PDA

Zobrazit normální verzi : Reakce na nevýhody, otázky



Killer Bee
10-12-14, 21:25
Mno takže jde o "Reakci na nevýhodu skok, čup .... atd." dám příklad:První reakce s nevýhodou na skok a hráč skočí, má nevýhodu 1 vs X hráču (Box mod) což je 100% že nepřežije tudiž bychom mohli říct že to je skoro jako reakce na smrt ... kdyby dál otázky či nějakou atrakci kde má hráč šanci nic neřeknu šance je ale Box mod proti hodně hráču nejde ... nebo nějak zakázát nevýhodu v Box modě či uplně tu reakci na nevýhodu zrušit a nechat jen reakci na výhodu. <---- toto jen návrh hnedka HATE atd. psát nemusíte :)

Otázky - Aby se zrušilo že "který tým nabere 2 body vítězné zemře" <---- tohle jestli by se dalo zakázát jestli máš v týmu nějaký lidi ... co teprvé začínájí či uplné děti tak kvuli ním akorát zemřeš.... tak jesti by se nedalo taky něco i s tímhle udělat.

Toto asi bude vše :) díky za názory :)

Indian0
10-12-14, 21:50
Mno takže jde o "Reakci na nevýhodu skok, čup .... atd." dám příklad:První reakce s nevýhodou na skok a hráč skočí, má nevýhodu 1 vs X hráču (Box mod) což je 100% že nepřežije tudiž bychom mohli říct že to je skoro jako reakce na smrt ... kdyby dál otázky či nějakou atrakci kde má hráč šanci nic neřeknu šance je ale Box mod proti hodně hráču nejde ... nebo nějak zakázát nevýhodu v Box modě či uplně tu reakci na nevýhodu zrušit a nechat jen reakci na výhodu. <---- toto jen návrh hnedka HATE atd. psát nemusíte :)

Otázky - Aby se zrušilo že "který tým nabere 2 body vítězné zemře" <---- tohle jestli by se dalo zakázát jestli máš v týmu nějaký lidi ... co teprvé začínájí či uplné děti tak kvuli ním akorát zemřeš.... tak jesti by se nedalo taky něco i s tímhle udělat.

Toto asi bude vše :) díky za názory :)

Ešte som nevidel dať nikoho box po nevýhode. Myslím tak ako si to ty napísal. 1 vs X hráčov. A k tým otázkam je to nezmysel.

Volume
10-12-14, 22:01
Oba návrhy jsou nesmysl. Si stěžuješ že ti spoluhráč vlastně zařídí kill při těch otázkách, ale to může i při něčem jiném kde ho nezbytně potřebuješ a spolíháš na něj - olympiády, stavění věži, štafety a další atrakce ;)

Pikachu
10-12-14, 22:09
Ešte som nevidel dať nikoho box po nevýhode. Myslím tak ako si to ty napísal. 1 vs X hráčov. A k tým otázkam je to nezmysel.

Tak to asi nehraješ moc dlouho JB protože se to stáva.
Jinak s tím prvním návrhem souhlásím lepší už by bylo aby Simon třeba dal první reakci na skok nebo někomu výhodu a dát mu VD než aby dal reakci na nevýhodu a byl proti všem v boxu. Akorát takhle zdržuje hru a navíc je to něco jak reakce na smrt.

Charon35
10-12-14, 22:11
1. neriesim
Ale tá 2-ka. Príde mi to ako blbosť dávať víťazom kill. Kde to kedy kto videl takú blbosť? Ak to niekto prepočuje, alebo je nováčik, tak všetci majú kvôli tomu kill, čo je na tom akože zábavné? A ak to všetci pochopia, nikto neodpovedá a SImon zruší "atrakciu". 10 minut v čudu. Pri tom mi uniká pointa toho módu, že FUN mód...

ImGustak
10-12-14, 22:14
Charone toto dávají bud ty děti nebo ty starší co si myslí jak jsou moc vtipný.

Indian0
10-12-14, 22:41
Tak to asi nehraješ moc dlouho JB protože se to stáva stane.
Jinak s tím prvním návrhem souhlásím lepší už by bylo aby Simon třeba dal první reakci na skok nebo někomu výhodu a dát mu VD než aby dal reakci na nevýhodu a byl proti všem v boxu. Akorát takhle zdržuje hru a navíc je to něco jak reakce na smrt.

Prečítaj si svoju prvú vetu ešte raz.
:thumbup: Ja hrám málo JB. :thumbup:
Oba návrhy sú podľa mňa zbytočné.
A k tomu druhému bodu je to podobné ako reakcie... Ide vlastne o to, že menej schopný simon sa zväčša bojí presunúť sa s veľkým počtom hráčov mimo boxu. Preto sa ich snaží zbaviť v boxe. A čo je lepšie ako otázky na jeden víťazný bod a vyhratý tým dostane kill? Pri 16 hráčov je takmer isté že sa niekto nachytá.

Britny
11-12-14, 00:51
Dejte to do pravidel že otázky na smrt (kdo vyhrá umírá) se nesmí. Toto mě taky docela vadí, když 14 lidí je v boxu - 7v7 - Simon si je sám rozdělí a ještě dá toto s takovou stupidní otázkou jako je 1+1 .. Demence = fragování. At je to v pravidlech raději..
Ten box 1v10 je podle mě taky hloupost, to je jasná smrt a ne nevýhoda, kde ten hráč má šanci jako? Ale na druhou stranu to chápu, že je to něco jako první či poslední reakce, taky hned umře, No akorát ztráta času podle mě..

