PDA

Zobrazit normální verzi : Ban NEban AdA



Banana23
14-12-14, 16:23
Ahojte,
po půlroce si člověk chce zahrát csko a zjistí, že na kotelně má ban. Zabanoval mne nějaký pan Packal. Dříve sem hodně hrával na publicku pod nickem AdA, dle mého mě musíte znát. Ban sem dostal na Kotelně již po druhé. Poprvé ste se mi omluvili, protože se nejednalo o cheaty. A teď podruhé mne znovu zabanujete? Chtěl bych vidět usvědčující video, že mám cheaty.
Když jdu na banlist, tak mi to píše, že na mé ip adrese ban není, ale když se chci připojit, tak mne to píše, že mám ban za wb a ib :D :D tomu se nedá nic dělat jen smát. Děkuji za řešení mého problému a doufám, že se vyřeší co nejdříve, děkuji a přeji krásný den AdA.
PS: Dřív sem si natáčel videa, bohužel už je mám smazané... a to mě štve

[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 122988)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack+Aimbot - forum - VID'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < Packal >
[AMXBANS] Tvuj nick: AdA
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1344918298
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1344918298
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0):
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 89.24.137.135
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < matis >
[AMXBANS] Server: csko.cz | COD:MW 1

Kotel
14-12-14, 16:58
Máš smůlu, že máš stejné id jako milion hráčů, takže je zablokované, ale nemělo by být.

Banana23
14-12-14, 17:18
Ok, tak nic si zahraji asi někde jinde. Díky

Chemo
14-12-14, 21:28
Ok, tak nic si zahraji asi někde jinde. Díky

Môžeš aj tu, ale s originálnou hrou, tá bude teraz v zľave. Vieme, že je to nespravodlivé voči poctivým hráčom, ale taký je systém banovania na všetkých portáloch, nie len u nás. Kúp si originálnu hru a takýto problém nebudeš mať už nikdy, lebo budeš mať svoje jedinečné SID, ktoré nebudeš s nikým zdieľať, porozmýšľaj o tom.

Banana23
15-12-14, 12:51
Ok, tak sem si ho koupil... Poctivé banování to je to máte pravdu, jinač by byli cheateři všude :) Ale i poctivý hráči dostanou ban například od Valve :)

Chemo
15-12-14, 14:03
Ok, tak sem si ho koupil... Poctivé banování to je to máte pravdu, jinač by byli cheateři všude :) Ale i poctivý hráči dostanou ban například od Valve :)

Dobre, takže v chatlogu vidím, že už hráš, tak túto žiadosť môžete LOCKnúť.