Charon35
05-12-11, 21:34
Nemám nervy. Pokud chceš ve me vybudit zlost tak se ti to nepodaři. hh žadne nervy bráško ;) pouze nebudu ze sebe delat ubožáčka kterej žáda o práva a prosí. Ste se mi tu všichni vysmály. Mohl bych vas nekam poslat ale neudalám to a výš proč? Protože sem v klidu a nejsem nervní ;)
Pretože už si to urobil.

Unregistered
Guest
Re: Ban za reklamu(nevim za jakou)
Jak Vidím demence adminu je tady hlboka,nejradsi bych tady vynadal,a klidne mi dejte perma :) Cele csko.cz je trapné samo o sobe ;) Bye hosi
PS:ste kokoti

Mne príde úbohé, poslať všetkých do pče a potom žiadať o práva.

Asi sme si teda zrovna nesadli na fóre. GL in-game.

Nixvan
05-12-11, 21:36
Nemám nervy. Pokud chceš ve me vybudit zlost tak se ti to nepodaři. hh žadne nervy bráško ;) pouze nebudu ze sebe delat ubožáčka kterej žáda o práva a prosí. Ste se mi tu všichni vysmály. Mohl bych vas nekam poslat ale neudalám to a výš proč? Protože sem v klidu a nejsem nervní ;)

Si myslíš že kdyby si prosil a dělal ze sebe ubožáčka že by si ta práva dostal? Hele tím že nedostaneš práva ti život nekončí.. Život jde dál , no ale co už pro tebe jsou asi adminská práva důležitější než život viď? Vítej v real světě , vole.

Btw. gete No to jo, hodně důstojně :)

Strikeman
05-12-11, 21:40
Si myslíš že kdyby si prosil a dělal ze sebe ubožáčka že by si ta práva dostal? Hele tím že nedostaneš práva ti život nekončí.. Život jde dál , no ale co už pro tebe jsou asi adminská práva důležitější než život viď? Vítej v real světě , vole.

Btw. gete No to jo, hodně důstojně :)

Asi si moc nerozumíme TimeLefte, ty mi tady vykládaš že mi sou Admin-Práva doležitejšie než real?! :D :D :D LoL
Admin práva chci(chtel) jen pro to aby tam už byl konečne klid! Neurážim admini že tam nechodím až na výnimky. Myslím že každý nemá čas sediet len na CSku. Vždy ked som na počítači hrajem, hrajem a hrajem. Je to proste len kolobeh hrania adminov.

Nixvan
05-12-11, 21:47
Asi si moc nerozumíme TimeLefte, ty mi tady vykládaš že mi sou Admin-Práva doležitejšie než real?! :D :D :D LoL
Admin práva chci(chtel) jen pro to aby tam už byl konečne klid! Neurážim admini že tam nechodím až na výnimky. Myslím že každý nemá čas sediet len na CSku. Vždy ked som na počítači hrajem, hrajem a hrajem. Je to proste len kolobeh hrania adminov.

Jo tak to ti věřím že by tu byl s tebou klid , podle toho jak se vyjadřuješ na FORUM by ses do admin teamu nehodil: Zachovej klidnou hlavu. Ale s tebou by tu ten klid určitě nebyl kdyby si všechny posílal do p**e :))

Lynviy
05-12-11, 21:52
Nevyvolávejte zbytečný flame, žádost byla vyřešena (většina proti), a všechno to ovlivnila minulost (I já jsem býval cholerik, ale změnil jsem se asi za 2 měsíce.) - Tedy žádost o UnBan a následně, když ho nedostal, tak všechny poslal někam, ale to je celkem typické, to dělá většina lidí. Takže se nehádejte, nemáte to zapotřebí, není už další důvod sem psát, když sám žadatel žádost ukončil.

Problem Solved

mrkvicka
05-12-11, 23:25
get stop +87878787878777