PDA

Zobrazit normální verzi : JatPack- Nový Zombie



snowrider
22-11-11, 22:12
Zdravím.

Z toho názvu vás môže napadnúť čo mám na mysli.
Začnem od začiatku.
Pred tým ako som začal hrávať na Kotolni, som sa túlal zo servera na server.
Narazil som na jeden maďarský Zombie portál.
Všimol som si že tam boli JatPacky, chcel by som navrhnúť aby sa buď vytvoril nový Zombie server alebo sa prenastavil Zombie Hard.
Predstavoval by som si to tak aby JatPacky boli na palivo, ale museli by sa zmeniť niektoré schopnosti Zombiekov alebo pridať nový.
Napríklad Smoker by mal mať 800 hp ale ťahať hráča neustále, aj počas toho, ako doňho strieľajú.
Ďalej by sa Climb Zombiemu mala zrýchliť schopnosť liezť po stene.
K JatPacku by sa mal predávať aj plameňomet.
Samozrejme mali by sa pridať aj nové mapy, na ten štýl Zombie.
Ľudia by mali iba 2 životy, po nákaze Zombiem by sa samy stali zombiekmy, a ak by ich človek zabil aj ako Zombieka tak už by sa neoživil.
Takýto Server by priniesol podľa môjho názoru omnoho viacej hráčov.
Samozrejme to nieje všetko, zhrnul som to všetko do kopy.
Ale ak by ste mali záujem o tento Server, tak ja by som bol ochotný vám všetko do prodobna vysvetliť, ako by malo čo vyzerať.
Napíšte mi na Steam.
Poprosil by som vás, ktorí hráte Zombie a máte ho ako obľúbený server, neignorujte tento Thread, a napíšte čo si o tomto návrhu myslíte.
Ďakujem a prajem vám pekný zvyšok dňa.

Lynviy
22-11-11, 22:46
blbost

Taky si říkám, ale možná by to bylo navštěvovanější.

Aimb00st
23-11-11, 00:12
Zde nejsme na gamesites. Je to blbost.

koNan
23-11-11, 00:49
JetPack je kravina protože by pro ZM jako např.: Neviditelná, Sprint atd.. bylo nemožné nakazit lidi kteří se JetPackem dostali tam kde to normálně nejde...

snowrider
23-11-11, 08:10
Písal som že by sa mali zmeniť mapy a pridať nový Zombie.
Na tom servery to fungovalo bez problémov, nikto si nesťažoval a zombieci ľudí nakazovali rýchlejšie ako teraz, ak si všimnete na ,,našom´´ Zombie kempí skoro každý.
Nedá sa chytiť, je to skoro nemožné keď je ten hráč ,,Skiller´´.
Lenže na tomto zombie by sa míny mali odstrániť, a všetky mapy, na ktorých sa dá neustále iba kempiť, zrušiť.
Taktiež by mali zdražieť gulomety, aby k ním hráč nemali taký rýchly prístup.
Oveľa lepšie by sa mi hralo tak, než po nakazení čakať 2 až 4 minúty, kým môžem hrať znovu za človeka.
Uvedomte si že na Zombie je ,,nakazených´´ hráčov AFK, pretože vedia že sa im neoplatí behať do kempu a neustále skákať do mín.
Keď sú v nejakom kempe ľudia s gulometmi majú 70 bodov a nabindovaný armor, nemá to cenu tam hádzať šialenstvo.

JatPack by nemal byť nejaká lacná záležitosť, mohol by byť napríklad len pre VIP.
A ako som písal JetPack je na palivo.
A ak by sa pridali aj nejaký tí zombie, určite by to išlo lepšie.

Aimb00st
23-11-11, 14:07
...
ak si všimnete na ,,našom´´ Zombie kempí skoro každý.
Nedá sa chytiť, je to skoro nemožné keď je ten hráč ,,Skiller´´.
.

