PDA

Zobrazit normální verzi : Za kakajko ! (zákaz k CT) --> Alcapone



Cavror
15-12-14, 17:01
Zdravím. Mám problém s jedním banem, pro mne stupidní. http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=130740

Trochu se vám pokusím vylíčit situaci. Měl jsem už pár simon kol zasebou , když v tom má simona jeden nejmenovaný chlapeček, který své kolo začína se slovy "Po otevření cel půjdete do boxu na zadní stěnu." na toto pan Alcapone nereaguje a hraje se dál. (Chlapček dal i pár Fks) Já šel zkontrolovat cely, a také jsem využil příležitosti "omrknout" mapu kde co je. Náhle simon umřel a já se stal simonem. Mé první slova byla "Pusťte klávesnici a myš!" s malým sarkastickým dodatkem "Ano, pusťte i myš (smích)." a dále jsem pokračoval "Běžte do boxu k zadní stěně!" (Ovšem myš jsem myslel jenom z legrace). Nestihl jsem tuhle větu doříci a byl jsem zabit s mnou zmiňovaným banem.Mohl mi snad dát napomenutí, nebo mě přesunout, ale ne, bez váhání mi dal ban. Nemyslíte si, že tahle reakce je až stupidně ukvapená a přehnaná? Já teda ano, ale co mě nejvíce rozhněvalo je jeho pozdější chování a ignorace. Když jsem za panem Alcapone šel s kratší verzi "příběhu" uvedeného výše naprosto mě ignoroval. (Nebylo to z toho, že by si mě nevšiml říkal jsem mu to do mikrofonu i do chatu několikrát).

Chtěl bych, aby se pan Alcapone vyjádřil, s omluvou a unbanem, jestli nebude mít pocit, že ban není udělen neprávem, ať laskavě řekne svojí verzi a vysvětlí, proč mi dříve neodpověděl a ignoroval mě.

Děkuji za pozornost. S pozdravem Cavror

FizzyBubble
15-12-14, 17:24
Má první slova v tomto příspěvku jsou "Dostaneš omluvu i UB" s malým sarkastickým dodatkem "Ano, dostaneš UB (smích)". (Ovšem UB jsem myslel jenom z legrace). Jaký to je, když si z tebe někdo dělá legraci ??

Cavror
15-12-14, 17:30
Okay.. Vyjádřím se lépe.. Byla to narážka na toho chlapečka s frází na zadní stěnu . A navíc nejsem jediný na tomto portále co to řekl s důvtipem nebo narážkou. Dělají to i admini a já nemohu?! To mi připadá jako diskriminace :/

Svůj ban jsem si schopný "odsedět", ale pořád mi jde o princip :)

hofy
15-12-14, 17:33
Dělají to i admini a já nemohu?!
Že admini s nadsázkou zakazují myš je fakt a dělat by to neměli hlavně proto, že to mate nováčky (z koho jiného by měli mít příklad, když ne z adminů?). Navíc když pak to samé udělá hráč, obratem dostane zákaz.

Cavror
15-12-14, 17:43
Děkuji Does, jenom mě ještě zajímá názor pana Alcapone :)

FizzyBubble
15-12-14, 18:01
Že admini s nadsázkou zakazují myš je fakt a dělat by to neměli hlavně proto, že to mate nováčky (z koho jiného by měli mít příklad, když ne z adminů?). Navíc když pak to samé udělá hráč, obratem dostane zákaz.

V tom případě nechápu "Proč mají admina" ??

Cavror
15-12-14, 18:09
Fizzy myslím si že tohle je trochu jiné téma, ale sáhni si do paměti a do svědomí a řekni, že ty jsi za svoji Jail-Break "kariéru" také neprovinil :) .

Alcapone
15-12-14, 21:34
S Cavrorem sem to vyřešil v pm a ten nejmenovaný chlapeček dostal ban hned za chvíli, ale to pan Cavror neviděl, protože se odpojil.

hofy
20-12-14, 21:54
vypršel nebo zrušen