PDA

Zobrazit normální verzi : Merry Bitches!!! --> Cardoxon 1337



Merry_Cz
18-12-14, 16:01
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 131000)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Merry Bitches!!! >
[AMXBANS] Tvuj nick: Merry Bitches!!!
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:633740485
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:633740485
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 78.111.117.19
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 78.111.117.19
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Cardoxon 1337 >
[AMXBANS] Server: csko.cz | DM FFA (de_inferno)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================





Poznamka:






Dobry den,
Omlouvam se z tento problem resim az den pote, ale pri vcerejsim incidentu jsem bohuzel nemel cas kvuli neodkladne schuzce s mym kolegou s kterym delam na tomhle projektu, se kterym vas rad seznamim.
Nejprve bych chtel slozit da se rict poklonu vsem vsimavym adminum na serveru ale tentokrat hlavne adminu s nickem Cardoxon 1337. Jiste pro tento ban mel nejake demo ktere ma nekde zalozene, teprv den stare takze by nemel byt problem.
Ale ja sem se neprisel dohadovat o tom jestli jsem opravdu mel wallhack nebo ne, a ja jsem ho opravdu v te dobe mel takze si nesu plnou zodpovednost. Jeste predtim nez bych vam chtel objasnit pricinu meho zapnute wallhacku bych jen chtel upozornit ze uz mam davno koupene Csko na steamu, takze bych tu nerad videl komentare typu "tak proc nas tim obtezujes kdyz uz davno muzes hrat" nebo "kup si csko za 50 korun a muzes hrat".
Te´d uz se muzeme dostat k samotnemu projektu do ktereho bych vas rad zahrnul. S mym kolegou prave vytvarime webove stranky v kterych se budou vyskytovat tipy, rady, triky atd... vicemene pro zacatecniky nebo mirne pokrocile hrace v Counter Striku. Nase metody nas obcas zavedou i k temhle moznostem jako je vyuzivani nepovolenych doplnku jako byl tady na miste wallhack. U tehle veci bych chtel upozornit na to, ze mi si tu hru nevychutnavame ze jsme dobri a na chvili nam ta hra opravdu jde, tak tak to prosim vas neni nybrz mi pouze sbirame a ziskavame pro nas dulezite informace jako je napriklad chovani hracu, nejcastejsi camperske mista atd...
Timto bych se teda chtel omluvit hracum kteri byli v te dobe na serveru pri mem testovani a zaroven se obracim na vas na adminy co si o mem projektu myslite a jestli byste mi mohli schvalit nejaka ty nepovolene doplnky k ziskani vyse uvedenych informaci? Blizsi informace bychom meli osvetlit na zacatku nasledujiciho roku kdyby vas to nekoho zajimalo.
Pokud byste s timhle projektem nesouhlasili ja se zlobit za to na vas nebudu jde hlavne o vas nazor. Ted uz mi nezbyva nic jineho nez vam poprat krasne vanocni svatky, stastny novy rok a prijemny zbytek dnesniho dne.
Dekuji velmi pekne.

hofy
20-12-14, 21:59
Dokumentace pro cheating z roku 2013 nestačila? http://csko.cz/forum/showthread.php?15566 Je to sice skvěle sepsaná výmluva, ale to hlavní tam chybí.

Merry_Cz
22-12-14, 20:18
Dokumentace pro cheating z roku 2013 nestačila? http://csko.cz/forum/showthread.php?15566 Je to sice skvěle sepsaná výmluva, ale to hlavní tam chybí.
Dobrý večer, děkuji za odpověď, sice nevím proč mi sem předhazujete záznamy rok a půl staré, pokud ovšem nevěříte že se lidi můžou změnit...krom toho v téhle dokumentaci sem si dovolil udělat pouze žertík, protože byl Apríl a vzápětí sem se každému Adminovi, kterého se to dotklo soukromě omluvil. Dále nevím co přesně myslíte tím hlavním, nechci se vás dotknout ale pokud se dívám opravdu důkladně to hlavní o co jsem vás žádal tu zřejmě také chybí. Usuzuji, že jste se chtěl asi zeptat, proč dávám příspěvek tohoto typu na váš názor o můj projekt na Žádosti o unban? Je to dobrá otázka, dal sem to sem z jednoho důvodu protože si myslím že do této složky se podívá víc adminů než do kterékoliv jiné. (Netvrdím že je to pravda, je to pouze můj osobní názor), Mimochodem, protože jsem opravdu tolerantní člověk a vidím že se jako jeden z mála zajímáte o můj příspěvek, přičemž jsem vám za to vděčný vás tímto chci ještě jednou poprosit o názor na můj projekt nebo pokud si stále myslíte "skvěle sepsanou výmluvu" a prosím čistou kritiku. Děkuji

hofy
23-12-14, 17:54
Je sice hezké, že ses omluvil, ale pořád mi uniká důvod cheatingu. Nepovolené modifikace do hry ti samozřejmě nikdo nepovolí a pokud jsi měl originální hru v době cheatingu, tak bude zabanována také.

Merry_Cz
24-12-14, 23:36
Je sice hezké, že ses omluvil, ale pořád mi uniká důvod cheatingu. Nepovolené modifikace do hry ti samozřejmě nikdo nepovolí a pokud jsi měl originální hru v době cheatingu, tak bude zabanována také.
Dobrá děkuji za vyjádření o to jsem vás tu žádal jestli mi to tu povolíte například 1, 2 servery nebo tak...Děkuji za váš čas a já se půjdu soustředit na jiné, další servery aby ta moje práce měla taky nějakou šťávu.
Přeji pěkné svátky a třeba na mě ještě někdo v nejbližších dnech na serverech narazíte ;) a jen tak mezi námi tohle jsou podle mě nejlepší servery které sem v dětství hrával (hlavně Jailbreak ten je tady jedinečný).