PDA

Zobrazit normální verzi : EsKo --> Byznis [ OMLUVA ]



EsKo
10-12-14, 11:17
Vypis z konzole:


Hráč )(WrC)( - [E]sKo.0
Typ banu IP adresa
SteamID VALVE_0:0:1778860713
IP adresa 87.249.144.245
Ud›len 09-12-2014 - 11:09
Délka BANu 10080 minut
Vyprš 16-12-2014 - 11:09 (0 m›sců 0 týdnů 5 dn 23 hodin 57 minut ješt› zbývá )
Důvod [zakaz k CT] no mik - bad mik
BAN dal Admin MDVZP (Byznis)
BAN dal Server csko.cz | Jailbreak 5 (jail_optimus)





Poznamka:






Zdravm cel admin tm, predevšm se chci omluvit za vulgrn vyjadřovan a to i tady na forku i ve hře.Omlouvm se proto protože mi došlo ze tohle k ničemu nespěje byl jsem naštvan protože před dvěma dny me skončil ban (zakaz k CT) a hned jsem dostal dalš proto ty vulgrn slůvka....Po pěti banu jsem poučen natolik ze se tohle už nikdy opakovat nebude
(Slibuju) ;) Chtěl bych se teda ješte jednou omluvit hlavně
adminovi (Byznis) za vulgaritu a chtěl bych poprosit u Unban stm ze už se nic podobnho nestane

PS : Dekuji )(WrC)(-(E)sKo.O

Byznis
10-12-14, 15:23
viem ze taketo slova pocuvam denne , alebo citam v PM , no sancu ti dam , len fakt rozmyslaj skorej nez nieco napises , to ze som ti dal ban k ct - mal si pochopit , nejde ti 3x u ct mik , hraci pisu hned presun ban , simon pise chod prec ked ti nejde - tak pochop ze od toho som tam bol ako ADMIN aby som taketo veci riesil. Admin je tam vzdy od toho aby riesil to co je zle co sa hracom nepaci alebo kto porusuje pravidla. Vybuchovat na adminov potom ako si spravia "SVOJU ROBOTU" je potom absolutne zbytocne a este si tym pohorsujes. K tvojmu miku - sprav si ho nejako a ked ti pojde kludne simonuj a bud u ct a dodrzuj pravidla ktore su aj na csko.cz.
Mas unban - a k tvojmu slovniku a reciam - kludni sa , ja ta budem sledovat ci fakt tieto vety neboli iba "VYKRIKOM do TMY"

hofy
10-12-14, 17:42
ub