PDA

Zobrazit normální verzi : Stížnost - Byznis



Lukasek123
15-12-14, 11:20
Chci si stěžovat na Admina Byznis.. dava bany za nic .. Grabuje len tak, uráží, posmívá se... a nadává.. vím že mě tu třeba nemáte rádi, ale jen z toho že si nenechám sr*** na hlavu od takovích ( hezkých adminů )

Panky
15-12-14, 11:23
Já si chci taky stěžovat na byznise moc to přeháni nadává mě do rodiny a prej me zabije takove vyhrožováni se mě nelibi a nemělo by ot být ani na csku bojim se ho ?:::: okamžitě s tim něco dělejte posmívá se ano vyhrožuje ano hrozí smrtí ano

Byznis
15-12-14, 11:25
ok , dam ti rovno ban za nadrzovanie , porusovanie pravidiel a urazky adminia na mesiac nabuduce ... a bude tam klud , lebo ste si tam robili co chcete , a ked vas este admin napomenie mate niekoho na posmech a melete si svoje aj stym tvojim kamaratom co ti nadrzoval a dostal ban ... grabol som ta zato a zabil lebo si bol afk a simon ta nechcel zabit - no pravda bola taka ze Simon vas zavrel v cele a ty si mu povedal zavri nas akoze sme AFK , tak tu netrep tie tvoje sracky aky je admin a neviem co , mas dodrziavat pravidla na serveroch a admin sa k tebe bude chovat normalne a neda ti ani ban ani grab ani nic .... ale ked si chodis robit s adminou a pravidiel kozy tak sa necuduj ze ta admini maju za komedianta a trapaka. To je vsetko , nabuduce ti dam rovno ban a nebudem ti dohovarat ako aj tvojmu "faceboookovemu" priatelovi

+ on je chory robi si co chce a stazuje sa ze admini su najhorsi http://csko.cz/forum/showthread.php?34761-text&p=318827#post318827

w3rewwolf
15-12-14, 12:10
CO to kecaš za blbosti panky :/ pokud j vim tak byznis je pohodovej hrač :) už jsem sním několikrát nikdy jsem neslyšel že by byznis nadaval někomu rodiny tyhle keci si nech na koledu :/ :fyou:

Byznis
15-12-14, 12:16
Já si chci taky stěžovat na byznise moc to přeháni nadává mě do rodiny a prej me zabije takove vyhrožováni se mě nelibi a nemělo by ot být ani na csku bojim se ho ?:::: okamžitě s tim něco dělejte posmívá se ano vyhrožuje ano hrozí smrtí ano

tebe jebe dobre :D co za tabletky zeres ?

Lukasek123
15-12-14, 12:26
nenadržoval nekilloval.. nic.. hral podle pravidel, jednou iba ze srandy něco udělá,. a ban :D za takovou blbou věc... to ty se zamysli nad sebou, co děláš Grabuješ jen tak ze své touhy.. urážíš a nadáváš.. a pak se divíš že nadavájí oni tobě, a dáš jim ban ? ty si chudák :))

Byznis
15-12-14, 12:32
zamysli sa este raz nadtym co si napisal , a nadtym kto nadrzoval , iny admin by ti dal ban hned ani by ti nenapisal ako ja , nadavas tu len ty a tvoj priatel nikto iny ... PORUSOVANIE PRAVIDIEL = ban kick atd , viac k tebe nic , uz si sa rozpisal

w3rewwolf
15-12-14, 12:34
jak uráží když se chováte jako HOvada s prominutím :/ to pak na vas člověk nema nervy :( vy dnešni děti na co si furt stežujete :) když sjou dementi děti u ct to pak furt dělaji blbosti :( ja znam pankyho :( jak se chova na jb :/ jak je aroganti zmetek :P prostě je furt nevyspěle dítě:fyou:




ja vim že dotoho nemam nic povidat .) ale je to muj nazor :) a co když admin řekne že jsi dement tak to asi nekde chyba je ne že se chovaš jako .............................
a i admini maji nervy to asi každej člověk a ty lukasku když hned si stěžuješ :( každemu adminovi když ti řekne dement ? tak tim padem je to pravda :)

Lukasek123
15-12-14, 12:36
ty si luser... ty vole jeden natvrdlí ty asi pořád nechápeš pointu vid ? tak ještě jednou pro ty opožděné :)
Já tu hlavně hájím seba, áč si mě tam graboval za nic !! a to nemůžeš začal si mi tam nadávat ! a to taky nemůžeš ty, ty si přečti co píšeš za blbosti.. to mluví samo o sobě .