Giussepe
11-12-14, 14:46
Prečítaj si svoju prvú vetu ešte raz.
:thumbup: Ja hrám málo JB. :thumbup:
Oba návrhy sú podľa mňa zbytočné.
A k tomu druhému bodu je to podobné ako reakcie... Ide vlastne o to, že menej schopný simon sa zväčša bojí presunúť sa s veľkým počtom hráčov mimo boxu. Preto sa ich snaží zbaviť v boxe. A čo je lepšie ako otázky na jeden víťazný bod a vyhratý tým dostane kill? Pri 16 hráčov je takmer isté že sa niekto nachytá.

To mně furt vrtá hlavou, na co teda servery mají tolik slotů, když stejně simon v každém kole minimálně půlku věznů zabije a atrakce pak děla se zbytkem a ti mrtví se pak musí půl hodiny dívat jak ostatní hrajou.

Grakon2702
11-12-14, 19:08
Původní podstatou módu Jailbreak byla dozorčí šikana vězňů, akorát zde na kotelně se to vzalo zábavnější formou. Kdyby se přidaly do módu box vězeňské pomůcky, tak by ten jeden měl stále nějakou šanci (chápete snad, co tím myslím). Co se týče k druhému bodu, hold s tím se musí počítat. Je to chyba vězňů, že poslouchají prdelí. Já jsem se hodně krát na to nachytal, teď si dávám většího majzla. Problém nastává v době, kdy to nějaký jouda zkazí celému týmu. To už ale není chyba Simona. V tomto případě by dotyčného měli hráči pořádně zhejtovat (slušně), ať si zapíše za uši, že si na to má dávat pozor.

Charon35
11-12-14, 20:35
Původní podstatou módu Jailbreak byla dozorčí šikana vězňů, akorát zde na kotelně se to vzalo zábavnější formou. Kdyby se přidaly do módu box vězeňské pomůcky, tak by ten jeden měl stále nějakou šanci (chápete snad, co tím myslím). Co se týče k druhému bodu, hold s tím se musí počítat. Je to chyba vězňů, že poslouchají prdelí. Já jsem se hodně krát na to nachytal, teď si dávám většího majzla. Problém nastává v době, kdy to nějaký jouda zkazí celému týmu. To už ale není chyba Simona. V tomto případě by dotyčného měli hráči pořádně zhejtovat (slušně), ať si zapíše za uši, že si na to má dávat pozor.
To je blbosť. Navyše niekto to môže robiť úmyselne, lebo on "ide na záchod". A odskáču si to všetci.

Grakon2702
11-12-14, 21:38
To je blbosť. Navyše niekto to môže robiť úmyselne, lebo on "ide na záchod". A odskáču si to všetci.

Když to dělá někdo schválně, znamená to, že spolupracuje s dozorci, což je zakázané. Zjistit to jde celkem lehko a to když mu tým píše, ať toho nechá. No když to ten tým nenapíše, tak je padlý na hlavu. Jinak ale snad chápeš kam tím mířím...

Indian0
11-12-14, 22:05
To mně furt vrtá hlavou, na co teda servery mají tolik slotů, když stejně simon v každém kole minimálně půlku věznů zabije a atrakce pak děla se zbytkem a ti mrtví se pak musí půl hodiny dívat jak ostatní hrajou.

Súhlasím, ale je to uhol pohľadu. Menej slotov znamená menšie riziko vzbur. A to sa zas nebude páčiť iným hráčom. Aspoň to je môj názor.
A k tomu čo navrhoval Killer, bude mi to jedno či sa to zakáže. A ako poznám kinder zastúpenie jail, nájde sa iná fragovacia metóda.

Nakladana Okurka
12-12-14, 11:37
To mně furt vrtá hlavou, na co teda servery mají tolik slotů, když stejně simon v každém kole minimálně půlku věznů zabije a atrakce pak děla se zbytkem a ti mrtví se pak musí půl hodiny dívat jak ostatní hrajou.

Videl sem jednoho Simona, co nejdriv nahodou a pak otazkama zabil tolik tecek, ze zbyly jen dva a s tema dvema dal olympiadu na dva vitezne body:D
Mas pravdu v tomhle, tak me za sebe nebavi cekat a radsi jdu na jiny server...

FizzyBubble
13-12-14, 17:19
Mno takže jde o "Reakci na nevýhodu skok, čup .... atd." dám příklad:První reakce s nevýhodou na skok a hráč skočí, má nevýhodu 1 vs X hráču (Box mod) což je 100% že nepřežije tudiž bychom mohli říct že to je skoro jako reakce na smrt ... kdyby dál otázky či nějakou atrakci kde má hráč šanci nic neřeknu šance je ale Box mod proti hodně hráču nejde ... nebo nějak zakázát nevýhodu v Box modě či uplně tu reakci na nevýhodu zrušit a nechat jen reakci na výhodu. <---- toto jen návrh hnedka HATE atd. psát nemusíte :)

Otázky - Aby se zrušilo že "který tým nabere 2 body vítězné zemře" <---- tohle jestli by se dalo zakázát jestli máš v týmu nějaký lidi ... co teprvé začínájí či uplné děti tak kvuli ním akorát zemřeš.... tak jesti by se nedalo taky něco i s tímhle udělat.

Toto asi bude vše :) díky za názory :)

Ani s jedním nemám problém. V poslední době vzniklo hodně threadů jen proto, protože lidi co chytli tu nevýhodu se naštvali a šli založit thread.

Kdyby byl můj názor potřeba:
1. Zrušit reakci s nevýhodou (Nejméně používaná reakce)
2. Stává se to ale jen zřídka. Dá se to překousnout.