PDA

Zobrazit normální verzi : hity na dust2only



Matej 7
18-12-14, 13:52
čaute, chcel som sa spýtať tie hity na dust2only su normalne? Lebo často sa mi stava skoro každe kolo keď do niekoho strielam že mu neham 6hp a tak proste vždy mu ostane 6,8hp a to už fakt nie je normalne aj keď mu strielam do brucha 4x s AK-47 tak mi napíše že som mu ubral 21hp. čo je totalna blbosť bolo to max z 20m. Mali by ste ako niečo s tým spraviť lebo to je totalne na nič.. ostatný hráči sa tam tiež nato sťažovali a vy nič s tým nerobite pritom to je uplne vydno že nie su dobre nastavene.

Bager258
18-12-14, 14:52
Hram tam casto, nikdy som takyto problem nemal ze by sa mi zdalo ze su blbe hitboxy, su dobre, stava sa ze nehas 6,8 hp s 20m. Aj mne sa to stava a je to normalne aj na gatheroch na rezervovanych serveroch sa stane ze nehas 6,8,4 hp. Je to normalne mastavene, ale ked das s 20m hlavu tak das 100% kill... cize musis len trafit

Bezdak
18-12-14, 15:16
Me vzdycky zajimalo jak se nastavuji hitboxy. Furt si hraci stezuji ze jsou spatne nastavene, ale o tom ze by se nejak nastavovali nevim.

Ridik :D
18-12-14, 15:26
bezdaku ty nevis spoustu veci hitboxy si nastavis treba pustenim programu ab nebo figterem nebo necim takovym .

Britny
18-12-14, 16:12
Mě se to zdá tam dobře nastavené. Spíš mě někdy zaráží flash, který padne za mě a stejně jsem oslepená :D Nevím jestli to má co s nastavením společné, nebo je to jen karma :D

Fighter
18-12-14, 21:53
Podla mna skoro kazdy bude mit problem s flashem lebo naozaj oslepuje i kdyz dostanes 20m za seba,hitboxi su v poradku :thumsup4:

matis
19-12-14, 10:50
mne skor zarazi vyska me vyplaty...

ale hitboxi muzou byt ovplivneny modelama

Bezdak
19-12-14, 11:09
Ktere jsou na dustu samozrejme jine jako vsude jinde no.

b4official
19-12-14, 14:22
Čo sa týka hitboxu, tak čo bol opravený alebo nejaká zmena tam prebehla pred asi pol rokom, tak už je v pohode. Ďalej, to že hráča netrafíš aj keď vidíš, že do neho strielaš nemusí byť hneď spôsobené hitboxom, ale môže to byť aj tvojím netom no. Na CSKO 1.6 veľmi vplýva ping - je to fakt rozdiel fulloutovať s pingom 5 ako s pingom 40 - aj keď hra beží plynulo pri oboch pingoch.
toť. k hitboxu

Ako už Britny napísala, tak je tam problém s tým flashom no. Fakt flashuje aj keď je 10m za vami. Neviem ako to je nastavené na tom servery, ale stáva sa mi často, že niekedy ma neflashne ani flash od enemy a to mi ho hodí pred oči, takže toto by bolo treba opraviť - sám neviem ako sa to dá "opraviť"

Bezdak
19-12-14, 15:10
Čo sa týka hitboxu, tak čo bol opravený alebo nejaká zmena tam prebehla pred asi pol rokom, tak už je v pohode. Ďalej, to že hráča netrafíš aj keď vidíš, že do neho strielaš nemusí byť hneď spôsobené hitboxom, ale môže to byť aj tvojím netom no. Na CSKO 1.6 veľmi vplýva ping - je to fakt rozdiel fulloutovať s pingom 5 ako s pingom 40 - aj keď hra beží plynulo pri oboch pingoch.
toť. k hitboxu

Ako už Britny napísala, tak je tam problém s tým flashom no. Fakt flashuje aj keď je 10m za vami. Neviem ako to je nastavené na tom servery, ale stáva sa mi často, že niekedy ma neflashne ani flash od enemy a to mi ho hodí pred oči, takže toto by bolo treba opraviť - sám neviem ako sa to dá "opraviť"

Co vim tak takovej flash nijak "neopravíš". Je to prostě chyba enginu hry.