PDA

Zobrazit normální verzi : Sirka



Sirka
10-12-14, 23:43
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem Kamykadze 6000
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Oddychni si :) A rodinu tu netahaj :)'
[AMXBANS] Delka: '3 dnu'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:1:71363110'
[AMXBANS] Tvoje IP: '88.212.54.18'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 130372)
[AMXBANS] Mas 2 dnu, 23 hodin, 53 minut a 20 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'Oddychni si :) A rodinu tu netahaj :)'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Sirka >
[AMXBANS] Tvuj nick: Sirka
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:71363110
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:71363110
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 88.212.54.18
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 88.212.54.18
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Kamykadze 6000 >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 2 (jail_fantazi)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================


Poznamka:





Poprosím o unban.
Akoze on robi sprostosti v hre a zacne pomne nadavat ze som soplak cupka a take a ja som mu povedal citujem " akurat tak tvoja matka moze byt cupka nie je " a tym to haslo ... a nieje to na ban lebo zacal on .

Pat_
11-12-14, 01:37
Trošku si to prifarbil..
Tvoja matka je čupka.. Si mi povedal do mic a tým to haslo..

matis
11-12-14, 06:41
peco vobec spominas nieciu mamku???

Byznis
11-12-14, 09:36
peco vobec spominas nieciu mamku???

pjeto jebo je tup1 :D ( a nema vychovu spjavnu) :wall:

Sirka
11-12-14, 10:51
peco vobec spominas nieciu mamku???

TOže som spomenul lebo bavil zo seba decko hlupe jak keby enmal žiadnu výchovu on nie ja.. a ja som pvoedal ne že je jeho matka ale akurat tak môže byť ona nie ja... a to nieje nadavka do rodiny... môže byť ale nikdy nevieš i ot je pravda... čiže on by si zaslužil ban za zneuživanie MIc... lebo robil sprostosti!

10-12-14 SK rajdder Samco Urazanie hracov + rodiny hej a on dostal na 1 deň a ne tak nadaval ..


pjeto jebo je tup1 :D ( a nema vychovu spjavnu) :wall:

A zase nadáva a baví zo seba trápne decko.... a no nepovec mu niečo nato ! ...... total Demencia . :wacko:

Sirka
11-12-14, 11:13
Trošku si to prifarbil..
Tvoja matka je čupka.. Si mi povedal do mic a tým to haslo..

nie nie PAt ... povedal som tak akurat tvoja matka môže byť čupka nie ja a on bavil trapnmeho teraz neklam ! bavilzo eba decko a blockoval a nadaval namňa ... okey oin namňa tak ja som ho odrovnal 1 vetou... dorbe nemusel som ale bavil zo seba trapneho .... akokeby mal 5 rokov.

Byznis
11-12-14, 14:13
ty si mimo trocha , a tusim aj tvoj slovnik , a tusim ze si aj miesas slovo "BAVIL" zo slovom "ROBIL" demencia :D

citujem : nie nie PAt ... povedal som tak akurat tvoja matka môže byť čupka nie ja a on bavil trapnmeho teraz neklam ! bavilzo eba decko a blockoval a nadaval namňa ... okey oin namňa tak ja som ho odrovnal 1 vetou... dorbe nemusel som ale bavil zo seba trapneho .... akokeby mal 5 rokov


A zase nadáva a baví zo seba trápne decko.... a no nepovec mu niečo nato ! ...... total Demencia .

TOže som spomenul lebo bavil zo seba decko hlupe jak keby enmal žiadnu výchovu on nie ja.. a ja som pvoedal ne že je jeho matka ale akurat tak môže byť ona nie ja... a to nieje nadavka do rodiny... môže byť ale nikdy nevieš i ot je pravda... čiže on by si zaslužil ban za zneuživanie MIc... lebo robil sprostosti!

Pat_
11-12-14, 15:38
nie nie PAt ... povedal som tak akurat tvoja matka môže byť čupka nie ja a on bavil trapnmeho teraz neklam ! bavilzo eba decko a blockoval a nadaval namňa ... okey oin namňa tak ja som ho odrovnal 1 vetou... dorbe nemusel som ale bavil zo seba trapneho .... akokeby mal 5 rokov.

Môžem poprosiť aby si to všetko čo si napísal pekne preložil? Kľudne použi slovník ak ti nejaké slovíčko nesedí, alebo ak ste ho ešte nebrali v škole..
Zneužival mic? Bol som simon..
Na moju mamku nebudeš nadávať ani ju nijak spomínať za banom si stojím..

A to, že niekto dostal 1 deň a ty 3? Noa? Každý admin to banuje tak ako uzná za vhodné. Kľudne ti môžem ukázať aj nadavky do rodiny (týždňove, alebo mesiac.. :) )

S Pozdravom..

E: http://slovnik.azet.sk/pravopis/slovnik-sj/?q=bavi%C5%A5
http://slovnik.azet.sk/pravopis/slovnik-sj/?q=robi%C5%A5

Zopakuj si to..

Sirka
11-12-14, 16:36
Môžem poprosiť aby si to všetko čo si napísal pekne preložil? Kľudne použi slovník ak ti nejaké slovíčko nesedí, alebo ak ste ho ešte nebrali v škole..
Zneužival mic? Bol som simon..
Na moju mamku nebudeš nadávať ani ju nijak spomínať za banom si stojím..

A to, že niekto dostal 1 deň a ty 3? Noa? Každý admin to banuje tak ako uzná za vhodné. Kľudne ti môžem ukázať aj nadavky do rodiny (týždňove, alebo mesiac.. :) )

S Pozdravom..

E: http://slovnik.azet.sk/pravopis/slovnik-sj/?q=bavi%C5%A5
http://slovnik.azet.sk/pravopis/slovnik-sj/?q=robi%C5%A5

Zopakuj si to..

aha ty ideš podkopávať mňa... písal som to na rychlo tak okey a nestrapňuj ma ti kažem ! boli aj väčší hrdinovia .

matis
12-12-14, 09:06
aha ty ideš podkopávať mňa... písal som to na rychlo tak okey a nestrapňuj ma ti kažem ! boli aj väčší hrdinovia .

preco si taky blby, som ti pisal ako to mas riesit a ty miesto toho robis presny opak, za len zakopavas....preco si nedas poradit...???

Sirka
13-12-14, 00:36
Prepač mám nervy ja som sa mu už ospravedlnil ..... mal som veľký stres lebo mám toho veľa..

hofy
15-12-14, 19:18
vypršel