PDA

Zobrazit normální verzi : Jaws



backpase
19-12-14, 23:49
Zdravím, poprosil by som Kotla o odstránenie schopnosti Jaws (žralok) zo serveru.. je na to viac dôvodov
- veľa team killov čo nahnevá hlavne malé lvli
- že po zabití jawsom sa hráč neoživí
- "skilly" s lvlom 40 nevedia zabiť inú 40 bez použitia jawsa..
Ďakujem za odpoveď

PS.: Poprípade upravte, aby sa po killnutí jawsom hráč mohol oživiť

Safe.config
20-12-14, 13:22
Jsem proti odstranění, nebo úpravě.


- veľa team killov čo nahnevá hlavne malé lvli

-Ten teamkill to vyrovnává, aby to nebylo moc OP.. proč? Když už s tim zabiješ někoho z enemy teamu, je šance že zabiješ i svého a tím se to tak nějak vyrovná. (přece jen není úplně fér pustit do skupinky CT a T jawse a zabít jen enemy, ne? Zvlášť když v té skupince bude jen 1 enemy a 5 hráčů z tvého teamu)

-
že po zabití jawsom sa hráč neoživí

-Hráč se po zabití nerespawne? O to jde.. to je podstata schopnosti.. to máš jako t-800 bez nesmrtelnosti
Kdyby se mu to odstranilo tak by to byla taková "frieza" akorát od lvl 39..
+ Jaws je jediné, co zabije hráče když má aktivní t-800..


- "skilly" s lvlom 40 nevedia zabiť inú 40 bez použitia jawsa..

Podstat toho posledního je že lvl 40 zabije jinou 40.. to je cílem hry, ne? aby se hráči zabíjeli.Navíc před jawsem se dá i utéct. Vzhledem k tomu jak si použil slovo skilly, bych řekl, že ten poslední bod si tam napsal jen proto, že tě štvě, když tě jiná 40 zabije.. v tomto případě jawsem.

backpase
20-12-14, 14:56
Tak to nechajte tak a robte si so serverom čo chcete, ten team kill je vidieť najmä na as_oilrig ale veď to nikoho nezaujíma.. Prepáčte, že som sa aj ohlásil..

mars369
21-12-14, 12:03
Podla mňa je jaws docela dobrý keď je tam plno lvlov 40 a ide na teba napr 7 hracov a pouzijes jaws a hned ich je menej a uz sa neozivia je to dobre podla mna to neodstranujte

backpase
21-12-14, 14:35
Bez toho neviete uz zabit ani lv 30+ takze vidiet velmi dobre vas skill..

mars369
21-12-14, 15:03
Noa ja tam jaws chcem mať je tam dobrý ja za to nemôžem že mne sa to páči používať aj inym hrácov ja som proti odstraneni a Bodka.

backpase
21-12-14, 15:37
Dobre, je to tvoj nazor, ja ti ho neberiem.. radsej budem ticho..

mars369
21-12-14, 16:23
Pokial dobre viem DnB ti hovorik ať to sem hodíš keď som sním hral zabijal som ho jawsom len jemu to vadi nikomu inému možno aj tebe.
Ale za to ze on na trafil na jaws ze ma nestastie ja za to nemoZem,a nemusí sa za to sťažovat doteraz stým nikto nemal problem len zrovna on.

backpase
21-12-14, 16:34
1. Pisal mi to dnes
2. Pozri kedy som vytvoril tento thread ;) .. najprv si over fakty s potom komentuj

backpase
04-02-15, 17:07
Vratim sa k tejto teme, nie som jediny komu jaws prekaza a nie som ani jediny, ktory ho moze mat a nema ho, kazdy si napise do chatu v hre, ze mu vadi, len nikto to neda sem, a jasne ze niektorí si budete jaws obhajovat, ved cim inym by ste potom zabijali niekoho ineho ked to uz fakt inak neviete, len sa spoliehate na jediny bind aby ste niekoho lepsieho dali, a najlepsie na tom je ked date nejaku 40 jawsom a smejete sa, ze je lama.. to uz je akoze uplne pod uroven, ja navrhujem dat hlasovanie za odstranenie/neodstranenie/upravenie schopnosti jaws, nech sa sem vyjadri niekto s pravami (nespoliehajte sa na admina tohto serveru, taky nie je)

ProopkO
09-02-15, 11:19
Vratim sa k tejto teme, nie som jediny komu jaws prekaza a nie som ani jediny, ktory ho moze mat a nema ho, kazdy si napise do chatu v hre, ze mu vadi, len nikto to neda sem, a jasne ze niektorí si budete jaws obhajovat, ved cim inym by ste potom zabijali niekoho ineho ked to uz fakt inak neviete, len sa spoliehate na jediny bind aby ste niekoho lepsieho dali, a najlepsie na tom je ked date nejaku 40 jawsom a smejete sa, ze je lama.. to uz je akoze uplne pod uroven, ja navrhujem dat hlasovanie za odstranenie/neodstranenie/upravenie schopnosti jaws, nech sa sem vyjadri niekto s pravami (nespoliehajte sa na admina tohto serveru, taky nie je)

Jaws to je úplná "hovadina" Používajú to len hráči ktorý nevedia hrať, je tam veľa teamkilov, a celkovo to je úplná blbosť.

backpase
12-02-15, 00:18
Aspon niekto sa vyjadril, ja si to tiez myslim..

mars369
12-02-15, 18:07
.. Pre vás, možno na na superherko chodím približne asi tak do tyzdna 2 x velmi malo chodím niekedy aj raz do mesiaca,
a mne sa jaws zíde ja za to nemôžem že je tam je,je to dobrá schopnosť tak si ju užívam a za to že vy ju nevyužívate to mi je fuk..

radim5275
04-06-16, 17:34
Myslím, že by se jaws měl upravit, teď, když už sh vyšlo z módy, někdy tam není nikdo, občas 4,5lidí, zázrak, když se tam uvidí 8lidí, ale s malým lvlem, a příjde nějaká 40 s fake účtem a jen se s jawsem naváží do ostatních. Podle mně by se měl přidat alespoň ten respawn, když tam není tolik lidí už :/. :)