No, na serverech kempí každej, to je zvláštní, že? Když tenhle mód je dělanej právě na kempení... Naco myaslíš, že v mapě jsou kempy? Pro srandu? Já kempim maximálně první 2 kola, někdy ani 1 celé. Pak většinou běhám venku a lovim, takže dávám zombies větší šanci na nakažení.

snowrider
23-11-11, 14:48
Mód nie je urobený iba na kempenie (myslím celkovo zombie), iba na Kotelne je tento mód na kempenie.
A z toho čo som písal by si sa dozvedel, že by trebalo všetky mapy zmeniť a pridať nový zombie ak by Kotelna mala záujem o takýto server.

grEy
23-11-11, 17:02
Celkom som sa pousmial, ked som to cital. Tak ideme postupne. Jetpacky v ziadnom pripade. Ja osobne by som na zombie nechcel ani miniguny a bazooky, ale hraci si na to uz zvykli, takze sa to este da zniest. V prvom rade si neviem predstavit, naco by bol na zombie jetpack. Sam pises, ze sa nema kempit - myslis si, ze keby tam je jetpack, tak by hraci nehladali na mapach napr. textury alebo nejake vyvysene miesta, kam sa vlastne zombie ani nemusi dostat? Ked si napisal, ze vymenit mapy - a ake mapy? Skoro vsetky zombie mapy su vytvorene umelo - ziadne kempy z gaucov, nabytku a podobne (az na par vynimiek). Alebo tam chces dat mapy ako dust_2, inferno? To tu uz bolo a vobec sa to (bohuzial) neujalo, hravali tam akurat boti. Kazdy hovoril, ako by si to zahral a chcel ten server a nakoniec ked to Kotel urobil, tak tam nikto nehraval.

snowrider
23-11-11, 17:45
Nemyslel som mapy ako dust_2.
Viem že to čo teraz napíšem bude vyzerať blbo, ale na ten Portál mám ešte stránku.
Portál si tie mapy vytvoril sám, ale sú tam hráči všetci do jedného maďarskej národnosti, takže ak by ste si tie mapy a štýl Zombie zobrali od nich určite by im to neuškodilo.
1 z 20 maďarov sa na Kotolni zastaví a zahrá si tu.
Takže by s tým nebol problém.
A keď si pozriete na Internete popularitu Zm serverov v Maďarsku tak portál Eb@ je ako prvý.
Funguje to tam bez problémov, po maďarsky rozumiem keďže som na pol maďar.
A hráči si tam nikdy nesťažovali na to že sa niekam nedostanú za zombie, práve naopak hráči maďarskej národnosti to tam navštevujú viac a viac.

grEy
23-11-11, 18:03
Napis mi prosim vyznam jetpacku. Plamenomet este ok, na zombie uplne pochopim, ale jetpack mi pride uplne zbytocny, este viac bude podporovat lov.

snowrider
23-11-11, 18:25
Práve to tu hľadám, lov.
Ak sú mapy na ktorích sa nedá kempiť čo znamená že nie sú práve najväčšie.
Ľudia na takomto servery stoja zvyčajne všetci vonku, a čakajú kto bude ako prvý nakazený.

Zabiak Roky[Immortal]
24-11-11, 01:15
skor by bolo dobre kebyze sa vymysli nieco na ochranu proti zombie šialenstva lebo to je hovadina aby ta len tak nakazil !!! :DDDDD

Aimb00st
24-11-11, 08:38
Zombie šílenství je plugin, a nemusí tam bejt vůbec, navíc, víš jak je jednoduché se ubránit šílenství? Klidně i 5ti za sebou?

snowrider
24-11-11, 09:10
Ak sa v zombie aspoň trochu vyznáš, ochrániš sa šialenstvu hocikedy, smola je ale to, že na to aby si ostal medzi ľuďmi potrebuješ v prvom rade armor, a potom body alebo bazooku.

Aimb00st
24-11-11, 09:39
Ak sa v zombie aspoň trochu vyznáš, ochrániš sa šialenstvu hocikedy, smola je ale to, že na to aby si ostal medzi ľuďmi potrebuješ v prvom rade armor, a potom body alebo bazooku.

Stačí ti 15 bodů (maximálně) a plnej armor (nebo alespoň těch 50), potom položíš minu a to stačí. Bazuka je až to druhé.;

Zabiak Roky[Immortal]
24-11-11, 19:34
Zombie šílenství je plugin, a nemusí tam bejt vůbec, navíc, víš jak je jednoduché se ubránit šílenství? Klidně i 5ti za sebou? Dobre ja viem ze sa da obranit ale lepsie by to bolo kabyze tam nieje lebo ekd si posledny tk nemas sancu sa ubranit 20 zombikom ktory si kupia sialenstvo!!!!!!!!!

Aimb00st
24-11-11, 22:07
;51362']Dobre ja viem ze sa da obranit ale lepsie by to bolo kabyze tam nieje lebo ekd si posledny tk nemas sancu sa ubranit 20 zombikom ktory si kupia sialenstvo!!!!!!!!!

To je zajímavé, že mě jako posledního člověka zabili možná tak rok zpět. I když tam ej třeba 30x šílenství, neni to těžké.