PDA

Zobrazit normální verzi : AWP- podozrenie na Wh zLo



snowrider
22-11-11, 18:52
Nie som si istý či mal WH, pretože keď som hral zabil ma 3 krát za sebou asi 5 sek po respawne cez stenu, ale akonáhle som šiel do spectatu tak sa začal správať ako keby nič nemal.
Akonáhle som napísal že mám podozrenie na WH okamžite sa odpojil.
V každom prípade dávam posúdiť, ale demo má asi iba minútu:


http://csko.cz/dema/upload/dir/zlo_0.dem

6 zLo VALVE_0:0:370761055 89.203.180.39 CZ

MARTiii
22-11-11, 19:07
wh je zlo

snowrider
22-11-11, 19:10
:-D Hráč sa volal zLo :-D
Povedz svoj názor či mal WallHack alebo nie.

Tino
22-11-11, 19:54
dajte mu fuckoff :D

BiA Fz
22-11-11, 20:12
15:37 a 15:42 jsou jediný podezřelý situace na tom krátkém demu.... chtělo by to ještě třetí, takhle těžko říct

EDIT: řek bych ale, že má. jinak jestli Tě dával přes stěnu tak je to jasný....počkám co ostatní

Montty non skill
22-11-11, 20:23
Zdarec, teď jsem došel z práce. Díval jsem se na to, ale neřekl bych že něco má. Spíš jen náhody, ale jak psal BiA, chtělo by to delší demo na posouzení. Mít WH tak by asi věděl víc.

snowrider
22-11-11, 20:24
Montty, ano lenže to mohol kryť keďže hráči naňho nadávali že má WH a ja osm šiel do spectatu, mohol to skrývať.
A akonáhle som napísal že mi je podozrivý, odpojil sa.

Johny Pampeliska
22-11-11, 20:49
Tenkrát, když jsem tady na kotelně začínal na awp, tak tu se mnou hrál hráč Zlo, hrál kurevsky dobře, ale tenhle to neni určitě, jinak na tom demu neni nic vidět zvláštního....

snowrider
22-11-11, 21:00
V tej situácii na ktorú tu odkazuje Bia Fz vidno ako presne dieroval, v tom deme by mali byť vidno tie štvorčeky ktoré vidíte až po smrti.
A keď sa pozrieš poriadne, tak uvidíš ako pekne zameriava toho hráča za múrom, ktorí beží, podľa mňa čistý hráč by nevedel kadiaľ sa práve chystá bežať jeho súper za múrom.

Montty non skill
22-11-11, 21:41
Snow, znáš mě a víš co kolikrát dávám já, ale tohle si myslím že je fakt jen náhoda. Když jsem se díval na celé demo, tak ano, jsou tam přesně jak říkal BiA asi dvě pasáže, kdy to vypadá, že něco má. Natoč toho kdyžtak víc, ale myslím, teda můj názor, že tohle není až tak průkazné. Jak ho někde zahlídnu, tak se na něj podívám, ok?

plAnt
24-11-11, 10:14
To je len svina vec ktora sa vola "náhoda" Ale WH nema.Hoci je tam par momentov.Hral som minule ked tam bol zLo nepripadal mi podozrivy..

BiA Fz
24-11-11, 11:31
sledoval sem to s odstupem času a s poloviční rychlostí přehrávání; v čase 15:42 a půl sekundy vidí dva odkryté hráče, ale místo nich zamíří na třetího, kterýho ale neviděl, protože byl za sloupem (na demu je vidět jen zelený obdélníček). Jo, možná ho viděl předtím a věděl že tam je- ale logicky- pochopili byste, proč hráč na kterého miří dva soupeři zazoomuje na sloup? (a vzápětí skape) mi to někdo vysvětlete, třeba se zase pletu.
e: jako já vim že náhoda je blbec, ale tady je ani ne minutu dlouhý demo a zrovna na něm v tu chvíli ten hráč náhodou namířil na sloup, když viděl dva jiné co na něj míří a zrovna náhodou za tím sloupem stál soupeř? + na tý mapě je 10 sloupů a byly tam 4 hráči, z nichž dva viděl, jo jo .. https://www.youtube.com/watch?v=wTgXAJcz04A

snowrider
24-11-11, 11:42
Ja sa ospravedlňujem že je to len minútové demo, vinu mám aj ja že som ho nenatočil hneď ako som prišiel, ale možno sa zasa budem opakovať, hneď ako som napísal že ho podozrievam, odpojil sa a nemal som šancu natočiť dlhšie demo.

Montty non skill
24-11-11, 20:06
Snow, to není o tvé vině, neomlouvej se. Ty nemůžeš za činy jiných. Nevzdávej to ! Neboj, on se vrátí a pak ho chytíme ;-)

TheFinrod
24-11-11, 20:16
Snow, to není o tvé vině, neomlouvej se. Ty nemůžeš za činy jiných. Nevzdávej to ! Neboj, on se vrátí a pak ho chytíme ;-)
Tomu říkám admin jak se patří :) Smekám Montty :)

Montty non skill
24-11-11, 22:05
Tomu říkám admin jak se patří :) Smekám Montty :)
Sice nevím proč, ale díky ;-)