PDA

Zobrazit normální verzi : ^[E]x3.KaChNiCkA :-* (jiny hrac) --> Jolo



Bury_Sek
09-12-14, 20:35
Vypis z konzole:


BUILD 5787 SERVER (0 CRC)
Server # 5
Bury_Sek se pripojil
Couldn't open file overviews/1hp_final.txt. Using default values for overiew mode.
Couldn't open file overviews/1hp_final.txt. Using default values for overiew mode.
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 125317)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack Aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < ^[E]x3.KaChNiCkA :-* >
[AMXBANS] Tvuj nick: Bury_Sek
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:1149610364
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:602092510
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 46.149.125.118
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 46.149.125.118
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Jolo >
[AMXBANS] Server: csko.cz | DM FFA Only HS (de_dust)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ==============================





Poznamka:






Dobry den,
po 5 letech jsem si stahl Cs 1.6 zde z vaseho portalu, protoze jsem mel starou verzi (v21)..Ktera mi pri pripojeni na vase servery odkazovala, na vasi stranku a novejsi verzi..
Tak jsem tedy sel na vasi stranku a stahl jsem si pozadovanou verzi abych mohl hrat na vasich serverech, protoze jich je pomerne dost a je v nich veliky vyber..

Po stahnuti a nainstalovani a pripojeni na server, Me ale cekalo prekvapeni v podobe toho ze u vas mam BAN...
Coz me docela zaskocilo, jeste kdyz jsem zjistil ze je to na nejaky nick "^[E]x3.KaChNiCkA :-*" ..Ja od sveho pocatku na internetu pouzivam prezdivky jen "Konvicka" , "Burysek" , "Lopatka"...Nic vic..

Chci se zeptat, jestli je nejaka moznost byt nekdy odbanovan na moji IP protoze me vazne stve, ze nemuzu hrat na vasich serverech :/..

Predem Dekuji za precteni, a budu rad kdyz moznost unbanu aspon zvazite..

hofy
09-12-14, 22:23
Ahoj.
Pokud hrajete na neoriginální verzi hry (non-steam), může tato situace nastat v případě, kdy sdílíte IP adresu s hráčem, který dostal ban. Podrobné informace pro řešení takové situace najdete zde (http://csko.cz/forum/showthread.php?33141-Sd%EDlen%E1-IP).

Bury_Sek
11-12-14, 12:42
Palec hore...
Super řešení, a velmi chytré..
Inteligentní řešení jak se zbavovat hráčů, zklamání z vaší strany...

Mějte se..Jdu hledat normální portál s normálními servery...

CMBR
11-12-14, 13:30
Ahoj, musíš pochopit, že když by si dostal UB, tak by se moh připojit i cheater, takže se UB nedává v případě sdílený IP, můžeš si ale koupit originalní verzi CSka a můžeš tady hrát -> http://www.csko.cz/shop/
A by the way, lepší portal nenajdeš;)

Bury_Sek
11-12-14, 14:57
Já to chápu, ale tak když ví že má BAN tak už by se tady asi neukazoval ne.?..
A navíc k čemu jsou pak Admini.?..Kteří cheatry banují.?...
Ano, zabanují 50% hráčů, o kterých mají domněnku že cheatují, a pak za to trpí dalších X lidí naprosto bezdůvodně..( Například Já )
Chtěl jsem hrát na vašich serverech, protože se občas nudím, a vy máte na výběr mnoho serverů..
Zaujal mě váš portál ale co z toho..nějakej vůl u vás na serveru cheatoval a Já už si tím pádem na NS nezahraju ..A pokud si chci občas zahrát mám platit nějakých 300 kč za nějakej Steam Key.?..
Jako politika portálu je to dobrá, jak z lidí vylákat peníze :)..


PS. Nepsal jsem že jdu hledat lepší portál, vím že váš je nejlepší...Ale jdu hledat nějaký normální kde si budu moct zahrát...

human
11-12-14, 16:26
Nebudeme sa ti ospravedlnovat, ze hras na nelegalnej verzii, na ktorej je tento problem ocakavany. Cez vianoce budu na steame akcie, tak si kup originalku a nestane sa ti to.

ParadoXX
11-12-14, 18:46
Palec hore...
Super řešení, a velmi chytré..
Inteligentní řešení jak se zbavovat hráčů, zklamání z vaší strany...

Mějte se..Jdu hledat normální portál s normálními servery...

tohle je nejlepší řešení pro všechny.Timhle se opravdu nezbavujem hráčů,ale naopak.Nabádáme je,aby ty blbý 3kila vynaložili na steam a maj klid.Cheaterů je fakt šíleně hodně,my to timhle nijak nevojebáváme.To mi věř.Mezitím,co tohle píšu,na našich serverech je x adminů,co právě spectujou hromadu cheaterů.Ty nikdy nevymizej.Bohužel jiná možnost není a na ostatních portálech je určitě stejnej přístup k těmhle nepříjemnostem.

Bury_Sek
12-12-14, 10:25
tohle je nejlepší řešení pro všechny.Timhle se opravdu nezbavujem hráčů,ale naopak.Nabádáme je,aby ty blbý 3kila vynaložili na steam a maj klid.Cheaterů je fakt šíleně hodně,my to timhle nijak nevojebáváme.To mi věř.Mezitím,co tohle píšu,na našich serverech je x adminů,co právě spectujou hromadu cheaterů.Ty nikdy nevymizej.Bohužel jiná možnost není a na ostatních portálech je určitě stejnej přístup k těmhle nepříjemnostem.

Tak chápu že není hlavním účelem se zbavovat hráčů, ale ztrácíte takhle stovky normálních lidí, co si třeba chtějí jen občas zahrát viz. Já..
Tak jako chápu, že je to blbých 300kč, ale podle Mě se dají využit i jinak a líp no..:)
Není portál jako portál...Na nějakým si člověk zahraje, a na některém bohužel ne :)



Nebudeme sa ti ospravedlnovat, ze hras na nelegalnej verzii, na ktorej je tento problem ocakavany. Cez vianoce budu na steame akcie, tak si kup originalku a nestane sa ti to.

No jo, Já takové problémy neočekával...No co už..
Stalo se, holt budu muset najít nějaké zahraniční servery kde se bude dát hrát :)..

Děkuji za objasnění...Mějte se tu hezky, a přeji mnoho úspěšných zátahů proti Cheaterům :)..