PDA

Zobrazit normální verzi : [ demo k posouzení ] SpoDERPmanCZ --> Maaaja



vikijimbina
16-12-14, 23:01
Vypis z konzole:



[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 130929)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < SpoDERPmanCZ >
[AMXBANS] Tvuj nick: SpoDERPmanCZ
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:1213412957
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:75077980
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 46.13.93.231
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 46.13.93.231
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Maaaja >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Classic (





Poznamka:






Hoj, ja si myslim ze jsem dostal ban nepravem, protoze jsem wallhack nemel ani nikdy mit nechci - protoze je to nefer vuci ostatnim hracum a ja si vzdy rad zahraju CS tak jak sem se ho tenkrat naucil a to bez hacku. Timto bych prosil o unban a chci se omluvit Maaaje a Vam za to ze musite "resit" muj ban. Jinak sem asi hold dobrej kdyz moje hrani vyustilo v ban za wallhack.

Maaaaaaaaaaja
16-12-14, 23:34
Ahoj, omlouvat se nemusíš, od toho ty žádosti jsou, aby se řešily. Ale k věci - DEMO (http://csko.cz/dema?UPD=40nLcwWR), HLTV (http://csko.cz/dema?UPD=yrd8zgKP). Za banem si samozřejmě stojím.

Pokud vám demo přijde krátké/neprůkazné, pusťte si HLTV, ale doporučuju až tak od 10. minuty, hráč měl dost velké mínusové skóre, takže tam toho do té doby není moc k vidění.

Zoyer
17-12-14, 07:39
včera večer jsem proti němu hrál mapu tuscan. za mě bude i něco na tuscanu, protože tam se mi taky nezdál, ale musel jsem leftnout a hráč měl takové skóre, že jsem to bral jako lucky.

hltv je to myslim tohle http://csko.cz/hltv/27015/27015-1412162154-de_tuscan.zip

E: a kuknu to az odpoledne jak prijdu

piratjo
17-12-14, 10:43
Zdravim. WH.

vikijimbina
17-12-14, 13:27
hráč měl takové skóre - prej velké skore sak sem tam tak milionkrat umrel a killu moc nebylo

+ z duvodu ze mi na win8 cs moc nefunguje mam counterstrike ne z kotelny ale z Games-sites a cs automaticky blokuje hacky a ruzne exploity, scripty atd.. jen tak pro objasneni

No tak nic lidi fakt dik no. Jako koukam ze mi nikdo neveri no tak jako co s tim mam delat?! normalne bych rek ze mi staci ze ja vim ze WH nemam ale tentokrat mi to nestaci protoze vase servery sou fakt super. Tak cus du "hackovat" nekam jinam.

PS: S tim ze du hackovat jinam to byl samozrejme vtip.

Maaaaaaaaaaja
17-12-14, 22:44
hráč měl takové skóre - prej velké skore sak sem tam tak milionkrat umrel a killu moc nebylo

+ z duvodu ze mi na win8 cs moc nefunguje mam counterstrike ne z kotelny ale z Games-sites a cs automaticky blokuje hacky a ruzne exploity, scripty atd.. jen tak pro objasneni

No tak nic lidi fakt dik no. Jako koukam ze mi nikdo neveri no tak jako co s tim mam delat?! normalne bych rek ze mi staci ze ja vim ze WH nemam ale tentokrat mi to nestaci protoze vase servery sou fakt super. Tak cus du "hackovat" nekam jinam.

PS: S tim ze du hackovat jinam to byl samozrejme vtip.

Napsal jsem velké MÍNUSOVÉ skóre. Už budeš tak miliontý, co píše, že mu CSko blokuje hacky. Nikdo ti nevěří, protože prostě lžeš. Klidně ti tu vypíšu kolo po kole, protože jseš hrozně okatý.

Ještě počkám na nějaké potvrzení a může se to uzavřít.

vikijimbina
18-12-14, 16:25
Seru na Vas mam uz lepsi server a bez hackeru -> vazne by ste meli na ty vase servery pridat anticheat


PS: Jestli sem milionaty tak ste vy kokoti zabanovali uz 1 000 000 nevinnejch lidi a hackeri hrajou dal

FizzyBubble
20-12-14, 22:22
Seru na Vas mam uz lepsi server a bez hackeru


Když tam si ty, tak to druhé tvrzení padá. To první mi přijde diskutabilní. WH + MP5ka = TOP hráč 2014

matis
21-12-14, 09:01
WH

hofy
21-12-14, 12:12
cheating potvrzen