w3rewwolf
15-12-14, 12:43
Jakej Losser ty Opičí hlavo ze zachoda :) ty mi ani nesahaš pod kotniky :/ radší se zamysli nad sebou :/ než nekomu řikat loser :) a ani mě neznaš ty Prašívá kryso

Nihilia
15-12-14, 12:55
Díval jsem se na chat logy a Lukášek, neboli: )(WrC)([S]EXY:[P]sYcHo.!:) tam nemá zase nic tak tragického. Každopádně mě zase zaráží to, že by Byznys nějak prudil.

Myslím si že by jste to měli uzavřít. Byznys se mohl trochu krotit v chatu na fóru a ty jsi ho Lukášku zase neměl provokovat.
Pokud ti něco udělal Byznys ve hře, máš dat rovnou stížnost a vyřeší se to nějak. Ne že dojdeš na chat a začneš vypisovat jaký je dement a podobné věci.
Máš to řešit slušně.

Byznis
15-12-14, 13:03
díval jsem se na chat logy a lukášek, neboli: )(wrc)([s]exy:[p]sycho.!:) tam nemá zase nic tak tragického. Každopádně mě zase zaráží to, že by byznys nějak prudil.

Myslím si že by jste to měli uzavřít. Byznys se mohl trochu krotit v chatu na fóru a ty jsi ho lukášku zase neměl provokovat.
Pokud ti něco udělal byznys ve hře, máš dat rovnou stížnost a vyřeší se to nějak. Ne že dojdeš na chat a začneš vypisovat jaký je dement a podobné věci.
Máš to řešit slušně.

mik

Bee
15-12-14, 21:27
Tak ten je dobrej.Přijde sem poučovat adminy o tom jak by se měli chovat.Pravopis a čárky šoupe jak ponocnej,ale aby objasnil nějakej fakt ? To palec dole hochu ;)

Eso./digl
15-12-14, 21:55
Já si chci taky stěžovat na byznise moc to přeháni nadává mě do rodiny a prej me zabije takove vyhrožováni se mě nelibi a nemělo by ot být ani na csku bojim se ho ?:::: okamžitě s tim něco dělejte posmívá se ano vyhrožuje ano hrozí smrtí ano



:mml: :mml:

Panky
16-12-14, 06:55
:DDDDDDDDDDDDDDDDDD:splachnout: jak to krásně padá do wc

because
16-12-14, 09:53
Je to bezdôkazová sťažnosť, ešte od hráča čo nevie či počuje muža alebo ženu. A ten týpek čo sa k nemu pridal by tiež mohol dodať nejaký dôkaz o byznisovom nadávaní a vyhrážaní sa. Inak to fakt ide do toho hajzla.

Ridik :D
16-12-14, 10:17
byznis dej si pozor at nedopadnes jako ja :D vrhne se na tebe 10 hateru a vznikne tu takove hovno ze se tu bude resit i politika

Byznis
16-12-14, 19:34
videl som tie hovna uz Ridiku a len som sa smial , tak isto ako aj tu ... :console: kludne nech idu domna :D ja vydrzim

byznis dej si pozor at nedopadnes jako ja :D vrhne se na tebe 10 hateru a vznikne tu takove hovno ze se tu bude resit i politika

human
16-12-14, 19:39
Som za odobratie prav

Byznis
17-12-14, 09:23
Som za odobratie prav

som za pribratie rozumu :D šlapka

Indian0
17-12-14, 09:58
Chci si stěžovat na Admina Byznis.. dava bany za nic .. Grabuje len tak, uráží, posmívá se... a nadává.. vím že mě tu třeba nemáte rádi, ale jen z toho že si nenechám sr*** na hlavu od takovích ( hezkých adminů )

Byznis? Chlapče ty si úplne vedľa. Dostaneš BAN bo robíš bordel a to neunesieš tak urobíš naňho sťažnosť? Hral som s tebou a začínam pochybovať o tvojej mentalite. Nájdi chybu prv v sebe a nespochyňuj adminov ktorí ti dajú BAN zato bo ty si mimo.
PEACE. :thumsup4:

matis
17-12-14, 20:50
stasnost bez potrebneho materialu a dokazov

zbytocny flame - lock